Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Jaki tysiąc? Jeśli poszło tylko do największych MediaMarkt i Empików Megastore to poszło jakieś 50, no, góra 100 sztuk. Chyba, że CDP chce obstawić każdy Empik i każdy MediaMarkt, wtedy tych egzemplarzy będzie więcej, około 500, ale nadal nie będzie to 1000. Zresztą napisali, że tylko największe sklepy dostaną EK, tak więc uważam, że pierwsza wersja przedstawiona przeze mnie jest bardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:14, JaN-J napisał:

Na pewno nie poszło 3K edycji kolekcjonerskich ( przecież dla sklepów musi być z 1K)


Ale przecież pre-ordery można kupić tylko tutaj chyba no nie? Czy w sklepach też można było?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:44, Oloninho napisał:

Ale przecież pre-ordery można kupić tylko tutaj chyba no nie? Czy w sklepach też można było?!


EP tak, a EK nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zamawiać EK równo o 15:00, ale (nie wiedzieć czemu :) serv stanął jak wryty. I tak przez 4 godziny ...
Dopiero 5 min przed 19:00 udało mi się zamówić ten jeden upragniony egzemplarz (wcześniej {ok18 z min} udało mi się ledwo wrzucić 1 szt. do koszyka,a i tak wwaliło mi aż 5,no i oczywiście te kilkunastominutowe przerwy w działaniu serwera:).
Aha mam łącze 128 Kb/s przez komórkę i to bez żadnego EDGE''a, tylko sam GPRS (czyli właśnie ok. 128). Jakież jest teraz moje zdziwienie, jak czytam, że ludzie zdołali zamówić dopiero o 21 lub póżniej mając do dyspozycji łącze ok. 1Mb/s.
Widać sumienne ślęczenie przez 4h na stronce pre-orderów sklepu.gram.pl nie poszło na marene:). Chociaż jak potem sprawdziłem o 3:00 AM (12 h po starcie) ruch był niewielki i spokojnie mógłbym zamówić EK nawet przez modem :P (no ale kto wiedział, że będę miał jeszcze czas do 13 w piątek)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kogoś znajomego w MediaMarkt bądź w Empiku, to "nieformalnie" można było sobie zamówić. Wystarczyło zagadać, że w razie przyjścia Edycji Kolekcjonerskiej do sklepu ktoś Ci ją "odłożył pod ladę".
Ja tak nie zrobiłem, wymyśliłem to na poczekaniu, nie zdziwiłbym się jednak, gdyby już ktoś wcześniej wpadł na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:19, bazgrolek napisał:

Dopiero 5 min przed 19:00 udało mi się zamówić ten jeden upragniony egzemplarz


Mnie się udało 5 po 19. Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:44, Oloninho napisał:

> Na pewno nie poszło 3K edycji kolekcjonerskich ( przecież dla sklepów musi być z 1K)


Ale przecież pre-ordery można kupić tylko tutaj chyba no nie? Czy w sklepach też można było?!


preordery nie, ale w ramach 3k musi być działka sklepowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja nie miałem problemów z serwerem; do chaty wróciłem po 22 bo "fetowałem" koniec gimnazjum ;p i pierwsze co zrobiłem po powrocie, to zamówiłem EK ^^ a zastanawiałem się czy nie poczekać do jutra... zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:14, Chairman napisał:

Czy to nie dziś czasem mieliśmy poznać swoje numerki EK?
Jednakowoż listy wciąż nie widać...


Napewno nie powiedzą ich dziś, ani jutro, ani w przeciągu tygodnia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować