Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 09:57, windows00 napisał:

Wyrównaną?


Hehe, no mam nadzieję, ze skoro już tyle czasu gracie (ja w sumie dopiero 2 dni, co nie znaczy, że jestem laikiem) to będziecie godnymi przeciwnikami ;)
Wpisz na gsie w namiarach Twoją ksywkę w KwonHo, ok? Zastukam do Ciebie, o ile chcesz ;P [albo sie nie boisz ;PPPP] <robi szyderczą minę> buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 09:27, greg_f napisał:

/.../

Dzięki wielkie za odpowiedzi chłopaki ;)

E tam, nie ma za co. :)

Dnia 09.08.2007 o 09:27, greg_f napisał:

Póki co zaczynam sie w to wkręcać... Mam 7 poziom,
styl TC, nick: Caspius.

Mam 9 poziom MT, nick TheFearless; 12 poziom BJ, nick Weakness; 8 poziom Judo, nick _Goingless_ oraz TC poziom 8 nick Loseless. TK nie lubię, a pozostałe style mniej więcej znam. Najbardziej lubię BJ.

Dnia 09.08.2007 o 09:27, greg_f napisał:

Będę na pewno dzisiaj od około 20 do... nie wiem której ;P Możesz mi
na gsie podać nicka, żebym wiedział kto stuka ;) Chętnie zagram, ale muszę skromnie stwierdzić,
że nie jestem łatwym przeciwnikiem :]

E tam, mój BJ zjada takich kozaków na śniadanie ;)

Dnia 09.08.2007 o 09:27, greg_f napisał:

Jednak lata gry w Tekkena robią swoje xD

To nie tekken, jakbyś mistrzował w VF 2 to co innego...

Dnia 09.08.2007 o 09:27, greg_f napisał:

Jeśli chodzi o lagi, to bla bla

Wiesz, polecam powyłączać gg itp. Aha, nie graj z osobami z poza Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po pięciu z rzędu (nie ma jak skromność xD) wygranych walkach z jednym gościem. Nie mogę takich zrozumieć, nazwał mnie kurczakiem (o ile zrozumiałem) i do tego n00bem bo wywaliłem go za ring. Był także wkurzony kiedy ani razu nie udało mu się skutecznie użyć na mnie hero i na koniec napisa :ł dlaczego naciskam cały czas A i się blokuję przez jego ciosami ;) Chętnie zagram teraz lub po 20.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

hehe ;] Również trzymam często gardę... Nazywają mnie noob defender albo rookie xD Masakra... Wygrywam 12 z 15 walk z kolesiem o randze Hero, na 13. levelu, a on mi najzwyczajniej ubliża... Trochę niehonorowe. Wkurza mnie również, jak jakiś lagger tłucze mnie, gdy nawet nie mogę sie ruszyć i do tego zdobywa Hero :/
Czy lagi mogą być spowodowane tym, ze gra staje się coraz bardziej popularna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:49, greg_f napisał:

/ciach/

hehe ;] Również trzymam często gardę... Nazywają mnie noob defender albo rookie xD Masakra...
Wygrywam 12 z 15 walk z kolesiem o randze Hero, na 13. levelu, a on mi najzwyczajniej ubliża...
Trochę niehonorowe. Wkurza mnie również, jak jakiś lagger tłucze mnie, gdy nawet nie mogę sie
ruszyć i do tego zdobywa Hero :/
Czy lagi mogą być spowodowane tym, ze gra staje się coraz bardziej popularna?


Chyba troszeczkę przesadzasz z tym wygrywaniem. Na blokującego zawsze jest sposób - odpowiednie ciosy lub po prostu rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:27, xDeuSx napisał:

Chyba troszeczkę przesadzasz z tym wygrywaniem. Na blokującego zawsze jest sposób - odpowiednie ciosy lub po prostu rzut.


O_o Odkrywcze... Jak na to wpadłeś??
Jeśli chodzi o wygrane, to nie przesadzam, bo nieraz walczyłem i po 30 walk z jedną osobą, a większość była wygrana. Bynajmniej nie rozchodziło się o chwalenie, tylko o zarysowanie sytuacji... Poza tym nie mówiłem stricte o bloku, tylko o tym, że ktoś cię obrażą, bo wygrywasz np. blokując czy parując ciosy... Czytaj ze zrozumieniem, a jak nie potrafisz, to cofnij sie kilka klas wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:53, greg_f napisał:

O_o Odkrywcze... Jak na to wpadłeś??

Bez ironii proszę. Poprostu mówię o tym co oczywiste dla nas, ale dla początkujących niekoniecznie.

Dnia 09.08.2007 o 13:53, greg_f napisał:

Poza tym nie mówiłem stricte o bloku, tylko o tym, że ktoś cię obrażą, bo wygrywasz np. blokując
czy parując ciosy... Czytaj ze zrozumieniem, a jak nie potrafisz, to cofnij sie kilka klas
wstecz.

A ja mówiłem właśnie o bloku a nie o obrażaniu, więc dziubas, zastanów się co piszesz. I bez agresji słownej proszę, naprawdę nie ma się o co irytować ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz oddaje kompa do naprawy :/ Ale do next niedzieli bede raczej mial...i jesli bedzie turniej to sie zapisuje juz teraz :)
Nick na forum: Eye-Maze
nick w grze: EyeMaze
styl: TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

III WTGPCO

No to skoro już zapisał się pierwszy gracz, "Let''s show time "
Turniej odbędzie się w następną niedzielę (19.08) o godzinie 20 (mam nadzieje, że to będzie odpowiednia pora jak komuś nie pasuje to udziału brać nie musi- imho to dobra pora). Więcej informacji pojawi się na gramsajcie. Graczy jest maks 16 (więcej raczej nie przewiduje ;)

WZÓR ZAPISU

Zapisy w tym temacie, oto wzór:
Nick na gram.pl: Nick z KwonHo - styl walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samson92: Samson87 - TKD

O 20 zaczyna się napływ ludzi, ilość graczy zbliża się do ok. 1000, a jak wiadomo serwery ijji do najwydajniejszych nie należą. ;) Nie zdziwię się jeśli będą lagi, szczerze mówiąc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... JA prowadzę tą edycję i oczywiście że można się zapisywać. Bo odniosłem wrażenie, że jakoś nie wierzycie mi, pytacie się czy można. :P

Aha, i ja od razu się zapisze, cobym i siebie podliczył ;)

patrYX93: Weakness - BJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgodnie z prośbami, zmieniam godzinę na !!! 16.00 !!! . Aha, proszę o częste zaglądanie do tematu, gdyż nie jest to ostateczna godzina. Jednakże we wcześniejszym turnieju się sprawdziła, to jest jak najbradziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! UWAGA !!!

Jako, że nie ma wystarczającej liczby uczestników, przedłużam termin zgłaszania się, do dnia jutrzejszego. Jeśli nie osiągniemy przynajmniej 10 zawodników, turniej odwołuje (za mało osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować