Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Kolejną edycję będzie prowadził sam windows00 bo ja wyjeżdżam się opalać (jak zwykle na buraczkowo) i upiększać swoje ciałko wspaniałymi bąblami od oparzeń ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:05, sodolis napisał:

> Gratuluję zwycięzcy Jerremu!!! Kiedy następny turniej??
Daleko zaszedłeś? :-) Liczę na rewanż w tygodniu ;-D

Nie niestety daleko nie doszedłem pokonał mnie syriusz. w cwierc finale. Ale to i tak sukces bo chciałem dojśc przynajmniej do cwierc finału więc jestem zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny turniej planuję na najbliższą niedzielę. Start o godzinie 16 (jeśli komuś nie pasuje - nie zapisywać się).
Liczba graczy tym razem będzie równa, tzn. 16 lub 32. System pucharowy, tak jak dzisiaj.
Zapisy według kolejności zgłoszeń, więc jeśli ktoś zapisze się jako 17, a nie będzie 32 zawodników - sorry Winnetou.
Zapisy w tym temacie, według wzoru:
Nick na gram.pl: Nick z KwonHo - styl walki

No i od razu zapiszę się jako pierwszy :)
windows00: BOMbel - TC (Tai Chi Quan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Jerrego, jest naprawdę dobry ;) A w następnym turnieju na pewno wezmę udział, takiej okazji już nie przepuszczę ;) A więc :
Gryczka: Gryczka - Tae Kwon Do (TKD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no czemu 16? niedługo będzie o 6 rano :/ to już chociaż 18 a serwery tej gry są na ijji więc to znajduje się w korei a nie usa także tam jak my mamy 21 oni są w pracy/szkole i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:38, Iroks1 napisał:

no czemu 16? niedługo będzie o 6 rano :/ to już chociaż 18 a serwery tej gry są na ijji więc
to znajduje się w korei a nie usa także tam jak my mamy 21 oni są w pracy/szkole i jest lepiej



Kwon Ho jest koreańską grą - to fakt, ale ijji jest firmą amerykańską. Ich siedziba znajduje się na florydzie. Tam także są ich serwery. Ijji jest to portal gier mmo skierowany głównie do amerykańskich graczy i na nich się koncentruje. Dlatego w kwon ho jest tylko jeden serwer dla reszty świata. Dwa są dla ameryki (wschodznie i zachodnie wybrzeże). oraz jeden turniejowy, na razie zamknięty. Do tego na serwerze dla reszty świata gra od cholery amerykanów, więc tam też generują ruch, a co za tym idzie - lagi. Więc pora im wcześniejsza - tym lepsza. A koreańczycy maja swoją własną wersje kwon ho, więc nawet nie zaglądają na zlagowaną wersje amerykańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałem jednej rzeczy. Zapisać się na kolejną edycję turnieju :P

Nick na gram.pl: Sethus
Nick w grze: Jerry
Styl Walki: Tai Chi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 00:43, windows00 napisał:

A ja dodam, że nie ma co oglądać :d

Że tak zacytuję syriusza.b: "Zmaściłem :(".


Niezła walka, choć Jerry stosuje raczej jedną kombinację ciosów... Tak czy inaczej - skuteczną. Gratulacje ;] .

Muszę pograć jeszczę trochę i przemyśleć, którą postać powinienem wybrać na turniej, póki co, zaklepcie mi miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować