Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 17:56, Gorn7 napisał:

Nie wiecie skąd można pobrać textury, aby mieć taką postać jak na tym filmiku?


Czasami wystarczy google i dobrze skonstruowana fraza jaką ma wyszukać. W tym przypadku było to "assassins creed oblivion mod". To mi starczyło by dojść do celu. Widziałem, że kilka postów wyżej ktoś juz podał jedno źródło ale tam trzeba się zarejestrować by ściągnąć ten mod a tu nie:

http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id= 2110

[Oczywiście usuń spację i skopiuj link ręcznie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:16, ShaDoW Energy napisał:

> Czy w obku fajnie jest być złodziejem czy są misje typu ze musisz sie skradać i
coś ukraść
> czy tak głupio jak w gotikach w 3 części było fajniej ale nie za fajnie mam nadzieje

> ze jest to trochę podobne do Thiefa 3
Tak, spodoba Ci się złodziejstwo, dobrze rozwinięte, zabójcze i ciche ;) Coś ala Thief.

To bardzo fajnie lubię takie rzeczy jak skradanie sie zabójstwa od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 09:29, Piotrek15-16 napisał:

To bardzo fajnie lubię takie rzeczy jak skradanie sie zabójstwa od tyłu

Zabójstwa od tyłu to musisz być dość silny i dobrze się wyszkolić ;) ale większość potworów idzie ubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak w zaklętych broniach mogę uzupełniać ładunki? I gdzie mogę znaleźć ciekawe bronie? Chodzi mi głównie o miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:34, Szperacz Robson napisał:

Mam pytanie: jak w zaklętych broniach mogę uzupełniać ładunki? I gdzie mogę znaleźć ciekawe
bronie?

Uzupełniać ładunki kryształami z Duszami, albo Sillgarum coś tam, ta kula z Otchłani.ciekawe brnie, rosną w siłę z każdym poziomem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:34, Szperacz Robson napisał:

Mam pytanie: jak w zaklętych broniach mogę uzupełniać ładunki? I gdzie mogę znaleźć ciekawe
bronie? Chodzi mi głównie o miecze.


Uzupełnianie ładunków w broniach to kaszka z mleczkiem. Pewnie zdarzyło juz Ci się trafić do alyedzkich ruin. W nich znajdują się kamienie Varla. Takie białe warte 1000 monet. Po prostu użyj ich i wszystkie bronie z Twojego ekwipunku zostaną naładowane na maksa :)
Do zdobywania dobrych broni polecam Otchłań. Pozamykaj sobie parę bram. Wiem, że to nudne jak flaki z olejem ale wyjdziesz z naprawdę dobrymi itemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:34, Szperacz Robson napisał:

Mam pytanie: jak w zaklętych broniach mogę uzupełniać ładunki? I gdzie mogę znaleźć ciekawe
bronie? Chodzi mi głównie o miecze.

jak złapiesz duszę w kamień to wtedy wybierasz broń którą chcesz doładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> ale tam trzeba się zarejestrować by ściągnąć ten mod a tu nie:

Dnia 08.03.2008 o 09:21, YahooPL napisał:


Heh, ale na fileplanet (tam gdzie prowadzi twoj link), tez trzeba sie zarejestrowac by sciagnac ten plik, jesli ktos konta tam jeszcze nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:06, trollf napisał:

Heh, ale na fileplanet (tam gdzie prowadzi twoj link), tez trzeba sie zarejestrowac by
sciagnac ten plik, jesli ktos konta tam jeszcze nie ma :]


Racja. Zwracam honor :)
Poza tym to naprawdę fajny ten mod. Właśnie se go zapodałem i muszę przyznać, że ładna jest tekstura tego nowego ubranka. Podoba mi sie jako jeden z nielicznych modów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:29, YahooPL napisał:

Poza tym to naprawdę fajny ten mod. Właśnie se go zapodałem i muszę przyznać, że ładna
jest tekstura tego nowego ubranka. Podoba mi sie jako jeden z nielicznych modów :)


jest jeszcze jeden taki mod w produkcji (a wlasciwie juz prawie na ukonczeniu), wygalada dosc obiecujaco, gdyz beda to nie tylko nowe tekstury ale rowniez model wdzinaka czy broni..

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=793560&st=0&start=0

wystarczy poogladac obrazki na samym poczatku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:50, trollf napisał:

jest jeszcze jeden taki mod w produkcji (a wlasciwie juz prawie na ukonczeniu), wygalada
dosc obiecujaco, gdyz beda to nie tylko nowe tekstury ale rowniez model wdzinaka czy
broni...


Faktycznie ciekawie się to prezentuje i chyba jest trochę lepiej wykonane. Teksturki są jakby takie bardziej realistycznie. Poczekam jeszcze trochę i też sobie go ściagne. Dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Poczekam jeszcze trochę i też sobie go ściagne.

A potem mozemy zrobic sabotaz ze screenami w oficjalnym watku Assassin''s Creed ;] Wiesz, cos w stylu - "Znalazlem easter egg! Oblivion Gate!" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Oblivionem. Otóż gra nie chce mi wczytać save''a, ponieważ jak biore "Kontynuuj" to poczas wczytywania gry gra wywala do windowsa z raportem o błędach. Jak zaczynam grę od początku to nie mam tego problemu a raczej nie chce mi się grać od początku bo jestem już w misji "Pomoc dla Brumy" czyli pod koniec gry jeszcze mam Umbrę, całą ebonową zbroję i niezłe skille i nie chciałbym tego stracić. Jest jakiś sposób albo patch rozwiązujący ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Też mam takie problemy!!! Jeżeli "kontynuuj nie chcę działać to weź wczytaj grę!
A jeżeli nadal nie działa to probuj raz jedno raz drugie. Będziesz miał to coraz rzadziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz po prostu skopanego sejwa i musisz wczytać auto lub zapis alternatywny (a pewnie takowych nie posiadasz). W przeciwnym razie pozostaje zaczynać od nowa. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:16, Trutral napisał:

Mam taki problem z Oblivionem. Otóż gra nie chce mi wczytać save''a, ponieważ jak biore
"Kontynuuj" to poczas wczytywania gry gra wywala do windowsa z raportem o błędach. Jak
zaczynam grę od początku to nie mam tego problemu a raczej nie chce mi się grać od początku
bo jestem już w misji "Pomoc dla Brumy" czyli pod koniec gry jeszcze mam Umbrę, całą
ebonową zbroję i niezłe skille i nie chciałbym tego stracić. Jest jakiś sposób albo patch
rozwiązujący ten problem ?


Jak wyżej, wczytaj auto-save albo poprzedni zapis (o ile nie korzystasz tylko z opcji quick save).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:16, Trutral napisał:

Mam taki problem z Oblivionem. Otóż gra nie chce mi wczytać save''a, ponieważ jak biore
"Kontynuuj" to poczas wczytywania gry gra wywala do windowsa z raportem o błędach. Jak
zaczynam grę od początku to nie mam tego problemu a raczej nie chce mi się grać od początku
bo jestem już w misji "Pomoc dla Brumy" czyli pod koniec gry jeszcze mam Umbrę, całą
ebonową zbroję i niezłe skille i nie chciałbym tego stracić. Jest jakiś sposób albo patch
rozwiązujący ten problem ?


Uszkodzone sejwy to temat rzeka... fajnie by bylo gdybys podal troche wiecej informacji na ten temat:
- jaka masz wersje gry (czy z ostatnim patchem)?
- czy uzywasz modow?
- w jakich okoliczosciach to sie stalo? moze po usunieciu jakiegos moda dopiero sie takie cos zaczelo?
itp.


tak czy inaczej, jesli to nie bylo spowodowane przez jakis odinstalowany mod, to jedynie chyba mozesz zainstalowac program Wrye Bash i pokombiniowac w nim co nieco - posiada on kilka opcji, ktore ''czyszcza'' niepotrzebne informacje w sejwach i inne takie ''drobiazgi'' - a jesli nic ten program nie zdziala, to coz... bedziesz musial skorzystac z poprzedniego sejwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Edycje Kolekcjonerską Obliviona i mam takie pytanie. Jak go mam spatchowac? Chodzi mi o poszczególną kolejność instalacji patchy (wliczając w to łatkę spolszczającą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:05, dave03 napisał:

Posiadam Edycje Kolekcjonerską Obliviona i mam takie pytanie. Jak go mam spatchowac?
Chodzi mi o poszczególną kolejność instalacji patchy (wliczając w to łatkę spolszczającą).


Patch 1.1 a później patch polonizujący ze strony Cenegi. Następnie instalujesz na to co sobie chcesz. Polecam te wszystkie pliki ze strony cenegi bo działają dość dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:50, trollf napisał:

> Poza tym to naprawdę fajny ten mod. Właśnie se go zapodałem i muszę przyznać, że
ładna
> jest tekstura tego nowego ubranka. Podoba mi sie jako jeden z nielicznych modów
:)

jest jeszcze jeden taki mod w produkcji (a wlasciwie juz prawie na ukonczeniu), wygalada
dosc obiecujaco, gdyz beda to nie tylko nowe tekstury ale rowniez model wdzinaka czy
broni..

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=793560&st=0&start=0

wystarczy poogladac obrazki na samym poczatku ;]


Ej czyli jak ma się ten Armor z AC to można zabijać tym sztyletem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować