Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 21:53, szerszeń45 napisał:

22 godziny i poszło prawie 3k sztuk Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina ? ;D
Nieźle, naprawdę nieźle jestem pod wrażeniem. :-]


A Ty kupiłeś a raczej zaklepałeś sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie sie CDP bo powod jest. Mam nadzieje, ze potem nie bedzie placzu jesli mega hit okaze sie kiszka bo np bedzie duzo bugow lub brak łatek a ostatnio wszystkie "hity" tak koncza...oby w tym przypadku bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:09, wdowiakm napisał:

A Ty kupiłeś a raczej zaklepałeś sobie??


Ale skąd ;>
Zresztą co mi po grze - nawet EK - skoro co najwyżej odstawię ją na półkę bo mi zwyczajnie w świecie nie ruszy ? ;)
BTW kasę odkładam na zjazd i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na spokojnie zamawiałem EK...bez stresu, spokojny, cierpliwy itd. 1 godzinke zeszło zamawianie. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że EK zniknie w ciągu 22 godzin...byłem pewny, że uruchomią nawet ten licznik z ilością EK. Jak bym był świadomy takiego tempa wyczerpywania się zapasów EK, to bym pewnie poobgryzał stół dookoła czekając na załadowanie stronki...i nowy quest: "idz do dentysty" reward: 100XP, cost: 150zł;P. Ps. pewnie po skorygowaniu zamówień pojawi się jeszcze sporo sztuk EK do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:43, lukesky16 napisał:

Z tego co widze na Allegro to jakoś specjalnie ceny wyższe nie są, a i tak prawie nikt nie
kupuje.. i dobrze wam tak :P

Jeszcze duuużo czasu do premiery. Zacznie się jak wielu się obudzi z ręką w nocniku.
Wtedy się rzucą na egzemplarze z allegro, mimo że wystarczy poszukać w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:37, Monastor napisał:

Kurcze, przegapiłem pre-order :/
Czy część egzemplarzy będzie dostępna w sklepach? Mam nadzieję że tak.
EK Gothic 3 też się szybko rozeszła na gram.pl a dwa egzemplarze do dziś leżą w media markt
w Szczecinie :)
Nikt w moim kochanym mieście tego szybko nie wykupi, więc jak coś tam trafi to nadrobię zaległości

>:)

Jeszcze w Szczecinie jest EK Gothic 3 ? To super mam tam wujka to mi może kupi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:44, dannik napisał:

Jeszcze w Szczecinie jest EK Gothic 3 ? To super mam tam wujka to mi może kupi. :)

Jest, w Media Markt, bodajże na Mieszka I-go :)
Z resztą to chyba jedyny MM jaki mamy.

We wtorek widziałem 2 egzemplarze leżące na półce. Tam też udam się po wiedźmina jeśli zdecyduję się na zakup EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:46, Monastor napisał:

> Jeszcze w Szczecinie jest EK Gothic 3 ? To super mam tam wujka to mi może kupi. :)
Jest, w Media Markt, bodajże na Mieszka I-go :)
Z resztą to chyba jedyny MM jaki mamy.

We wtorek widziałem 2 egzemplarze leżące na półce. Tam też udam się po wiedźmina jeśli zdecyduję
się na zakup EK


Dzięki za namiary. :) Tylko teraz myślę sobie czy właśnie czekac na czyjąś rezygnacje z EK Wiedżmina czu może gdzieś rodzinie powiedziec np. w Warszawie, żeby mi kupili, a może na allegro kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:16, szerszeń45 napisał:

Ale skąd ;>


Ja akurat zaszalałem i mi się udało jak coś to opowiem czy warta gra będzie uwagi;) ale raczej tak:)

Dnia 29.06.2007 o 22:16, szerszeń45 napisał:

Zresztą co mi po grze - nawet EK - skoro co najwyżej odstawię ją na półkę bo mi zwyczajnie
w świecie nie ruszy ? ;)


No racja ale jak zmienisz kiedyś kompa to może będziesz żałował, że sobie EK nie wziąłeś?:P A tak poważnie to oczywiście Ciebie rozumiem;)

Dnia 29.06.2007 o 22:16, szerszeń45 napisał:

BTW kasę odkładam na zjazd i takie tam...


Jak ja zazdroszczę tego;] Że ja jechać nie mogę;/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:46, Monastor napisał:

We wtorek widziałem 2 egzemplarze leżące na półce. Tam też udam się po wiedźmina jeśli zdecyduję
się na zakup EK


Nie liczyłbym zbytnio na to. Ktoś z CDP mówił, że jeżeli EK Wiedźmina trafi do normalnych sklepów, to tylko do największych Empików i Media Marktów i będzie to maksymalnie jeden egzemplarz na sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak jest ze sprzedażą Wiedźmina za granicą: czy też będzie EK i jak tak to w jakiej cenie oraz z jaką zawartości... no i w jakim nakładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyślcie taka akcja:

za 3 tygodnie dadzą na półki kolejne 3000ek. Podejrzewam że równie szybko by się rozeszła, i tak jeszcze kilka razy do czasu premiery a do tego cały czas sprzedawać tak jak teraz edycje zwykłe. Gra zwróciła by im się zanim jescze by wyszła ; ), to by było mistrzostwo świata : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciesze się, że spośród tych 2999 szczęśliwców jestem JA. xD Ufff, a ja miałem czekać do następnego dnia z zamówieniem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:03, Chairman napisał:

Mam pytanie do pracowników CDP.
Czy będziecie interweniować w sprawie sprzedawanych na Allegro EK Wiedźmina?
Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet nie posiadają...
http://allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html
http://allegro.pl/item210909173_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_wawa_bcm.html

P.S. Pozdrawiam wszystkich przyszłych posiadaczy EK i czekam do pon. na swój numerek :-)


Ja się tak zastanawiam, czy można w ogóle wystawiać na aukcję coś, czego się nie posiada?? bo narazie to te osoby posiadają (a może nawet i nie) tylko maila-potwierdzenie zamówienia, ale samej gry jeszcze nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:55, Sarafan_Knight napisał:

> We wtorek widziałem 2 egzemplarze leżące na półce. Tam też udam się po wiedźmina jeśli
zdecyduję
> się na zakup EK

Nie liczyłbym zbytnio na to. Ktoś z CDP mówił, że jeżeli EK Wiedźmina trafi do normalnych sklepów,
to tylko do największych Empików i Media Marktów i będzie to maksymalnie jeden egzemplarz na
sklep.


I wierzysz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:24, mooman napisał:

Ja się tak zastanawiam, czy można w ogóle wystawiać na aukcję coś, czego się nie posiada??
bo narazie to te osoby posiadają (a może nawet i nie) tylko maila-potwierdzenie zamówienia,
ale samej gry jeszcze nie mają.


Jak najbardziej można sprzedawać coś, czego się nie posiada. Warunkiem jest to, żeby się później wywiązać się ze sprzedaży. Nie zmienia to oczywiście faktu, że to, co robią te osoby jest skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:26, Lord Asgaroth napisał:

I wierzysz w to?


Oczywiście, każdy egzemplarz jest numerowana, a pełna lista osób z numerami, które zostały przydzielone będzie opublikowana już wkrótce. Jak ktoś by zauważył w normalnym sklepie egzemplarz z numerem wyższym niż 2999, to nie wpłynęłoby to pozytywnie na wizerunek firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować