Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 14:57, The Lurker napisał:

> > mogę powiedzieć że najlepsza bijatyka w jaką grałem. Mój nick to _Lurker_. ;]
> A to Ty! Spotkaliśmy się już nie?

Tak, byliśmy w jednej drużynie, byłeś gostkiem w takim białym wdzianku i gość spuścił ci niezłe
cięgi, a potem gdy wygrywałeś to ci gadał że spamujesz. Grasz w stylu Tai Chi. Coś pomyliłem?
;]

Niee..nic...a spamowałem czy nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:58, Eye-Maze napisał:

Niee..nic...a spamowałem czy nie? ;p

A czy ja wiem... A jeśli nawet to o ile taki styl zdaje egzamin, to czemu go nie używać? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:05, The Lurker napisał:

> Niee..nic...a spamowałem czy nie? ;p
A czy ja wiem... A jeśli nawet to o ile taki styl zdaje egzamin, to czemu go nie używać? xD

Hhhmmm...trudne pytanie ;p
Ostatnio uczę się nowych combosów...na treningu mi wychodzą...a w czasie meczu nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały problemik nie iem czy czasem nie było go otóż mam wgranego kwonho zaktualizowanego ale jak klikam play live gra mi się nie włącza a wiem co powinno wyskoczyć bo kumpel mnie tym zaraził prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać trochę padem...i na samym początku stwierdzam, że jest to cholernie trudno...ale łatwiej się robi combosy...i w oógle trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:17, Buhahahahaha napisał:

Ejj poradzcie coś dla MT, proszę!

Wdziałem jak lepsi gracze stosowali kombinacje kopów gównie.

Jako poradę mogę dać zmianę klasy na BJ, JD albo TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem : sciagnalem gre przez flash geta zainstalowalem... i jak klikam na ikonke kwonho to mi sie tylko strona otwiera :( a jak tam dusze play live to mi sie kolejna strona otwiera gdzie pisze jak zainstalowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak jeden post pod drugim ale po prostu musialem sciagnac plugina bo uzywam firefoxa wiec wszystko wyjasnienione :D a tak poza tym w grze bede mial nick Xantes (taka mam nadzieje ze juz nie jest zajete )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś darmowy koreański serwer, słyszałem, że grają tam prawdziwi fanatycy mający już po kilkadziesiąt leveli ;-) Chciałbym zobaczyć jak wygląda pełna wersja takiej gry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:47, sodolis napisał:

Znacie może jakiś darmowy koreański serwer, słyszałem, że grają tam prawdziwi fanatycy
mający już po kilkadziesiąt leveli ;-) Chciałbym zobaczyć jak wygląda pełna wersja takiej gry:-)

http://kwonho.hangame.com/

Proszę cię bardzo, oto koreański serwer kwonho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:48, patrYX93 napisał:

> Znacie może jakiś darmowy koreański serwer, słyszałem, że grają tam prawdziwi fanatycy

> mający już po kilkadziesiąt leveli ;-) Chciałbym zobaczyć jak wygląda pełna wersja takiej
gry:-)
http://kwonho.hangame.com/

Proszę cię bardzo, oto koreański serwer kwonho :)

Zasysam :-)
Jak rozgryzę w jaki sposób się zalogawać i podpatrzę parę walk, to podzielę się wrażeniami ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:15, Xantes napisał:

sorry ze tak jeden post pod drugim ale po prostu musialem sciagnac plugina bo uzywam firefoxa
wiec wszystko wyjasnienione :D a tak poza tym w grze bede mial nick Xantes (taka mam nadzieje
ze juz nie jest zajete )


Biłem się chyba z tobą, mój nick Camon! BTW czym się różni zwykły, oficjalny serwer od koreańskiego? i jakie są jeszcze serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:55, Buhahahahaha napisał:

> sorry ze tak jeden post pod drugim ale po prostu musialem sciagnac plugina bo uzywam firefoxa

> wiec wszystko wyjasnienione :D a tak poza tym w grze bede mial nick Xantes (taka mam nadzieje

> ze juz nie jest zajete )

Biłem się chyba z tobą, mój nick Camon! BTW czym się różni zwykły, oficjalny serwer od koreańskiego?
i jakie są jeszcze serwery?


tak juz z toba walczylem tak samo jak z eye-maze :D mam poczucie ze nie jestem az taki newbie :D mam juz 5 lvl dzis zaczalem niech ktos do mnie zagada na gg 6849869 albo doda mnie na buddy list jako Xantes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie ściągnę. Zupełnie nie znam się na takich nawalankach, ale sprawdzam oryginalne (i ładne) sieciówki. Jak mi się spodoba to może wciągnę w to kumpla, jeśli jego sprzęt to wytrzyma.
Może jakieś info od wyjadaczy? Trudne to? Warto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:53, sodolis napisał:

Zasysam :-)
Jak rozgryzę w jaki sposób się zalogawać i podpatrzę parę walk, to podzielę się wrażeniami
;-D

Sęk w tym, że nie można się zalogować (a raczej zarejestrować) na Hangame, o ile nie jest się mieszkańcem Korei. Więc Koreańskie Kwonho możesz sobie niestety darować. Poza tym byś zalagował Azjatów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:55, Xantes napisał:

kurcze mnie tak w tej grze wkurzaja lagi! czy jest jakis sposob zeby ping sie trzymal ponizej
300 ? bo ja prawie zawsze mam ~330


Wchodź tylko na servery opisane jako "Europe". Nie graj z ludźmi, którzy obok nicka mają sześć czerwonych kropek - oznacza to, że mają problemy z połączeniem ( czyt. lagi ).

Tak a propos to właśnie przed sekundą wróciłem z wakacji. Nie było mnie ponad 2 tyg. więc "nieco" wyszedłem z formy ;] . Na szczęście przez cały pobyt miałem do dyspozycji PSX i Tekkena 3 :P więc aż tak źle nie jest.

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować