Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O filmie na podstawie WoW-a

48 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 19:32, kuba9876543210 napisał:

Osobiście wątpię, aby film był udany, ale na pewno wiele osób pojdzie na niego do kina[ w końcu
w WoW-a gra prawie 9 milionów osób(!)]. G00d luck!


Nie wiem czy tego typu film będzie wyświetlany w kinach. Bynajmniej w tych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja marze o filmie pełnometrazowym wygladajacym tak jak intro wowa badz intro dodatku, te filmiki sa poprostu swietnie zrobione. Mimo wszystko ten film na ktorym teraz pracuja to raczej taki nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba już pogieło ich na punkcie robienia filmów na podstawie gry. co lepszy tytuł to juz zapowiadają tytuł. to jest chore. niby jak taki film o Wow-ie miałby wyglądać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział Rob Pardo to same ogólniki, z których wynika tyle co nic. Pytanie tylko jak zrobią ten film? Musi on jednocześnie pokazywać jakiś fragment fabuły Warcrafta, być wierną adaptacją, ale jednocześnie posiadać tak skonstruowaną linię fabularną aby mógł go obejrzeć każdy, kto nie zna fabuły tej serii (a całej w jednym filmie się nie streści).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja o scenariusz sie nie martwie.... Blizz pewnie przypilnuje, zeby pod tym wzgledem wszystko bylo doszlifowane i zapiete na ostatni guzik
beda przekladac premiere i przekladac az wyjdzie kolejny cud swiata, ktory podbije serca widzow (tzw. film dla mass)
zastanawia mnie tylko jedna rzecz.... mianowicie czy bedzie to film z udzialem "zywych" aktorow czy bedzie to w pelni animacja komputerowa
wolalbym zeby byla to jednak animacja niz aktorzy poprzebierani za trolle, taureny i te inne gady, chociaz z drugiej strony chcialbym zobaczyc efekt takiej maskarady
milym smaczkiem byloby wykorzystanie epickich setow jako stroje co wazniejszych bohaterow, im wyzszy szczebelek w hierarchii, tym lepszy secik (np dowodca hordziej armii w seciku z PvP ze skrzydelkami a''la polska husaria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, że nazywają to "film na podstawie WoW". Przecież Warcraft to gotowe uniwersum, dlaczego więc nie nazwać filmu "Warcraft (the movie)"?

bo chyba jeszcze nie ma oficjalnego tytułu...

Już są zdjęcia http://www.manga.gildia.pl/newsy/archiwum/2006/02/wow_the_movie

no lol, bardzo śmieszne...a już tragiczne jest to że chyba ktoś tutaj dał się nabrać...gdyby tak miała wyglądać Hollywoodzka superprodukcja stworzona w uniwersum fantasy, PO wypuszczeniu wyśmienitej trylogii tolkiena (mówię o wyglądzie) to chyba producent mógłby odrazu się zastrzelić bo fani zjedli by go żywcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować