Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 02:17, Dodus14xv napisał:

Czy po wyjściu nowych generacji IPoda starsze wersje są zapominane? W sensie nie dostają
nowych aplikacji oraz aktualizacji i ulepszeń?


Aplikacje dostają ulepszenia z reguły. Inna sprawa, że na starsze wersje iP Apple nie wypuszcza uaktualnień software''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wgrać jakiś program do odczytywania plików .pdf w iPhone bezpośrednio przez komputer (iTunes?)?
Potrzebuje kilka pdfów jednak aktualnie brak WiFi uniemożliwia pobranie go z AppStore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 13:30, Ha_Xior napisał:

Czy da się wgrać jakiś program do odczytywania plików .pdf w iPhone bezpośrednio przez
komputer (iTunes?)?


Pewnie. Przez iTunes również masz dostęp do AppStore (po lewo ''Store'', podpunkt ''iTunes Store''). Tam logujesz się do swojego konta, zaznaczasz ''AppStore'' i gotowe. Ja do .pdf używam programu iFiles, niewątpliwie godny polecenia i wygodny na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 13:30, Ha_Xior napisał:

Czy da się wgrać jakiś program do odczytywania plików .pdf w iPhone bezpośrednio przez
komputer (iTunes?)?
Potrzebuje kilka pdfów jednak aktualnie brak WiFi uniemożliwia pobranie go z AppStore
:/

A ja uzywam goodreader. Tez bardzo wygodny i intulicyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pilnej pomocy. Chcę zgrać muzykę ze swojego iPhona na komputer, na nim niestety jej nie mam. Wiem że bezpośrednio przez iTunes nie ma takiej opcji, jak więc mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 23:21, Marcin08 napisał:

Witam, potrzebuje pilnej pomocy. Chcę zgrać muzykę ze swojego iPhona na komputer, na
nim niestety jej nie mam. Wiem że bezpośrednio przez iTunes nie ma takiej opcji, jak
więc mam to zrobić?

masz jailbreaka? jeżeli nie to raczej nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 23:21, Marcin08 napisał:

Witam, potrzebuje pilnej pomocy. Chcę zgrać muzykę ze swojego iPhona na komputer, na
nim niestety jej nie mam. Wiem że bezpośrednio przez iTunes nie ma takiej opcji, jak
więc mam to zrobić?


Jeśli nie masz JB to i tak powinieneś mieć dostep do /var/mobile/Media/itunes_Control/Music.
Pliki będą miały pozmieniane nazwy oraz będą pomieszane, ale tagi powinny być ok.
Możesz użyć iFunBox (windows) lub jeśli masz linuksa, powinieneś te katalogi zwyczajnie widzieć. Na Maku nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować iTunesa. Usunąłem go wczoraj, żeby przeinstalować bo sprawiał fochy i nie chciał synchronizować mi iPhona. Usunąłem z C:/ ,wszystkie foldery wyrzuciłem przeczyściłem kompa CCleanerem razem z czyszczeniem rejestru dla pewności. 4 razy. Chcę zainstalować teraz na innej partycji i ciągle ten sam komunikat "QuickTime failed to initialize (error -2096). QuickTime is required to run iTunes. Please uninstall iTunes then install iTunes again". iT pobieram ze strony apple. Pobrałem też osobno quicktime i zainstalowałem wcześniej. Pobrałem też instalkę quicktime + itunes z apple. Nic. Ciągle ten sam komunikat. Jakieś pomysły, czy mam dzwonić na infolinię Apple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 09:58, Mohair napisał:

> ...

A wyczyściłeś dokładnie rejestry systemowe?

Nie wiem jak co i gdzie. Usunąłem i zainstalowałem. CCleaner naprawiał jakieś błędy w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Próbuję w Rington Maker zrobić dzwonek, więc ok, wybieram czekam, nagle pojawia się

Unknown Error,
please try later,
reboot your iphone or choose the different song.

Tak więc robię, lecz kicha, nie działa. Any ideas? 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 19:13, necron1501 napisał:

Mam problem. Próbuję w Rington Maker zrobić dzwonek, więc ok, wybieram czekam, nagle
pojawia się

Unknown Error,
please try later,
reboot your iphone or choose the different song.

Tak więc robię, lecz kicha, nie działa. Any ideas? 3G.

Spróbuj programem iRinger, nie mam z nim problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 19:13, necron1501 napisał:

Mam problem.


Pracujesz na Windows czy MacOS? Bo jakbyś miał MacOS, to można by to łatwo rozwiązać przy pomocy Garage Band (i z chęcią bym Ci pomógł z wyjaśnieniem co i jak) :)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 20:40, Mohair napisał:

Pracujesz na Windows czy MacOS? Bo jakbyś miał MacOS, to można by to łatwo rozwiązać
przy pomocy Garage Band (i z chęcią bym Ci pomógł z wyjaśnieniem co i jak) :)


Niestety, Windows ;<

Tego iRinger mi itunes nie może wyszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 21:49, necron1501 napisał:

Dzięki wielkie, wszystko działa jak należy, fajny program ;)

jak działa to fajnie ale ze swojej strony polecam Xilisoft iPhone Ringtone Maker. w wolnej chwili przetestuj może przypadnie ci do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić, że od około tygodnia jestem użytkownikiem cacka z serii "4" . Naprawdę przypadł mi do gustu i myślę długo użytkować telefon marki apple :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Teraz to mam problem natury ... "co jest K****"
Wróciłem właśnie zza granicy. Nie chciałem brać iPhone''a ze sobą więc na ten czas załatwiłem sobie zastępczy telefon a iPhone leżał w domu podłączony cały czas do komputera. Przez bite 2 miesiące leżał i leżał [mama co jakiś czas siedziała na kompie więc regularnie się ładował] podejrzewam, że ani razu nie siadła mu bateria. Wróciłem wczoraj późnym wieczorem a tu zonk. Jako tapetę mam tymczasowo na górze ikonę iTunesa a pod nią kabel końcówki z USB. Nie wiem jakim cudem jako wiadomość cały czas mam napisany nr IMEI oraz jeszcze takie coś jak ICCID: i dosyć długi numer. [Nie wiem do czego on potrzebny] Nie mogę go teraz drania nawet wyłączyć a dodzwonić się również. Połączając go to iTunes na kompie wyświetlany jest komunikat, że nie może się połączyć z urządzeniem gdyż jest ono chronione hasłem... Ktoś zna może receptę na taką dolegliwość. ??
Dla jasności. Jestem posiadaczem iPhone''a 2G 8Giga

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować