Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 18:22, Morfieusz napisał:

Wymierzyłem :P co prawda moja XL = wiedzminska L :P ale cm w tą czy w tamtą bez roznicy ...
a jednak szerokosc bez rekawow podana :P


A ja sobie wybrałem koszulkę o wymiarze XXL;) Może będzie pasowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah jupiiii jeden egzamparz trafi do mnie :D:D:D:D:D Bonus od CDP tez mi sie podoba. Tylko szkoda ze musze zmieniac konta jak chce zamawiac......
Mam pytanko. Pisze ze realizacja zamowienia to IV kwartal. Ktory konkretnie miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, nie zamawiałem EK Wiedźmina, a tymczasem nagle pojawiła się ona w moich zamówieniach ;]. Pewnie jakiś błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:28, Morfieusz napisał:

@ wdowiakm - może?? :P:P


Pewnie, że będzie pasowała;)) Już nie mogę się doczekać wysyłki;)
nawet wyobrażam sobie wyczekiwanie kuriera, pewnie będzie jak w przypadku Gothic 3, że nie mogłem usiedzieć na miejscu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:25, Szponu napisał:

Hahahahah jupiiii jeden egzamparz trafi do mnie :D:D:D:D:D Bonus od CDP tez mi sie podoba.
Tylko szkoda ze musze zmieniac konta jak chce zamawiac......
Mam pytanko. Pisze ze realizacja zamowienia to IV kwartal. Ktory konkretnie miesiac??


IV kwartał? O ile mnie pamięć nie myli, premiera miała być we wrześniu, a to trzeci kwartał :/ Czyżby znowu premiera miała się przesunąć? No, chyba że nie potrafię liczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem że oni na EK nie zarabają. Zarabiają i to pewnie nieźle, ale to jest też reklama żeby więcej osób zachęcić, choc według mnie ich główny zysk będzie z EP Wiedźmina

Obrót z EK wyniesie ...... 600 000 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:34, lukesky16 napisał:

Zarabiają i to pewnie nieźle, ale to jest też
reklama żeby więcej osób zachęcić,


1.Reklama? Do kogo skierowana? Do tych co mieli ten fart że zdołali zamówić EK (przecież ja nie potrzebowałem żadnej reklamy bo wiedziałem już dawno że jak będzie EK to ją zamawiam) czy do tych co chcieli, próbowali i nie zamówili bo nie zdołali?

Przecież ci drudzy są naprawdę rozczarowani - dla nich to nie jest reklama a raczej to jest... antyreklama! Może kupią zwykłe wydanie ale zawsze spoglądając na nie będą mieli... uczucie zawodu i smutku...

Jakbym ja (czy ty?) się czuł gdybym nie zdołał (mimo prób) zamówić tego co planowałem od miesięcy i co mi się bardzo (tematycznie) podoba bo to „Wiedźmin”?

Bardzo źle. Byłoby mi bardzo przykro i winą bym obciążał CD Projekt a nie siebie i miałbym rację!

2.Popyt kształtowany jest przez podaż - jest zapotrzebowanie na coś to dobry kupiec (przedsiębiorca) to realizuje - bo ma zadowolonych klientów i ma zysk (dodatkowy) - a każdy niezadowolony klient to duża strata. A tym gorzej jeśli to był stały klient!

Nara
Teraz muszę zarobić na to wydanie EK i następne a także nabrać sił przed następnymi walkami na "gram.pl" o EK innych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...czemu służy ta informacja?
Wiadome to było, a po drugie to czmeu 2999 sztuk posżło, skoro CDP twierdziło iż wyślą do Empików i Media Marktów po jednym egzemplarzu na sklep? ;|
Poza tym to miała być dziś lista i CDP nie dotrzymuję słowa :/ Ciekawi mnie przecież jaki będę miał numerek ^^
Już gdzieś widizałem posta niebieskiego, że podsumowanie w poniedizałek wieczorem - miało być dzisiaj i oczywiście brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 22 godziny - no ładnie, myślałem że szybko pójdzie, ale nie że aż tak. Na szczęście jestem jednym z tych 2999 szczęśliwców, a którym to już mniej istotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista będzie w poniedziałek wieczorem. Co do reszty - też się zastanawiam co z tymi EK dla sklepów, ale je pewnie też już liczą jako sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam rzucili się na tą EK :P Ja jak już to sobie kupię zwykłą, ale dopiero po upgradzie :P (ostatnio słowo "upgrade" pojawiasię w 66% moich postów lol). To trochę jak wybór pirat-oryginał, z tym że tu w obu przypadkach kasa trafia do prawowitego właściciela ;] Oczywiście piractwa nie popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że dla każdego Empiku/Saturna/MM zostało zarezerwowane po sztuce to daje nam jakieś 500 sztuk - na rynku nie zarezerwowanych dla odbiorców indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:50, Oskar24 napisał:

Poza tym to miała być dziś lista i CDP nie dotrzymuję słowa :/ Ciekawi mnie przecież jaki będę
miał numerek ^^
Już gdzieś widizałem posta niebieskiego, że podsumowanie w poniedizałek wieczorem - miało być
dzisiaj i oczywiście brak :P



Lista szczęśliwców wraz z numerkami Edycji Kolekcjonerskiej będzie dostępna w poniedziałek wieczorem:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:00, Pantera-Michał napisał:

Premiera Wiedźmina - 10 września

Aha.
A ja sobie już pogram 8 września.
Bo zamówiłem EK i będę grał w 2 przed oficjalną premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pracowników CDP.
Czy będziecie interweniować w sprawie sprzedawanych na Allegro EK Wiedźmina?
Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet nie posiadają...
http://allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html
http://allegro.pl/item210909173_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_wawa_bcm.html

P.S. Pozdrawiam wszystkich przyszłych posiadaczy EK i czekam do pon. na swój numerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:02, Gracz 23 napisał:

> Premiera Wiedźmina - 10 września
Aha.
A ja sobie już pogram 8 września.
Bo zamówiłem EK i będę grał w 2 przed oficjalną premierą.


8 września to jest niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować