Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

On chyba zamyka portale do obliviona i w kazdym miescie zamkniecie takiego portalu odbywa sie w ten sam sposob a przynajmniej bardzo podobne i to jest juz nuzace i nude...ja tak to zrozumialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:19, Gosu napisał:

On chyba zamyka portale do obliviona i w kazdym miescie zamkniecie takiego portalu odbywa sie
w ten sam sposob a przynajmniej bardzo podobne i to jest juz nuzace i nude...ja tak to zrozumialem
:)


Otoz to... zostaly mi tylko 2 do zamkniecia... chyba. Normalnie praktycznie zero urozmaicenia w tym momecie. Naprawde jest to strasznie nudna czesc Obliviona, ktora trzeba wykonac, by ukonczyc gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos wiadomo na temat Pl wersji? przestarszyl mnie news na cenega.pl maja sprowadzic US i daj instrukcje PL tylko INSTRUKCJE fest mi spolszczenie wiec mi sie wydaje ze im sie NIE CHCE porpstu sposlzac fset mi firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:26, ArtuRPGpl napisał:

Cos wiadomo na temat Pl wersji? przestarszyl mnie news na cenega.pl maja sprowadzic US i daj
instrukcje PL tylko INSTRUKCJE fest mi spolszczenie wiec mi sie wydaje ze im sie NIE CHCE porpstu
sposlzac fset mi firma!


Juz wiele razy bylo pisane, ze spolszczenie sie pojawi. To co bedzie dostepne w kwietniu to wersja angielska z polska instrukcja. Kinowa wersja polska dostepna bedzie pewnie w czerwcu/lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:35, Ryslaw napisał:

> Cos wiadomo na temat Pl wersji? przestarszyl mnie news na cenega.pl maja sprowadzic US
i daj
> instrukcje PL tylko INSTRUKCJE fest mi spolszczenie wiec mi sie wydaje ze im sie NIE CHCE
porpstu
> sposlzac fset mi firma!

Juz wiele razy bylo pisane, ze spolszczenie sie pojawi. To co bedzie dostepne w kwietniu to
wersja angielska z polska instrukcja. Kinowa wersja polska dostepna bedzie pewnie w czerwcu/lipcu.


OK THX, pewnie pozniej bo maja duzo do spolszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój sprzęcior (laptop):

Pentium 1,6 Ghz
512 Ram
radeon x700 (albo 800, nie pamietam...)

Jeżeli ktoś gra(ł) w Obliviona na podobnym sprzęcie niech sie przyzna :) I napisze jak mu działa gra. Bo na razie nie chce wydawać 130 zł na gre bez pewności, że mi zadziała w miare normalnie :] W każdym razie NFS:MW działa na full detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:49, GaNgStA napisał:

Oto mój sprzęcior (laptop):

Pentium 1,6 Ghz
512 Ram
radeon x700 (albo 800, nie pamietam...)

Jeżeli ktoś gra(ł) w Obliviona na podobnym sprzęcie niech sie przyzna :) I napisze jak mu działa
gra. Bo na razie nie chce wydawać 130 zł na gre bez pewności, że mi zadziała w miare normalnie
:] W każdym razie NFS:MW działa na full detalach :)


hehe zeby Oblivion chodził tak jak NFS:MW to by byłby dopiero cud;)
Masz troche za słabego procka, przydalo by sie jeszcze 512 ram, ale na minimum pograsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować, reakcja allegro jest zwykle szybka i zdecydowana: zablokowanie aukcji, zbanowanie konta. Zastanawiam się tylko czy o całym zajściu zawiadamiają prokuraturę. Tak na marginesie to ten fragment naprawdę świetnie wpasowałby się do kwasów:

''DO PRACOWNIKÓW ALLEGRO
Kopie są sporządzane wyłącznie na użytek własny (zamawiającego), co jest zgodne z art. 23, pkt.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.) (sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43).'' Wie ktoś może czy jest jakiś internetowy dziennik ustaw, chętnie bym rzeczony fragment przeczytał. Chcę wiedziec w jak kreatywnym stopniu ten gość przekształca nasze prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosc chce sprzedac kopie innym ludziom i twierdzi, ze jest to legalne, gdyz owe kopie zrobil na uzytek wlasny, a to mu wolno? Rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:30, T34 napisał:

Być może gdzieś już było to pytanie ale się nie dopatrzyłem.

Jak tam dialogi w Oblivionie?
Taki sam sposób ich przedstawienia jak w Morrowind czy są opcje dialogowe do wyboru?


i jak wyglada trudnosc? jest jak w morku ze duzy lvl = nuda i latwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artur, przecież dosłownie ktoś 2-3 strony temu napisał, że wraz z wzrostem lvl Twojej postaci podnoszą się także umiejętności przeciwników. Więc jeżeli byłeś w mieście i rozwijałeś zdolności typu alchemia, kradzież to po wyjściu z obszaru zabudowanego i natknięciu się na wrogów robi się naprawdę nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:58, shinian napisał:

Artur, przecież dosłownie ktoś 2-3 strony temu napisał, że wraz z wzrostem lvl Twojej postaci
podnoszą się także umiejętności przeciwników. Więc jeżeli byłeś w mieście i rozwijałeś zdolności
typu alchemia, kradzież to po wyjściu z obszaru zabudowanego i natknięciu się na wrogów robi
się naprawdę nieciekawie.


Aha no ja pytam a obliviona jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dosc nietypowy problem - caly czas mam mape odkryta, czyli wszedzie moge sie dostac via fast travel, co mnie okropnie wnerwia. W rezultacie nie wiem gdzie bylem, a gdzie nie.
Dla scislosci nie uzywam zadnego moda, ini tez default, bo wywaleniu save''ow i wgraniu Obka od nowa dalej to samo nawet przy New Game :|
Aha crack''ow tez nie uzywam, kopia orginalna gry.
Blagam o pomoc/rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 16:40, MightyBF napisał:

(...)Aha crack''ow tez nie uzywam, kopia orginalna gry.


- nie ma czegoś takiego jak ''kopia oryginalna''...- to dwa przeciwstawne znaczeniowo wyrazy,
masz po prostu oryginał (albo "oryginalną wersję gry''"). Kopii robić nie wolno...

Co do Twojego problemu to spróbuj z innymi sterownikami do grafiki. Napisz też jaki masz sprzęt to będzie łatwiej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować