Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Nie mogę włączyć KwonHo...kiedy próbuje włączyć gre to mi się pokazuje takie coś (patrz obrazek)...i się zamyka...wiecie może o co chodzi? :/

20070803164338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:43, Eye-Maze napisał:

Nie mogę włączyć KwonHo...kiedy próbuje włączyć gre to mi się pokazuje takie coś (patrz obrazek)...i
się zamyka...wiecie może o co chodzi? :/

Ja miałem takie coś, w czasie gry i kilka razy dzisiaj miałem kłopoty z graniem. Ale już jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:56, patrYX93 napisał:

> Nie mogę włączyć KwonHo...kiedy próbuje włączyć gre to mi się pokazuje takie coś (patrz
obrazek)...i
> się zamyka...wiecie może o co chodzi? :/
Ja miałem takie coś, w czasie gry i kilka razy dzisiaj miałem kłopoty z graniem. Ale już jest
wszystko dobrze.

Ale coś zrobiłeś? Czy się "samo" naprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:58, Eye-Maze napisał:

Ale coś zrobiłeś? Czy się "samo" naprawiło?

Nic nie zrobiłem, kilka razy próbowałem i samo się naprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj wróciłem z wakacji, odpalam KwonHo, ściągam patcha a tu... Ile nowych skilli i ubranek :D , super! Poza tym, dobrze, że niektóre skille zostały usunięte np. Palms Of Destruction w spammerskim BJ :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj đcignoem klieta, zainstalowaem go, zarejestrowaem sie na "ijji", ściagnołem Fx lunchera (screen), i pozainstalowaniu kiedy chce juz grac i klikam na "play live'' znowu kaze mi sciagac fxlunchera. Pozatym kiedy wyskakuje ta stronka ze screena na górze okna wyliczane mi sa errory, prosił bym o rychła pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 09:59, mati22222 napisał:

Witam. Wczoraj đcignoem klieta, zainstalowaem go, zarejestrowaem sie na "ijji", ściagnołem
Fx lunchera (screen), i pozainstalowaniu kiedy chce juz grac i klikam na "play live'' znowu
kaze mi sciagac fxlunchera. Pozatym kiedy wyskakuje ta stronka ze screena na górze okna wyliczane
mi sa errory, prosił bym o rychła pomoc:)

Screeen?
Najlepiej po prostu uruchom przy użyciu innej przeglądarki - najwyraźniej będziesz zmuszony z drżącym sercem odpalić IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sądzisz zę z drżącym sercem ? Ja używałem kiedyś Mozilli Firefoxa, ale jeżeli wyłącył mi się komputer awaryjnie( brak prądu przez chwile, lub siostra mi reset nacisneła itp.) to mi się usuwały wszystkie stronki z zakładek Ulubione ;/ A po przejściu na IE takich rzeczy nie ma i po czasie da się przyzwyczaić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 10:22, micaa napisał:

Dlaczego sądzisz zę z drżącym sercem ? Ja używałem kiedyś Mozilli Firefoxa, ale jeżeli wyłącył
mi się komputer awaryjnie( brak prądu przez chwile, lub siostra mi reset nacisneła itp.) to
mi się usuwały wszystkie stronki z zakładek Ulubione ;/ A po przejściu na IE takich rzeczy
nie ma i po czasie da się przyzwyczaić ;]

Ja tam IE nienawidzę i nie chcę z niego korzystać. Jeśli jakaś strona działa tylko na IE, to włączam IE tab - wtyczkę w Firefoksie :D

mati22222
Mów mi "mistrzu". W ramach wdzięczności wpłać kilkuzerową sumę na moje konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 10:22, micaa napisał:

Dlaczego sądzisz zę z drżącym sercem ? Ja używałem kiedyś Mozilli Firefoxa, ale jeżeli wyłącył
mi się komputer awaryjnie( brak prądu przez chwile, lub siostra mi reset nacisneła itp.) to
mi się usuwały wszystkie stronki z zakładek Ulubione ;/ A po przejściu na IE takich rzeczy
nie ma i po czasie da się przyzwyczaić ;]


Funkcjonalnością IE można porównać do komputera z lat 50-tych XX wieku...

BTW:

Chwała twórcom za udostępnienie całej masy nowych skilli bez konieczności ich kupowania :) . Chociaż na widok TK lvl 1, który stosuje Torrenty i Full Moon''y robi się nieciekawie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 10:10, mati22222 napisał:

Sorki pisze o screnie którego wkońcu nie zapodałem....

Ściągnąłeś, tak. Ale pewnie nie zainstalowałeś, a to jest potrzebne. Polecam wtyczkę IE tab w ostateczności.
Sam gram na FFie, bez żadnych zabaw w przeglądarki itp - wystarczy odrobina znajomość ijji i angielskiego ;)

Graszczur
Nie wciskaj ludziom głupot, nie znaczy że jak nie chce im się uruchomić gra na FFie to od razu muszą grać na przeglądarce od Microshitu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 11:28, patrYX93 napisał:

Nie wciskaj ludziom głupot, nie znaczy że jak nie chce im się uruchomić gra na FFie to od razu
muszą grać na przeglądarce od Microshitu ;p

Bo nie muszą. Ale na innej przeglądarce trzeba choć spróbować - zresztą nawet teraz, z FX launcherem czasem mi się nie chce KwonHo otwierać. Ale wtedy mam do dyspozycji IE tab :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może ochotę teraz pograć? Właśnie testuje TC, a walka z Polakami to czysta przyjemność ( czyt. i sensownie pogadasz i lagów nie ma ). :P

Gdyby co:

Pokój: Gram.pl
Hasło: gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ijji grałem wcześniej w Gunz, więc konto mam od dawna. Kiedy jeszcze grałem w Gunz KwonHo było reklamowane jako coming soon. Wczoraj na Xfire zobaczyłem, że kumple gra w KwonHo. Zapytałem, opowiedział mi co i jak. Zainstalowałem i śmiga. Zero problemos XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować