Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Ja od samego początku Ligi Mistrzów kibicuję Milanowi. Do dziś pamiętam pierwszy finał i pechową porażkę z Olympique Marseille :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barca pewnie pokona chelsea ale nie sadze by zwojowala cos. liverpool mam nadzieje ze tym razem wpadnie na cos mocnego i odleci bo antyfutbol beniteza to katastrofa.milan jest za stary, ciekawie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:06, Klimos napisał:

Ja od samego początku Ligi Mistrzów kibicuję Milanowi. Do dziś pamiętam pierwszy finał i pechową
porażkę z Olympique Marseille :(

To poprzedni finał musiał być dla Ciebie ciężki :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:08, spider88 napisał:

To poprzedni finał musiał być dla Ciebie ciężki :-((


Oj był :((( Jedyne pocieszenie to, że Dudek został wybrany na Man of the Match.
Podobnie jak ćwierćfinał 2 edycje temu. Ale powoli przyzwyczajam się, że Milan jest zdolny w roztrwanianiu bardzo korzystnych wyników. Jak wygrywa jedną czy dwoma bramkami to można być spokojnym. Przy większej ilości zaczynam się niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrywa jedną czy dwoma bramkami to można być

Dnia 21.12.2005 o 11:15, Klimos napisał:

spokojnym. Przy większej ilości zaczynam się niepokoić.

HaHa czyli im więcej strzelą bramek tym gorzej ? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:18, spider88 napisał:

HaHa czyli im więcej strzelą bramek tym gorzej ? :-))


Na to wygląda biorąc pod uwagę ostatni finał, gdy prowadzili 3:0 oraz ćwierćfinał sprzed dwóch lat, kiedy to pierwszy mecz wygrali z Deportivo 4:1 tylko po to by ulec w rewanżu 4:0. Zarówno w 2005 jak i w 2003, gdy dochodzili do finału LM nie było jakiegoś spektakularnie wysokiego wyniku - 2 bramki przewagi max. Jedyny wyjątek to tegoroczny ćwierćfinał z Interem - 3:0, ale to już był rewanż, a pierwszy mecz wygrali 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:33, Klimos napisał:

> HaHa czyli im więcej strzelą bramek tym gorzej ? :-))

Na to wygląda biorąc pod uwagę ostatni finał, gdy prowadzili 3:0 oraz ćwierćfinał sprzed dwóch
lat, kiedy to pierwszy mecz wygrali z Deportivo 4:1 tylko po to by ulec w rewanżu 4:0. Zarówno
w 2005 jak i w 2003, gdy dochodzili do finału LM nie było jakiegoś spektakularnie wysokiego
wyniku - 2 bramki przewagi max. Jedyny wyjątek to tegoroczny ćwierćfinał z Interem - 3:0, ale
to już był rewanż, a pierwszy mecz wygrali 2:0.

Nie jestem wielkim miłośnikiem Milanu ale z tego co wiem mają bardzo dobrego bramkarza więc skąd ten problem bo przecierz siłę ofensywną też mają bardzo mocną strzelając sporo bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mocno wierzę w to że real się w końcu przebudzi i pokaże wszystkim jak sie wygrywa lige mistrzów. na real nikt nie stawia tak jak nikt nie stawiał na liverpool w zeszłym sezonie i może wychodzi to na dobre zespołowi bo kiedy jest on spisany na porażkę wtedy ci piłkarze mają większą motywację żeby coś udowodnić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja wierzylem w Manchester United ale sie przeliczylem :-P. A z racji tego ze lubie nagielska pilka kibicuje Arsenalowi i Liverpoolowi, bo Chelsea nie znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 13:42, Biniek. napisał:

Ciekawe że nikt nie ymiania Juventusu jako zwyciężcy LM.
Swpaniały bilans w Serie A i LM mówi sam za siebie ...

ogladalem mecz z lazio, boczni sedziowie robili za obroncow juve, nonstop spalony przy podaniu pilakrza lazio az sie operatr kamery dziwowal pokazujac raz za razem powtorki z tych nibyspalonych. juve w europie nie wygra nic, bo tam sedziowie im nie pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować