Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Ja typuje PSV. Fenomenalnie zagrali w meczu z Arsenalem, już od wielu lat biją się z potęgami o wejście do finału, mają wielu dobrych piłkarzy (głównie to reprezentanci zespołów afrykańskich i amerykańskich, ale lepsi tacy niż żadni), dodajmy dobre zaplecze futbolowe, a wyjdzie nam drużyna idealna. Może bez wielkich gwiazd, ale już od wielu lat są w czołówce LM (w przeciwieństwie do wielkich przegranych np.: Juventus, Bayern, Real M.). Więc kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:47, polonia11 napisał:

Ja typuje PSV. Fenomenalnie zagrali w meczu z Arsenalem, już od wielu lat biją się z potęgami
o wejście do finału, mają wielu dobrych piłkarzy (głównie to reprezentanci zespołów afrykańskich
i amerykańskich, ale lepsi tacy niż żadni), dodajmy dobre zaplecze futbolowe, a wyjdzie nam
drużyna idealna. Może bez wielkich gwiazd, ale już od wielu lat są w czołówce LM (w przeciwieństwie
do wielkich przegranych np.: Juventus, Bayern, Real M.). Więc kto wie...

PSV nie wygra na bank. Wygrają bardziej utytułowane kluby jak Chelsea,Barca czy Real. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:47, polonia11 napisał:

Ja typuje PSV. Fenomenalnie zagrali w meczu z Arsenalem, już od wielu lat biją się z potęgami
o wejście do finału, mają wielu dobrych piłkarzy (głównie to reprezentanci zespołów afrykańskich
i amerykańskich, ale lepsi tacy niż żadni), dodajmy dobre zaplecze futbolowe, a wyjdzie nam
drużyna idealna. Może bez wielkich gwiazd, ale już od wielu lat są w czołówce LM (w przeciwieństwie
do wielkich przegranych np.: Juventus, Bayern, Real M.). Więc kto wie...

PSV raczej nie ma szans. Wygrają bardziej utytułowane kluby jak Chelsea, Barca, AC Milan, Inter czy Real. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:55, zapodaj napisał:

Mogę powiedziec że real madrit może skosic wszystkich , lub liverpool .

Real jest teraz na fali i Raul powrócił do formy więc może , kto wie. Hm...za to Liverpool nie sądze co prawda znaleźli sposób na Barcę ale z innymi drużynami może być gorzej. Może nawet Barca wygra. Ja stawiam na Real i Chelsea no i jeśli Barcelona się podniesie to może też coś zdziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:58, deih napisał:

> Mogę powiedziec że real madrit może skosic wszystkich , lub liverpool .
Real jest teraz na fali i Raul powrócił do formy więc może , kto wie. Hm...za to Liverpool
nie sądze co prawda znaleźli sposób na Barcę ale z innymi drużynami może być gorzej. Może nawet
Barca wygra. Ja stawiam na Real i Chelsea no i jeśli Barcelona się podniesie to może też coś
zdziała .

PSV eithoven , też może byc ostry dla innych przeciwników , bo jeśli pokonał arsenal , to może pokonac i wszystkie drużyny , albo inter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inter raczej nie to ze rozwala wszystkich w Serie A to nie zasługa ich gry tyko braku juve i kary dla milanu PSV faktycznie gra bardzo dobrze Real za to ma świetnego trenera tak samo jak Livelpool ale jeśli "The Reds" odpadną z Barcą to już tylko Katalończyków może zatrzymać O.Lyon i Chelsia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to teraz Liverpool w rewanżu wygra z Barcą. Rafael Benitez jest świetnym taktykiem, pokazał to już podczas meczu w Katalonii. Bardzo mnie ciekawi rewanż Valencii i Interu. Boję się za to o Celtic, który ma ciężki wyjazd do Milanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie faworytem jest Manchester United.:) Bo kto może być skoro Barca odpadła? Realu nie lubie, Chelsea nie lubie, Milan blee, już nie, więc pozostaje Manchester.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Manchester United !!! Glory Glory Man Utd !!! Manchester wygra z roma i potem z Milanem/Bayernem !!!
Zapraszam na gramsajta kazdego fana MAN UTD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:54, Luk15 napisał:

Tylko Manchester United !!! Glory Glory Man Utd !!! Manchester wygra z roma i potem z Milanem/Bayernem
!!!
Zapraszam na gramsajta kazdego fana MAN UTD !!!

Potwierdzam!!!!!!UNITED UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak Cristiano wczoraj walnol brame XII Europy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować