Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

>>Lub odpowiednik ATI, a odpowiednikiem ATI dla 6600 jest wersja X700 x800 itp. które mają przecież Shaderka >>2.0! Więc standard to Shaderek 2.0! Bardziej im chodziło o moc obliczeniową karty jaka jest potrzebna niż jakie >>są shaderki potrzebne!

Pomyliłeś chyba z 6600 GT, Samo 6600 to cienka karta ustępująca nawet radeonowi 9600 Pro. Wiem bo sam sprawdzałem . Jedyny plus to Shadery 3.0 ale przy jej wydajności i tak na nic ci się one przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:00, gVrV napisał:

DZiwne...


Wybaczcie za dwa posty i w dodatku nie na temat, ale musiałem dodać..

No musiał się ktoś na siłę przyczepić by utwierdzić swoje zdanie że się mylę, a on ma rację:P Wykorzystując to że nie zawarłem w mojej wypowiedzi dość odpowiednich argumentów.. Buehheheheehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania - tutaj jakoś sobie poradzę, jak nie będzie trzeba zrobić remont w kompie
Cena - myślałem raczej o 160/180 zł + wPLN, jednak jest wyższa co znaczy, że trzeba będzie trochę oszczędzić złotych w wakacje, aby sobie na nią pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak kupię kolekcjonerską nawet jak ma kosztować 250 zł i nie chodzi o to , że niewiadomo ile mam floty , a bardziej o to , że jeśli mi na czymś zależy to zrobię wszystko żeby było tak , jak sobie zaplanowałem , kwestia determinacji i samozaparcia . Komputer tez składałem przez dobrych kilka miesięcy i mogę powiedzieć ,że mam taki o jakim zawsze marzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, chcę tą EK ale cena naprawdę mnie z rownowagi wytrąciła (znaczy sięz równowagi moralenj :)).
TA cena to jednak za dużo. A jeśli tłumaczycie sięże to najwyższa możliwa jakość to po to było ? Można było zrobić ten artbook na jakimś innym gorzszym papierze itp Nikt by się nie obraził ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:05, Skwaru84 napisał:

Pomyliłeś chyba z 6600 GT, Samo 6600 to cienka karta ustępująca nawet radeonowi 9600 Pro. Wiem
bo sam sprawdzałem . Jedyny plus to Shadery 3.0 ale przy jej wydajności i tak na nic ci się
one przydadzą.


Niech będzie.. Miałem głównie zarys klas kart z serii "x" ale nie wyżej niż 1000 i więcej! A sam argument nie wchodził mi do samej mocy co uzmysłowienie że odpowiednik ATI jest na Shaderkach 2.0:) A nie jak pisał przedmówca że gra jest nastawiona przez to na standard 3.0;) Po prostu 6600 i 6800 (nie wypisuje tutaj GT, GS itp. bo dużo ich było) To odpowiedniki klasy "x" ATI do seri trzycyfrowej czyli poniżej 1000:) A dokładniej kart jak np. x1600 pro etc.
Wyjaśnione? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:05, Stwór napisał:

> DZiwne...

Wybaczcie za dwa posty i w dodatku nie na temat, ale musiałem dodać..

No musiał się ktoś na siłę przyczepić by utwierdzić swoje zdanie że się mylę, a on ma rację:P
Wykorzystując to że nie zawarłem w mojej wypowiedzi dość odpowiednich argumentów.. Buehheheheehe;)


eee nie rozumie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:09, M_Power napisał:

trza miec cos z głową zeby wydać 200 złoty na gre z jakimiś gównianymi dodatkami :/
Pozdrowienia dla oszolomów co to kupią!


Normlanie brak komentarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos mi wytlumaczy jak to jest z tymi wPLN? bo 1 raz bede kupowac gre w gram.pl-wlasnie Wiedzmina- i skad one sie biora?-ile iich jest i od czego to zalezy ile-jak mozna je wykorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:09, M_Power napisał:

trza miec cos z głową zeby wydać 200 złoty na gre z jakimiś gównianymi dodatkami :/
Pozdrowienia dla oszolomów co to kupią!

To nie kupuj nikt Cię nie zmusza i nie obrażaj ludzi , którzy chcą wydać pieniądzę na tą grę bo uważają , że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:09, M_Power napisał:

trza miec cos z głową zeby wydać 200 złoty na gre z jakimiś gównianymi dodatkami :/
Pozdrowienia dla oszolomów co to kupią!


Całe szczęście że w EK wiedźmina dodatki nie są "gówniane" jak to pięknie ująłeś. A z głową to wcale nic mieć nie trzeba, natomiast na codzień dobrze jest mieć coś w głowie: trochę oleju. U ciebie go chyba zabrakło... A i jeszcze jedno: przeproś swoich rodziców ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:13, Sienolek napisał:

Niech ktos mi wytlumaczy jak to jest z tymi wPLN? bo 1 raz bede kupowac gre w gram.pl-wlasnie
Wiedzmina- i skad one sie biora?-ile iich jest i od czego to zalezy ile-jak mozna je wykorzystac?


wPLN dostajesz za rejestrację innych gierek CDP tutaj na gram.pl:) Za rejestrację danej gry dostajemy odpowiednią ilość wirtualnych złotówek, proporcjonalną do ceny gry! W sensie im droższą grę kupimy tym więcej wPLN dostaniemy:) Inaczej mówiąc by mieć wPLN musisz mieć jakąś inną grę CDP i ję tutaj zarejestrować;) karteczki z kodami na dodanie wPLN do twojego konta na gram.pl są w pudełkach z grami które można kupić, przy czym promocja wPLN obejmuje tylko gry które wydaje CDP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:13, Sienolek napisał:

Niech ktos mi wytlumaczy jak to jest z tymi wPLN? bo 1 raz bede kupowac gre w gram.pl-wlasnie
Wiedzmina- i skad one sie biora?-ile iich jest i od czego to zalezy ile-jak mozna je wykorzystac?

Jeżeli masz jakieś gry CD Projektu to zarejestruj je na swoim koncie. Dostaniesz wtedy punkty, wPLN, za które możesz obniżyć cenę edycji zwykłej Wiedźka, bo EK już niestety nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować