Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 08:55, zerohunter napisał:

To coś z netem jest, najlepiej ściągnij softa z innego źródła, potem przy odtwarzaniu
trzymasz shift i wybierasz plik.

Ok, już sobie poradziłem.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam iPhone 3G z najnowszym softem z iTunes. Problem wygląda tak, ze codziennie dostaje jakie 40 smsów o orange o braku pieniedzy na koncie, mam Orange Go na karte. Jest jakis sposob zeby zablokowac to wysylanie bo mnie naprawde krew zalewa jak co chwile sms od nich dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładuje, ładnie wygląda w niej telefon, i chyba jeszcze się łączy z iTunes, czyli tylko taki szpan, ale jest gdzieś model do wycięcia w necie, jest jeszcze jedna taka co robi za każdym razem kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 21:27, zerohunter napisał:

Ładuje, ładnie wygląda w niej telefon, i chyba jeszcze się łączy z iTunes, czyli tylko
taki szpan, ale jest gdzieś model do wycięcia w necie, jest jeszcze jedna taka co robi
za każdym razem kopię zapasową.


Czyli jest potrzebna do połączenia z itunes? Bo na filmikach o recovery i dfu wydaje się być niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege co ma iPhone 3G. Musiał kupić nową kartę, to poszedł do sklepu, żeby mu zdjęli simlocka. Zdjęli mu tego simlocka gdzieś w jakimś serwisie, nie u operatora ale nie wiem, czy przez JB, czy jakimś innym sposobem. Ma soft 3.xx a chce żebym jutro mu wgrał najnowszy, czyli 4.xx. Zrobię to normalnie updatem iTunes bo nie wiem jak zrobić JB a nie mam teraz na to czasu i chęci żeby się nauczyć. Czy wtedy jak wgram mu oficjalny soft Apple to zniknie mu ten simlock i będzie blokada karty sim, czy normalnie będzie działało wszystko i bez JB nie zrobię mu update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 20:01, zerohunter napisał:

To właśnie zależy czy ma unlocka programowo, czy hardware, nie wiesz ile zapłacił?

50zł

PS: A jak sprawdzić na telefonie, czy on ma JB, czy nie ma? Jeśli nie ma żadnych Cydii, ani takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, chyba coś 130 ściągali hardwarowo, tzn na stale, ale dziwne że nie ma żadnych programów typu Cydia, ale i tak można ściągnąć softarowo z 3G, więc możesz bez problemu wg mnie, oczywiście na własną odpowiedzialność instalować nowy soft:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu ostrzegam: Jestem totalnie zielony w sprawach z iphone i rzeczy związane z telefonem załatwiają rodzicie jak by co.

Czy za gry z Iphone płaci się z pieniędzy z konta jak się ma na karte telefon,czy z PayPala, kart Visa itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo jest aplikacji darmowych, natomiast te wysokobudżetowe wymagają już niestety włożenia w nie trochę kasy. Przy rejestracji w iTunes wybierasz sposób transakcji, jedną z opcji jest możliwość płatności w systemie PayPal, lub poprzez specjalną kartę(Visa/MasterCard). Możesz także wykupić iTunes Gift Card(kupujesz po prostu kartę na daną kwotę i możesz dokonywać zakupów na daną kwotę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że są darmowe aplikacje i gry. Czyli nie można płacić z tych pieniędzy,które ma się na koncie,jak się ma telefon na kartę? Czy kupować gry można tylko podczas podłączenia iphone do pc i przez sklep iTunes czy też normalnie,bez podłączania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Apple widzę że się nie patyczkuje. Niedługo zapowiada wypuszczenie na rynek iPad2 <--- równać się to będzie ze spadkiem ceny poprzedniego iPad''a, którego cena szokuje nawet teraz. Ale jak wyjdzie iPad2 to od samego patrzenia na ceny będą oczy boleć :D

Ale patrzcie na to xD.
http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2011/01/iphone-5-z-nowym-dwurdzeniowym-procesorem-apple-a8

Mam nadzieję że 4 zejdzie w dół. Choć ta też na nieziemskich cenach oscyluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 22:21, Braveheart napisał:

Apple widzę że się nie patyczkuje. Niedługo zapowiada wypuszczenie na rynek iPad2 <---
równać się to będzie ze spadkiem ceny poprzedniego iPad''a, którego cena szokuje nawet
teraz.


Ale tylko w Polsce cena jest wysoka, bo mamy cene urzadzenia + podatek + VAT + podatek od podatku + clo + marza + podatek od podatku za podatek itd. W USA cena iPhonea, iPada i innych urzadzen Apple jest znacznie nizsza. Wystarczy powiedziec, ze za pakiet Apple Care Protection na mojego MacBooka Pro zaplacilem sporo ponad polowe mniej niz za ten sam pakiet w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze coś głupiego: 3 lata temu dostałem na gwiazdkę telefon,i właśnie w tym roku kończy mi się umowa,więc postanowiłem sobie jako prezent wybrać Iphone 4. Lecz gdy powiedziałem o tym mojemu bratu,to powiedział,że nie dostane takiego telefonu,bo jest za drogi,za bardzo napchany gadżetami itp. i żebym nie robił sobie złudnych nadzieji. To prawda co on mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach/

Witaj.

Haah, To ty dalej liczysz na "Mikołaja" o prezenty od rodziców ? ;> Fajnie masz. Co do gadżetów. W iPhone 4. Tak, to prawda. Teraz każdy telefon ma sporo gadżeterii w swoim wyposażeniu, każda firma się ściga dodając to często nie nowe ale bardziej przerobione pomysły na swoje "widzimisie" z innych marek telefonów. Wybór jest spory. Te lepsze smartfony mają ich więcej + add. do nich właśnie należy iPhone (bynajmniej dla mnie :P IMO kwestia gustu). Poprzednie wersję nie śmierdzą wcale mniej niż ten nowy. Bo możliwości nowych softów (w których widać zmiany, nie to co w padłach i innych telefonach ) dają naprawdę sporo. Na full wersji masz 32 giga do zapchania w gadżety, oraz gadżety gadżetów :D gry pliki programy muzyka, i jeszcze raz muzyka teledyski mapy srapy, kompasy, nawet poziomice (dzięki żyroskopowi) Tak to się chyba nazywało. Dosłownie wszystko. Brakuje tylko otwieracza do piwa, korkociągu, śrubokrętu i młotka :D, ale żyjemy w tak szybkich czasach, że za parę lat może zobaczymy młotek w fonie.

Pozdrawiam.

@Wojman

W sumie masz rację. Zapomniałem wziąć pod uwagę to ze żyjemy w kraju gdzie się za bardzo nic nie zmienia. Rząd nie robi nic. Długi rosną. Oni nie wiedzą skąd wziąć pieniądze, więc opodatkowują co się tylko da + do tego podwyższając go bo wcześniejsze założenia im nie pasują. PPPP - Podatek, podatkiem podatek pogania :D Sam wiem jak to jest kupować firmowe perfumy oraz inne gadżety zza granicy nie płacąc co najwyżej cła. Swoją drogą to, co do cen w USA, to pamiętam kiedyś czytałem na necie. Że firma płaci 200$ za wyprodukowanie jeszcze wtedy 2G sprzedając go za 100$ tam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować