Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 20:54, Assasin93 napisał:

nie zrozumiałeś mnie. ;] Chmury też tam są. ;] Tylko czasem jest takie czyste niebo. ;]


No to już lepiej :) Takie mody mogą być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:54, Assasin93 napisał:

> Niebo bez chmur ??? Nie to tego nie instaluję. Obek by stracił kawałek swojego uroku,
gdyby
> nie te bajkowe chmurki :)

nie zrozumiałeś mnie. ;] Chmury też tam są. ;] Tylko czasem jest takie czyste niebo. ;]


Sorki za 2giego posta.
BTW: mod jest podzielony na dwie częsci, jedna dot. wody, druga dot. chmur i innych takich. ;] Zawsze tą "upgradeującą" chmury możesz wyłączyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:59, rogal123 napisał:

ok thx scaignelm i gdzie go mam wklajic..... albo jakims programem go wpakowac :P


Przeczytaj readme?
Plik .esp wklej do Oblivion\Data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:10, rogal123 napisał:

tylko ze nie mam zadnego pliku formatu esp tylko OMOD :P

W katalogu natural Enviroments (na pewno ściągnąłeś ten plik?) znajduje się jeszcze katalog textures - jego też wklej do Data\Oblivion.
BTW: jaką wersję tego pliku ściągałeś? 1.1?
BTW2: A ty w ogóle rozpakowałeś ten plik? Tzn. jak go ściągnąłeś, to on był w rarze, czy w zipie? Czy w tym OMODZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, otóż rejestróje się na tej stronie tessource i czekam na emaila. Jednak on nie przychodzi. Jeśli ktoś miał podobny problem i może mi pomóc to niech da znać. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 13:00, rogal123 napisał:

Wesolych swiat :D i pytanie jak wlaczyc w oblivionie fps :P znaczy zebym widiale ile mam fps!:P

Ściągnij sobie Fraps''a albo inny tego typu programik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściagnij frapsa ze strony www.fraps.com i miej go włączonego jak grasz. Nim możesz też robić filmy i screenyshoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasie wypelniam misje dla szarego lisa - "opodatkowanie biednych" to pierwsza zlecona misja specjalna. trzeba zabrac notatki z wiezy strazniczej ale jak to zrobic zeby nie przyczepila sie za to stra bo wystarczy tylko wezme te notatki a oni juz nie dadza mi spokoju... czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wbiłem się do strażnicy nie patrząc na nic, zabrałem notatki, oddałem Armandowi i zapłaciłem grzywne ( grzywna naprawde niska jest więc ja tam bym na twoim miejscu poprostu zapłacil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem program Oldblivion, dzięki któremu mogę grać w Obliviona na mojej słabej karcie graficznej (Radeon X200 - zintegrowany). Czy istnieje spolszczenie do tego programu??? Jak spolszczenie nie istnieje to moglibyście podać ustawienia na jakich płynnie by działał Oblivion (mówię o ustawieniach w programie Oldblivion)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia do Oldblivona raczej nie ma a jeżeli chcesz się dowiedzieć na czym można w to grać to podaj resztę swojego kompa ( lub laptopa) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 11:22, YahooPL napisał:

Spolszczenia do Oldblivona raczej nie ma a jeżeli chcesz się dowiedzieć na czym można w to
grać to podaj resztę swojego kompa ( lub laptopa) ...


Mój komputer:
-AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
-1 GB RAM
-karta graficzna Radeon X200 64 MB (zintegrowany - ale nawet Gothic III mi działa :)
Mam nadzieję, że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować