Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 19:55, genkrasz napisał:

No jest jakiś cień szansy :D Tak samo było z Neverem 2, a niedawno też widziałam gdzieś EK
Lawful Good :) chyba Media Markt (Poznań), ale nie jestem pewna. Ale wtedy było tak, że jak
się wszystkie EK rozeszły to dorobili nowych trochę. Może to samolubne, ale mam nadzieję, że
z Wiedźminem tak nie będzie :D w końcu EK to EK, jeśli wiecie co mam na myśli...



ten post należy do Kaczuchy87 jakby co :) Pomyliłam konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:03, Chairman napisał:

Mam pytanie do pracowników CDP.
Czy będziecie interweniować w sprawie sprzedawanych na Allegro EK Wiedźmina?
Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet nie posiadają...
http://allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html
http://allegro.pl/item210909173_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_wawa_bcm.html

P.S. Pozdrawiam wszystkich przyszłych posiadaczy EK i czekam do pon. na swój numerek :-)



podejrzewam, ze tak... allegro tępi takich koników - pamiętam akcję z koncertem Dead Can Dance, gdzie bilety były wyprzedane w dwa tygodnie - kilka miesięcy przed koncertem - a pozniej kilku cwaniaczkow chciało sprzedawać po pięciokrotnej cenie... akcje były systematycznie usuwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że któryś z panów z CDP wspominał kiedyś, że w premierę będą dostępne też EK w Empikach i Saturnach/MediaMarketach po 1szt na sklep. Ale niewiem, czy to miała być taka możliwość w razie nie sprzedania wszystkich egzemplarzy w pre-order''ach, czy część już z góry odłożyli na tę okazję.
Dla niektórych to może być jeszcze nadzieja:) Może ktoś z CDP jest w stanie nam odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:31, Mychaa napisał:

Juz sie pojawil Wiedzmin EK na allegro :/


Można było sie tego spodziewać, ktoś by musiał zainterweniować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskich rozeszło się w ciągu (niecałej nawet!) doby? Niesamowite! A jak była premiera STALKER-a, to ludzie powolutku kupowali EK... Strange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz, jesli bedzie tak jakl z moim zamowieniem (myslalam ze nie mam a potem magicznie sie okazalo ze jednak i to az na 2 szt), to nie ma co sie martwic bo na pewno sporo pre-orderow sie zwolni jak skoryguja bajzel w zamowieniach. ja nt swojego napisalam, zeby mi ta 1 szt z 2 wycieli (po kiego diabla mi 2?), jak i inni tak zrobia bedzie co wrzucic kolejna partia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

P.S. Kurde, kojarzysz mi się cały czas z "Puszczykiem" - naszym kultowym napojem z NM ;D
Czemu ostatnio tak rzadko wpadasz?:(

Przez ostatni miesiąc lub dwa miałem sporo roboty w szkole i nie siedziałem dużo po nocach. Poza tym ekipa się już mocno zmieniła i trudno mi się wstrzelić w dyskusję.

Niektórzy się tak cwaniaczyli z EK Gothic 3, sprzedawali kupione dodatkowe egzemplarze za podwójną cenę, a tym czasem EK G3 leżą sobie w sklepach i ludzie się zastanawiają ''jaki idiota kupi to za takie pieniądze, przecież normalna gra jest o połowę tańsza'' :)
Na wiedźmina też prędzej czy później natknę się normalnym w sklepie :)
Najmniej schodzi to w Media Markt, bo Empik to jeszcze wystawi na specjalnym stojaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, w Mediusie będzie to leżeć i leżeć. W Lublinie Stalker tak leży i leży, wciąż są 3 egzemplarze kolekcjonerki. Moim zdaniem bez problemu upolujesz tą grę w sklepie "nie dla idiotów", choć zawsze możesz zaryzykować też wyprawę do Empiku w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:14, Jcdx napisał:

no coz, jesli bedzie tak jakl z moim zamowieniem (myslalam ze nie mam a potem magicznie sie
okazalo ze jednak i to az na 2 szt), to nie ma co sie martwic bo na pewno sporo pre-orderow
sie zwolni jak skoryguja bajzel w zamowieniach. ja nt swojego napisalam, zeby mi ta 1 szt z
2 wycieli (po kiego diabla mi 2?), jak i inni tak zrobia bedzie co wrzucic kolejna partia ;)



Hehe, ja zamówiłam 2 szt. specjalnie :D mam nadzieje, że nie pomyślą że to pomyłka i mi jednej nie wytną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpie, że coś zrobią, teoretycznie to nie jest nic niezgodnego z prawem, na allegro możesz sobe sprzedać co chcesz. jak był np. pre-order GIII EK to było tego pełno i nic nie mogli zdobyć, tak samo jak było przy np. WoW: BC, wkurzające, ale taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:29, Cirian napisał:

Zaraz po premierze oficjalnego trailera obiecane było, że wkrótce będzie filmik z gameplay''em...
i co?

Dżizys, popatrz na Tubie, masz kilka z walką i chodzeniem (chyba że jeszcze chcesz kamerke na rece gracza to nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:01, moonman napisał:

podejrzewam, ze tak... allegro tępi takich koników - pamiętam akcję z koncertem Dead Can Dance,
gdzie bilety były wyprzedane w dwa tygodnie - kilka miesięcy przed koncertem - a pozniej kilku
cwaniaczkow chciało sprzedawać po pięciokrotnej cenie... akcje były systematycznie usuwane


akurat przy biletach na koncert organizator zapewnia sobie wyłącznośc w sprzedaży biletów, co pozwala wycofywac takie oferty. nie wiem czy zauważyliście, ale niektórzy obchodzą to sprzedając np.pocztówkę za 200 zł, a gratis dorzucają bilet na koncert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:38, qazzy napisał:

> podejrzewam, ze tak... allegro tępi takich koników - pamiętam akcję z koncertem Dead
Can Dance,
> gdzie bilety były wyprzedane w dwa tygodnie - kilka miesięcy przed koncertem - a pozniej
kilku
> cwaniaczkow chciało sprzedawać po pięciokrotnej cenie... akcje były systematycznie usuwane


akurat przy biletach na koncert organizator zapewnia sobie wyłącznośc w sprzedaży biletów,
co pozwala wycofywac takie oferty. nie wiem czy zauważyliście, ale niektórzy obchodzą to sprzedając
np.pocztówkę za 200 zł, a gratis dorzucają bilet na koncert :P



albo też sprzedają bilet po cenie nominalnej i wpisują, że koszt wysyłki wynosi 200zł ;) można i tak :D jest jeszcze opcja, że proszą zainteresowanych o pisanie maili i wtedy odpisują ile chcą za bilet :D wiem bo sama kiedyś pisałam w takiej sprawie odnośnie biletu na Ligę Światową ;)

Myślę, że te EK na allegro sie sprzedadzą, może nie będzie to jakiś kosmiczny biznes, ale da się zarobić. Bo jak będzie bliżej premiery to się dopiero co niektórzy mniej gorliwi fajni obudzą, że fajnie by było mieć EK a nigdzie prócz Allegro już nie ma i chcąc nie chcąc kupią tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 godziny i poszło prawie 3k sztuk Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina ? ;D
Nieźle, naprawdę nieźle jestem pod wrażeniem. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować