Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 22:29, Kubeczek77 napisał:

Trzeba mieć jakieś umiejętności do tego czy jest to taka bezsensowna gra w, której sie klika
co popadnie ?:PPP

Trzeba umieć robić różne ataki ,nie wystarczy walić w jeden przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:45, AQ22 napisał:

> Trzeba mieć jakieś umiejętności do tego czy jest to taka bezsensowna gra w, której sie
klika
> co popadnie ?:PPP
Trzeba umieć robić różne ataki ,nie wystarczy walić w jeden przycisk.

O to fajnie xD // Da się to jakoś ściągnąć ?? Bo jak wciskam PlayLive na stronie głównej to pisze ,że odrazu mi instaluje? Tak musi być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:45, AQ22 napisał:

> Trzeba mieć jakieś umiejętności do tego czy jest to taka bezsensowna gra w, której sie
klika
> co popadnie ?:PPP
Trzeba umieć robić różne ataki ,nie wystarczy walić w jeden przycisk.

Tylko przez to PlayLive można to pobrać? Pisze, że to sie wogóle instaluje odrazu ? LOL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:52, Chlorofil napisał:

Można się jeszcze zapisać ? Bo jak tak to jestem chętny.

Teoretycznie nie ma już wolnych miejsc, ale bonan napisał, że może go nie być na turnieju.
Dlatego podaj swój nick z KwonHo i bądź w grze jutro od 16. Jeśli nie będzie bonana, wskoczysz na jego miejsce.

Kubeczek77
Po lewej masz przycisk "File Download >> System Requirements".
Kliknij ten przycisk, a przeniesiesz się na stronę gdzie będziesz mógł ściągnąć grę normalnie, np. używając menedżerów ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 00:05, SwenG napisał:

> Sorki za posty z rzędu, ale muszę jeszce dopisać,że mi ciągle przerywa przez to PlayLive
...
> jak to ściągnąć inaczej ?
Poniżej masz chyba direct download :D skieruje cię do tego => http://gamedown.ijjimax.com/pub/U_KWONHO/PUBKWONHO_setup.exe

Ok ściągnąłem już i zainstalowałem... teraz następne pytanie... klikam ikonke tej gry i wchodzi mi na stronke główną www ?? O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten skrót ma takie działanie - przenosi na stronę www.
Musisz kliknąć PlayLive, zalogować się i ponownie kliknąć PlayLive. Wtedy odpali się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem PlatLive...:P zupdatowało mi GamGuarda i wyskoczyło, że mam jakieś wirusy, dalej chyba pyta czy ma coś z tym zrobić ? Klikam NO i koniec... wyłącza sie:P // boje się , ze to nie wirusy i nie chce usuwac... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:21, AQ22 napisał:

Będziemy walczyć na samym początku ;) Jak myślisz, mam z tobą jakieś szanse? :P

Nie, nie masz żadnych :P Tak na serio to na pewno masz, wysokiego levela nie mam, wielu tricków nie umiem robić, tak więc tylko się skoncentruj i zwycięstwo masz w kieszeni ;) A który masz level ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie. W związku z dzisiejszym turniejem chciałbym sobie pograć, ale mam problem. Otóż klikając na play now, nie dzieje się nic tzn wczytuje się chwilkę, a dalej nie działa.
Próbuje wszystkiego, odświeżania, wyłączania firewalla itp. Uruchamiam go w IE tab... spróbuje jeszcze zainstalować IE. Ale nie wiem dlaczego, wczoraj jeszcze działało po południu wieczorem przestało się zwyczajnie uruchamiać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za walki otrzymujesz expa i credits jak bedziesz miał dużo expa to masz lvl . Nowy lvl daje ci możliwość kupienia nowych ciosów i ciuchów ale tych to mało jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... przepraszam za spam, ale jedyne co mi się uruchomiło to menu start- potem jak już nacisnęłem ten przycisk nic się nie stało. Jeśli ktoś mi pomoże to z góry dziękuje, od tego zależy moje uczestnictwo w turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:24, Gryczka napisał:

Nie, nie masz żadnych :P Tak na serio to na pewno masz, wysokiego levela nie mam, wielu tricków
nie umiem robić, tak więc tylko się skoncentruj i zwycięstwo masz w kieszeni ;)

Ja też nie jestem zbyt dobry, ale parę trików umiem. Niektóre tez mi podczas walki nie wychodzą. Mam też kumpla który lepiej gra (seba33) ale zamiast mi pomóc tylko narzeka (jak zwykle).

Dnia 15.07.2007 o 12:24, Gryczka napisał:

A który masz llevel ?

5 albo 6, zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować