Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:38, Łukasz007 napisał:

Co racja to racja kupno gry można przeboleć bo masz średnio długi czas zbierania pieniędzy.
Wowa masz za 100zł + abonament co dwa miesiące 100zł , to tak na prawdę nie jest dużo ;) więc
w czym tkwi problem do premiery jest dużo czasy by uzbierać te 200zł, zawsze masz możliwość
rezygnacji :D


Nie po to się kupuje grę żeby w nią nie grać - to raz. Dwa - może łatwo jest kasę uzbierać jeśli się jest prawdziwym maniakiem tytułu i nie wydaje się kasy na nic innego prócz WoW''a (mam na myśli inne gry oraz przyjemności).
Nie o tym jednak jest ten temat, więc nie róbmy offtopa (bo w moim przekonaniu dyskusję o plusach i minusach grania w WoW''a można by prowadzić bardzo, bardzo długo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale marudy ja nie mogę;) Jakby była za 199 i można użyć 20wPLN to by nie marudzili, a plujecie się niektórzy.. Gdzie i tak połowa z was tego nie kupi, ba nawet nie miała zamiaru:P Kurka to tylko niecałe 3000 sztuk to o czym wy mówicie że chcą kasę zdzierać? Przecież za wiele nie zarobią na tym! To dla kolekcjonerów i koniec! Nie chcecie jest przecież tania edycja podstawowa też nieźle wypasiona!

Nie chcecie nie kupujcie, ale dodatki też swoje muszą kosztować.. Koszulka, książki i inne duperele, plus muszą na tym zarobić;)
Ja jutro wracam z pracy i zamawiam EK:) Cena może być! Ja chce numerek 13!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:47, kudlaty23 napisał:

pemtium 42,8 Ghz przeciez pentiumy maja co najwyzej ze 3 do 4 Ghz na rdzen a nie 42 to pewnie
jakas pomylka


Raczej chodzi o Pentium IV 2,8 Ghz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:47, kudlaty23 napisał:

pemtium 42,8 Ghz przeciez pentiumy maja co najwyzej ze 3 do 4 Ghz na rdzen a nie 42 to pewnie
jakas pomylka


Zgadza się, a pomyliły się twoje oczy. To jest<Pentium 4> <2,8Ghz> :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:43, roos- napisał:

> roos- a co z wysyłką w EP?? czy trzeba płacić za nią czy żetony wystarczą??

Jak tylko Szachu przebije sie przez pierwsze 25 stron i nie przeoczy tego posta, to na pewno
Ci odpowie :)

oby Mu się to udało:).... a jak Mu sie nieuda to jutro biorę EK a o kase pomartwię sie potem:)... ale naserio to EP mam jak w baku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe ze wymagaja tyle RAM w karcie graficznej ile ja mam w calym komputerze. bym musial zrobic porzadny upgrade zeby w tego wiedzmina pograc ale az tak mi na tej grze nie zalezy. nie zeby nie byla interesujaca bo pewnie jeden z lepszych RPG na rynku i to w dodatku polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Jakie wy brednie piszecie z tym, że inni trują o tym, że nie chcą wydać 10-20 zł. To nie tak. Tu chodzi o to, że EK miała być w górnych granicach standardu (to może i jest, bo NWN2 kosztował bodaj 199 zł) oraz o to, że nie można na nią wydać nawet 10 wPLN-ów (nie mówię tu o kosztach przesyłki, które zwykle były darmowe...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:47, kudlaty23 napisał:

pemtium 42,8 Ghz przeciez pentiumy maja co najwyzej ze 3 do 4 Ghz na rdzen a nie 42 to pewnie
jakas pomylka


Zgadza się, pomyliły się twoje oczy. To jest <Pentium 4> <2,8 Ghz> :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale tu sporo komentarzy jest i nic nie znalazłem.
Odnośnie wymagań - wiem, że nie są ostateczne, ale na to chyba ktoś "wtajemniczony" mógłby odpowiedzieć:
Podano konkretną kartę. Obsługuje ona SM 3.0 - więc trzeba to traktować w ten sposób, że ta dolną granicą jest jak by nie było SM 3.0 czy mimo tego będzie można odpalić gierkę na kompie z kartą graficzną z SM 2.0 i mającą wsparcie DX 9.0b(konkretnie chodzi mi tu o Radeona 9550 SE, 128 MB). Reszta sprzętu u mnie jakoś powinna uciągnąć grę, ale jak będzie z kartami i z shaderami? Coś w s tylu Gothica 3(czyli SM 3.0, 2.0 i 1.4) czy tylko 3.0 bądź 3.0 i 2.0? Wiem, wiem - trwa optymalizacja, ale na te pytania można już dostać obrazową odpowiedź chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:52, SlimPole napisał:

> pemtium 42,8 Ghz przeciez pentiumy maja co najwyzej ze 3 do 4 Ghz na rdzen a nie 42 to
pewnie
> jakas pomylka

Zgadza się, pomyliły się twoje oczy. To jest <Pentium 4> <2,8 Ghz> :]


Ups sorry za podwójny post (teraz już potrójny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:48, heyboy napisał:

Nie po to się kupuje grę żeby w nią nie grać - to raz. Dwa - może łatwo jest kasę uzbierać
jeśli się jest prawdziwym maniakiem tytułu i nie wydaje się kasy na nic innego prócz WoW''a
(mam na myśli inne gry oraz przyjemności).


Bez przesady! 50zł miesięcznie za abonament to nie tak drogo! Dzisiaj ludzie korzystają z telefonów komórkowych wywalając na to miliony, młodzież też! Nie jestem maniakiem a rok płaciłem za WoW-a bez problemów, wcale ale to wcale nie rezygnując z niczego.. Zreszta grając w WoW-a nie grasz w inne gry:)

Dnia 26.06.2007 o 20:48, heyboy napisał:

Nie o tym jednak jest ten temat, więc nie róbmy offtopa (bo w moim przekonaniu dyskusję o plusach
i minusach grania w WoW''a można by prowadzić bardzo, bardzo długo...)


Dokładnie! Tylko sami tutaj przytaczacie jakieś WoW-y i inne gry za przykłady taniej gry lub drogiej! Jezusinku! EK Za 200zł, EP za mniej niż się spodziewałem! Jak kogoś nie stać na EK niech nie marudzi że CDP przesadza tylko kupi EP, bo i tak chodzi o samą grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zobaczyłem te ceny obu wydań. Troszeczkę wysoka jest cena EK...
Bardzo chciałbym ją mieć, ale chyba będę musiał zrezygnować z tych planów. Ale może namówię rodziców na jakieś rozwiązanie finansowe. :-) Jak się uda to jutro ok. 15.oo czatuje przed kompem. Życzcie mi powodzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:53, Tomek1990 napisał:

Podano konkretną kartę.


Lub odpowiednik ATI, a odpowiednikiem ATI dla 6600 jest wersja X700 x800 itp. które mają przecież Shaderka 2.0! Więc standard to Shaderek 2.0! Bardziej im chodziło o moc obliczeniową karty jaka jest potrzebna niż jakie są shaderki potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos mi powie skad te wirtualne pieniadze? Kupujac Wiedzmina za 99,90 zl dostane 20 wirtualnych ktore moge wykorzystac na te wlasnie gre i wtedy ze swojej kieszeni place tylko 79,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:53, Stwór napisał:

> Zreszta grając w WoW-a nie grasz
w inne gry:)



DZiwne...ja gram w gothic 3, two worlds teraz, gta trylogia wiec nei mow ze nie gra sie w inne gry bo sie gra teraz jak przyjdzie two wrolds jutro chyba to bende w niego gral a w wowa tylko wieczorkami bo se lvl i dziennie gram niewiem godzine-do trzech a czasem przez caly tydzien wogle nie gram bo melanzuje cyz cos roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:37, jackass napisał:

GTA wychodzi ale na konsole nowej generacji ....na PC poczekasz jeszcze rok jak to zawsze z
GTA bylo (poczawszy od III czesci)


Ale ja mam Xpudło. Nie zamierzam kupować w tej samej cenie grafiki + jeszcze dodatkowo zasilacza. Nie narzekam na nadmiar gotówki. A ten co mam do Wiedźmina jeszcze starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:00, gVrV napisał:

DZiwne...


Oj po prostu przyparłem tutaj pewien schemat w jakim poruszają się głównie gracze;) Nie napisałem że tak jest zawsze:P Ale częsty to przypadek że grając w WoW-a poświęcasz mu tyle czasu że w inne gry nie grasz, tym bardziej by coś osiągnąć w WoW-ie niestety trzeba mu czas poświęcać.. Bolesna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować