Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

gram.pl

Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych, zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem. Wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!

Przeczytaj cały tekst "Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla CDP.
Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że kolekcjonerka tak szybko zniknie.

Z ciekawości policzyłem ile EK zamawiano w ciągu godziny i w ciągu minuty.
W ciągu godziny: ok. 136.32 szt.
W ciągu minuty: ok. 2.27 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat załapałem na Edycję Kolekcjonerską i bardzo się cieszę gdyż bardzo czekałem na tę grę i moja dziewczyna również chętnie sobie pogra w sumie płacimy za grę po połowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nalerze do tych 2998 co zamówili sobie EK Wiedzmina i bardzo sie z tego ciesze, tylko szkoda ze nie wszyscy beda mogli sie nia rozkoszowac :(. Musze przyznac jest to moja pierwsza zakupiona gra w Edycji Kolekcjonerskiej niegdy do tej pory nie skusilem sie na taki wydatek, no ale oczywiscie dla Wiedzmina zrobilem wyjatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj... 22 godziny to koniec byłby o 13.... A ja chwilę po 13 zamówiłem, na razie wszystko jest ok, więc... aa niepotrzebnie się stresuję...-_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsze takie wydarzenie na gram.pl, w 22 godziny poszła cała partia :P. Szkoda, że ni było ich więcej, bo wiem, że przez te problemy techniczne naprawdę WIELU graczy chciało zamówić EK i nie udało im się :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby serwery działały bez zarzutu, to daję głowę, że EK rozeszłoby się w mniej niż pięć godzin :D
Całe szczęście, że udało mi się zamówić swój egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować