Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2005 o 10:37, Solmyr133 napisał:

REAL!!!!!PRZEŁAMIE SIE!!!!


Taa. Po wczorajszej beznadziejnej grze i porażce z Racingiem to nie wiem jak Real ma się przełamać. Jeśli tak grają w lidze to aż się zastanawiam ile dostaną w LM. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie chealse,maja cos do udowodnienia i mysle ze sa w stanie pociagnac forme do konca rozgrywek.Drugie miejsce wg mnie bedzie nalezalo do Liverpool''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:06, Indrid Cold napisał:

> Ciekawe że nikt nie ymiania Juventusu jako zwyciężcy LM.
> Swpaniały bilans w Serie A i LM mówi sam za siebie ...
ogladalem mecz z lazio, boczni sedziowie robili za obroncow juve, nonstop spalony przy podaniu
pilakrza lazio az sie operatr kamery dziwowal pokazujac raz za razem powtorki z tych nibyspalonych.
juve w europie nie wygra nic, bo tam sedziowie im nie pomoga...


Hmm, dziwne ze 5 z szesciu meczy w LM Juve wygral bez pomocy sedziow (bo tam nie pomagaja).
Widać czytasz i odpowiadasz na co Ci pasuje ... i to jeszcze błędnie rozumując.
Kibic Lazio czy co?

Dla podsumowania dorobek Juve w Europie (nie liczac mniej waznych pucharow):
2 x LM
3 x UEFA
1 x PZP
wiec cos tam wygrali ...

P.S. Meczu Lazio - Juve nie ogladalem wiec nie zabieram glosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w odroznieniu do ciebie do probuje ogarnac swoimi wypowiedziami calych okresow dziejowych a skupiam sie wylacznie na chwili obecnej. a wynik ejst taki ze juve wygralo serie A w tamtym sezonie dzieki sedziom, a ostatni mecz z lazio pokazuje ze i teraz moze byc podobnie. zreszta kazdy znawca futbolu sie z tym zgodzi bo jak ci oldboje moga cokolwiek wygrywac to tylko papiez B16 wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:28, Indrid Cold napisał:

w odroznieniu do ciebie do probuje ogarnac swoimi wypowiedziami calych okresow dziejowych a
skupiam sie wylacznie na chwili obecnej. a wynik ejst taki ze juve wygralo serie A w tamtym
sezonie dzieki sedziom, a ostatni mecz z lazio pokazuje ze i teraz moze byc podobnie. zreszta
kazdy znawca futbolu sie z tym zgodzi bo jak ci oldboje moga cokolwiek wygrywac to tylko papiez
B16 wie...


Gdybyś śledził rozgrywki Serie A w zeszłym roku to wiedziałbyś że to Milan był podejrzewany o układziki a nie Juve.
W rundzie wiosennej Milan wygrał wynikiem 1:0 z 10 spotkań, jedyna bramka w większości z nich była zdobywana w ostatnich minutach gry - i to jest podejrzane a nie pewne zwycięstwa Juve (mowa o liczbie goli).

Myśląc logicznie nasuwa sie pytanie, czy Berlusconi siedziałby cicho gdy główny rywal trzyma sedziów w kieszeni?
Juve wygrał z Milanem zasłużenie i to przesądziło o tytule a nie układziki, sam Berlusconi złożył gratulacje a nie obelgi mistrzu, wiec zastanów sie co piszesz, albo podaj fakty świadczące że Twoje twierdzenie nie jest bezpodstawne i że nie wypacza dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:02, Indrid Cold napisał:

jak druzyna grajaca taka archaiczny futbol jak juventus mogla bez pomocy sil wyzszych wygrac
serie A ?


Od początku dyskusji z Tobą nie doczekałem się podania ani jednego faktu popierającego Twoje subiektywne oceny drużyny Juve.
Temat uważam za zakończony bo w wyniku braku argumentów z Twojej strony ta dyskusja nie prowadzi do niczego.
Zresztą odbiegamy od tematu,
Sorry za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarło widze ze ja tu przedstawiam swoj punkt widzenia a nie zamierzam spierac sie z fanatykiem juventusu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Juz kiedys mowiłem(pisałem)barca napewno odpadnie przed finalem a nawet jesli by doszła di funalu to przegra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Tylko Chealse!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że Olimpique Lyon wygra LM, choć może ktoś inny.
Barcy i Chelsea nie lubię, ale też mają szanse.
Liverpool - nie obroni tytułu, bo Dudek nie gra (hehe).

Podsumowanie:

W tej chwili można powiedzieć, że każda drużyna ma szanse na zwycięstwo.

Bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie tegoroczną LM wygra REAL MADRYT. Już zadłógo nic nie wygra, a forma jaka osytatnio pokazuja jest naprawdę wysoka. W 1/8 REAL vs ARSENAL kanonieży dostaną - ile sprawa dyskusujna obstawiam ze bedzie to 3:0 lub nawet 4:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znowu barcelonie pomógł sędzia ( to nie pierwszy raz w tym sezonie). az sie niedobrze robi jak sie widzxi takie cos. to samo zauważyłem z juwentusem. w ostatniej kolejce w meczu z lazio cannawaro złamał noge pilkarzowi lazio i nawet żółtej kartki za to nie dostał. a dwie kolejki do tyłu sędzia tak długo przedłużał mecz ąz juwentus strzeli gola bo inaczej by przegrali. normalnie totalny syf z tym sędziowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować