Zaloguj się, aby obserwować  
Hank_Moody

Resident Evil 4 - temat ogólny

751 postów w tym temacie

Jeszcze kilka dni temu planowałem zakupić RE4 w maju ale wczoraj wpadło trochę gotówki więc kupiłem go sobie dzisiaj. Z zakupu jestem zadowolony, pomimo tego nieporozumienia ze strony Cenegi w związku z tymi brakującymi opowiadaniami.
Będę musiał wypróbować wszystkie możliwości sterowania samą klawiaturą, klawą z myszką i padem. Chyba ciężko będzie przejść grę w dwie godziny ale skoro inni tak potrafią to może mi też się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:29, Sebat1 napisał:

Jeszcze kilka dni temu planowałem zakupić RE4 w maju ale wczoraj wpadło trochę gotówki
więc kupiłem go sobie dzisiaj. Z zakupu jestem zadowolony, pomimo tego nieporozumienia
ze strony Cenegi w związku z tymi brakującymi opowiadaniami.
Będę musiał wypróbować wszystkie możliwości sterowania samą klawiaturą, klawą z myszką
i padem. Chyba ciężko będzie przejść grę w dwie godziny ale skoro inni tak potrafią to
może mi też się uda :P

Tej gry we 2 godziny nie przejdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:29, Sebat1 napisał:

przejść grę w dwie godziny ale skoro inni tak potrafią to
może mi też się uda :P

Przyprowadź do mnie osobę, która tak twierdzi, a udowodnię Ci, że tej gry nawet nie widziała. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:05, Rusty Mike napisał:

Przyprowadź do mnie osobę, która tak twierdzi, a udowodnię Ci, że tej gry nawet nie widziała.
;]

A co to za problem ukończyć w tyle czasu. Mój rekord to 2:05''32, zeresztą wiele osób z MWRC ma podobne czasy lub nawet lepsze. Jak chcecie to w do przyśle w najbliższym screen z pokazanym NEW ROUND w okolicy 2h.(musze tylko jeszcze raz zrobić runa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:14, Warrior Within napisał:

A co to za problem ukończyć w tyle czasu. Mój rekord to 2:05''32, zeresztą wiele osób
z MWRC ma podobne czasy lub nawet lepsze. Jak chcecie to w do przyśle w najbliższym screen
z pokazanym NEW ROUND w okolicy 2h.(musze tylko jeszcze raz zrobić runa)

Bardzo chciałbym zobaczyć jak to się przechodzi w 2 minuty. Tak samo jak morrowinda w 7 mozna przejść ;]
Tak normalnie to tę grę przechodzi się w 17 - 18 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:14, Warrior Within napisał:

> Przyprowadź do mnie osobę, która tak twierdzi, a udowodnię Ci, że tej gry nawet
nie widziała.
> ;]
A co to za problem ukończyć w tyle czasu. Mój rekord to 2:05''32, zeresztą wiele osób
z MWRC ma podobne czasy lub nawet lepsze. Jak chcecie to w do przyśle w najbliższym screen
z pokazanym NEW ROUND w okolicy 2h.(musze tylko jeszcze raz zrobić runa)

Hehehe powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Warrior Within
> Aby zastosować ten program wystarczy go ściągnąć(najnowszą wersje bo starsza nie działa
> z polską wersją) i wypakować do folderu z grą. Wtedy tylko trzeba uruchamiać przez ikone
> mouse aima. (...)

Pograłem parę chwil na klawiaturze i jak dla mnie strasznie to niewygodne, a wręcz wkurzające dlatego posłuchałem Twojej rady i ściągnąłem sobie MouseAim 20. Na początku nie chciał działać ale po ok. pół godzinie męczenia się w końcu zaczęło działać, a najlepsze jest to że teraz nie mogę zmienić już nic w sterowaniu (a bardzo bym chciał) bo przy każdorazowej próbie zmienienia czegokolwiek wyskakuje błąd, pomimo że wcześniej działało prawidłowo i jak tu wierzyć w orginałki, znowu sie na nich zawiodłem...

Nie spodziewałem sie że jednym krótkim zdaniem mogę narobić takiego szumu, przecież już od dawna wiadomo że RE4 można przejść w dwie godziny a niekturzy tacy zaskoczeni jakby przespali miniony rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:13, Sebat1 napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Warrior Within
> Aby zastosować ten program wystarczy go ściągnąć(najnowszą wersje bo starsza nie
działa
> z polską wersją) i wypakować do folderu z grą. Wtedy tylko trzeba uruchamiać przez
ikone
> mouse aima. (...)

Pograłem parę chwil na klawiaturze i jak dla mnie strasznie to niewygodne, a wręcz wkurzające
dlatego posłuchałem Twojej rady i ściągnąłem sobie MouseAim 20. Na początku nie chciał
działać ale po ok. pół godzinie męczenia się w końcu zaczęło działać, a najlepsze jest
to że teraz nie mogę zmienić już nic w sterowaniu (a bardzo bym chciał) bo przy każdorazowej
próbie zmienienia czegokolwiek wyskakuje błąd, pomimo że wcześniej działało prawidłowo
i jak tu wierzyć w orginałki, znowu sie na nich zawiodłem...

Nie spodziewałem sie że jednym krótkim zdaniem mogę narobić takiego szumu, przecież już
od dawna wiadomo że RE4 można przejść w dwie godziny a niekturzy tacy zaskoczeni jakby
przespali miniony rok...

Tak jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:51, Patryk Mogilno napisał:

A czy to prawda ze po ukonczeniu Resident Evil 4 dostajemy nowa kampanie? Czyli ze zamiast
Leonem Kennedym bedziemy sterowac inna postacia?

Tak mamy kilka dodatkowych misji. Np. Droga Addy, Misja Addy i inne ;] dostajemy też nowe bronie i nowe stroje dla Leona ;p o nowy poziom trudności PROFESJONALNY ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:05, mlynar911 napisał:

> A czy to prawda ze po ukonczeniu Resident Evil 4 dostajemy nowa kampanie? Czyli
ze zamiast
> Leonem Kennedym bedziemy sterowac inna postacia?
Tak mamy kilka dodatkowych misji. Np. Droga Addy, Misja Addy i inne ;] dostajemy też
nowe bronie i nowe stroje dla Leona ;p o nowy poziom trudności PROFESJONALNY ;p

To super! A jak długo zajeło ci ukonczenie Resident Evil 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:05, mlynar911 napisał:

Tak mamy kilka dodatkowych misji. Np. Droga Addy, Misja Addy i inne ;] dostajemy też
nowe bronie i nowe stroje dla Leona ;p o nowy poziom trudności PROFESJONALNY ;p

Szkoda że nie wspomaniałeś o najlepszym bonusowym trybie czyli Mercenaries.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:23, Warrior Within napisał:

> Tak mamy kilka dodatkowych misji. Np. Droga Addy, Misja Addy i inne ;] dostajemy
też
> nowe bronie i nowe stroje dla Leona ;p o nowy poziom trudności PROFESJONALNY ;p

Szkoda że nie wspomaniałeś o najlepszym bonusowym trybie czyli Mercenaries.

Na czym on polega i czym sie rozni od pozostałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham wszystkie czesci Resident Evil moim zdaniem sa to jedne z najlepszych gier na swiecie. Gdy miałem jeszcze pierwsza konsole Play Station to ciagle grałem w Resident Evil 2 i 3 (ah te wspomnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:57, Patryk Mogilno napisał:

> Szkoda że nie wspomaniałeś o najlepszym bonusowym trybie czyli Mercenaries.
Na czym on polega i czym sie rozni od pozostałych?

Zadanie jest roste: zebrać jak nawięcej punktów i przeżyć. Mamy 5 postaci: Leona, Ade, Krausera, Hunka i Weskera(choć na początku dostępny jest tylko Leon) i 4 mapy: wioske, zamek, twierdze i water world. Musimy zbierać czas i załatwiać przeciwników, niby proste ale piekielnie grywalne(a za dostanie wszystkimi postaciami po 6 giwazdek na każdej mapie dostajemy berdzo miły prezent).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:12, Warrior Within napisał:

> > Szkoda że nie wspomaniałeś o najlepszym bonusowym trybie czyli Mercenaries.

> Na czym on polega i czym sie rozni od pozostałych?
Zadanie jest roste: zebrać jak nawięcej punktów i przeżyć. Mamy 5 postaci: Leona, Ade,
Krausera, Hunka i Weskera(choć na początku dostępny jest tylko Leon) i 4 mapy: wioske,
zamek, twierdze i water world. Musimy zbierać czas i załatwiać przeciwników, niby proste
ale piekielnie grywalne(a za dostanie wszystkimi postaciami po 6 giwazdek na każdej mapie
dostajemy berdzo miły prezent).

Aha to jednak Resident Evil 4 oferuje owiele wiecej niz sie spodziewałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować