Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 15:48, MTSMAFIOSO napisał:

> Nie wiem, czy jeszcze tego nie zauważyłeś, ale wszystkie inne konie poza Cienistą

> śmiertelne. Więc chyba żaden, a nie każdy tak ma;)

Oblivion to nie Gothic 3 więc tak zabugowany nie jest, ale u mnie wszystkie konie są
nieśmiertelne - Tak jak pisałeś, co najwyżej tracą przytomność ;P


To dziwne;p Bo u mnie te zwykłe giną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:31, MTSMAFIOSO napisał:

Nie wiem czy jeszcze tego nie zauważyłeś, ale tak ma każdy koń :P

Każdy koń tak ma?
U mnie również gin ą tak jak u kamcega tylko Cienista jest wyjątkiem.
Może nigdy tego konia nie zabiłeś po prostu ustań i nawalaj toporkiem w jakiegoś, jestem ciekaw czy przeżyje, jeśli przeżyje i będzie napisane że stracił przytomność to zrób screena bo nie moge uwierzyć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:48, MTSMAFIOSO napisał:

> Nie wiem, czy jeszcze tego nie zauważyłeś, ale wszystkie inne konie poza Cienistą

> śmiertelne. Więc chyba żaden, a nie każdy tak ma;)

Oblivion to nie Gothic 3 więc tak zabugowany nie jest, ale u mnie wszystkie konie są
nieśmiertelne - Tak jak pisałeś, co najwyżej tracą przytomność ;P


Nigdy jeszcze nie spotkałem się z nieśmiertelnym koniem, jak dotychczas wszystkie wierzchowce padały kiedy HP doszło do zera. Cienistej póki co nie posiadam, i posiadać nie będę, bo ze względu na głupotę (naiwność? xD) stałocieplnego Luciena La Chance nie mogę ukończyć wątku związanego z Dark Brotherhood/Mrocznym Bractwem. On naprawdę myśli, że jakiś Argonianin da się tak bardzo zeszmacić, żeby podnieść rękę/pazur na przedstawiciela swojego gatunku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:58, Gorn7 napisał:

> Nie wiem czy jeszcze tego nie zauważyłeś, ale tak ma każdy koń :P
>
Każdy koń tak ma?
U mnie również gin ą tak jak u kamcega tylko Cienista jest wyjątkiem.
Może nigdy tego konia nie zabiłeś po prostu ustań i nawalaj toporkiem w jakiegoś, jestem
ciekaw czy przeżyje, jeśli przeżyje i będzie napisane że stracił przytomność to zrób
screena bo nie moge uwierzyć;]


Dokładnie;) Widać za bardzo dba o swoje konie jak mu jeszcze żaden nie zginął;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie co do Oblivion: Games of The Year (ta czarna :P), ma poradnik w postaci ksiązki, taki jaki miała premierowa edycja? Bo mam zamiar kupić, ale nie chce tracić tego podręcznika który mam z pierwszej wersji.

Swoja drogą strasznie dupiato to rozwiązała Cenega, Obek + 2 dodatki za 99,99, a gdyby ktos chciał kupić osobno dwa dodatki zapłaciłby tyle samo, ja mam podstawową, i bardziej opłaca mi się kupić całość, a podstawkę komuś sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem. Wykonuję zadanie Dziedzictwo Ahdarji w gildii złodziei. Mam zabrać pierścień ze szkatułki przy łóżku hrabiny... ale go tam nie ma! W szkatułce jest naszyjnik, mikstura i jakaś notatka. Robię to oczywiście w nocy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie gdzie dokładnie w Cesarskim Mieście da się zostać zarażonym wampiryzmem ? Chodzi mi tylko i wyłącznie o tę lokacje i co mam zrobić żeby mnie zaraził. Bo już walczyłem z dwoma wampirami i nie udawało mi się musiałem je zabić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:09, Inki napisał:

Posłuchajcie gdzie dokładnie w Cesarskim Mieście da się zostać zarażonym wampiryzmem
? Chodzi mi tylko i wyłącznie o tę lokacje i co mam zrobić żeby mnie zaraził. Bo już
walczyłem z dwoma wampirami i nie udawało mi się musiałem je zabić .

wampirza choroba (polifromia ****** czy cos podobnego) w IC jest mało wampirów(ja nie znam) prościej możesz zarazić się w cheyindal w mrocznym bractwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:25, klaser2 napisał:

> Posłuchajcie gdzie dokładnie w Cesarskim Mieście da się zostać zarażonym wampiryzmem

> ? Chodzi mi tylko i wyłącznie o tę lokacje i co mam zrobić żeby mnie zaraził. Bo
już
> walczyłem z dwoma wampirami i nie udawało mi się musiałem je zabić .
wampirza choroba (polifromia ****** czy cos podobnego) w IC jest mało wampirów(ja nie
znam) prościej możesz zarazić się w cheyindal w mrocznym bractwie


No właśnie w bractwie już nie da rady . Bo zabiłem Vincenta . A wcześniej jak mnie ukąsił to sie uzdrowiłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:54, ktoś napisał:

Pierścień możesz zdobyć jak pójdzie ona spać czyli około 11.00 wtedy zostawia ona pierścień
w szkatułce.


Przydałaby się możliwość odrąbania tej miękkoskórej palca, niestety gra jest tak skonstruowana, że nie da się tego zrobić. Szkoda... -.,,.-

Najlepiej zaczaić się w ukrytym pokoju za komnatami hrabiny/hrabi. Zawartość owego "ukrytego pokoju" przemilczę. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:52, Magno napisał:

Swoja drogą strasznie dupiato to rozwiązała Cenega, Obek + 2 dodatki za 99,99, a gdyby
ktos chciał kupić osobno dwa dodatki zapłaciłby tyle samo,


ale te dwie rzeczy sie troche roznia...

wersja GotY to podstawka + KotN (bez innych drobnych oficjalnych pluginow) + SI
natomiast osobno to: podstawka + SI + KotN z wszystkimi (oprocz Battlehorn) pluginami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:09, Inki napisał:

Posłuchajcie gdzie dokładnie w Cesarskim Mieście da się zostać zarażonym wampiryzmem
? Chodzi mi tylko i wyłącznie o tę lokacje i co mam zrobić żeby mnie zaraził. Bo już
walczyłem z dwoma wampirami i nie udawało mi się musiałem je zabić .


Wampiry można znaleźć w ogromnej liczbie miejsc. Ale jak już jesteś CM to zejdź do kanałów i je dokłądnie spenetruj - na pewno się na jakiegoś natkniesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do q, który dostaje się od Countess w Brumie. Dotarłem aż do Pale Pass a potem do Mouth of the Serpent itd. Ale nie wiem gdzie znaleźć ten magiczny naszyjnik, którego znalezienie mi zleciła :/ Łaziłem po tych lochach dobrą godzinę, wybiłem wszystkie szkielety ale i tak nie mogę znaleźć tego amuletu.
Wie ktoś gdzie on jest dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 08:10, Pazurex napisał:

Mam pytanie co do q, który dostaje się od Countess w Brumie. Dotarłem aż do Pale Pass
a potem do Mouth of the Serpent itd. Ale nie wiem gdzie znaleźć ten magiczny naszyjnik,
którego znalezienie mi zleciła :/ Łaziłem po tych lochach dobrą godzinę, wybiłem wszystkie
szkielety ale i tak nie mogę znaleźć tego amuletu.
Wie ktoś gdzie on jest dokładnie?


A nie możesz po prostu iść za markerem? Musisz dojść w twierdzy do komnaty gdzie jest duch dowódcy, a za nim jest małe pomieszczenie z poszukiwanym amuletem. Jak nie możesz trafić to idź jeszcze raz do twierdzy i zobacz na mapie lokacji, gdzie Cię jeszcze nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie magicznych broni w Oblivionie,mianowicie po kilku "walkach" wyczerpały mi się magiczne zasoby danej broni tzn. straciła swoje magiczne właściwości i tu mam pytanie czy można gdzieś znowu "naładwoać" broń,żeby magiczne właściwości np. Trucizna powróciły?Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować