Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 13:16, Tomasz K. napisał:

ZTo jakie a gra ma wymagania?!


gigantyczne. tak z grubsza to bez 1,5 - 2 GB ramu to bez kija nie podchodź...
do tego jakaś dobra karta graficzna (moja już niestety jet stareńka i do niczego się nie nadaje...) - coś z rodziny GF 7... powinno wystarczyć.
na procesorach, jak wielokrotnie pisałem, się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:19, Azrathel napisał:

> ZTo jakie a gra ma wymagania?!

gigantyczne. tak z grubsza to bez 1,5 - 2 GB ramu to bez kija nie podchodź...
do tego jakaś dobra karta graficzna (moja już niestety jet stareńka i do niczego się nie nadaje...)
- coś z rodziny GF 7... powinno wystarczyć.
na procesorach, jak wielokrotnie pisałem, się nie znam.

Ja mam Grafę 256 i 1Gb RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:29, Selv napisał:

A jaką miałeś karte?
na 7600gs z wgranym modem OOO (mod roku chyba na gamespy albo gamespocie) który prawia wszystkie
słabości obka, wszystkimi opcjami na maxz hdr w rozdziałce 1024x gra chodzi mi ~30klatek bez
cięca.
Tekstury średnie bo różnica jest kosmetyczna a mam 10 klatek więcej. Plik ini nie optymalizowany,
ramu 512.
Z modmai, obek staje się grą roku, bez nich, średnim tytułem.


A mógłbyś dać jakiś link do tego modu OOO?
Z góry THX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:19, Azrathel napisał:

> ZTo jakie a gra ma wymagania?!

gigantyczne. tak z grubsza to bez 1,5 - 2 GB ramu to bez kija nie podchodź...
do tego jakaś dobra karta graficzna (moja już niestety jet stareńka i do niczego się nie nadaje...)
- coś z rodziny GF 7... powinno wystarczyć.
na procesorach, jak wielokrotnie pisałem, się nie znam.


z tym 1,5 -2 gb ram - nie przesadzaj gram na 1gb i śmiga aż miło w 1280x1024
textury max widzenie także
tylko cienie mam na średniych ale tak to wszystko max 1gb ram spokojnie starczy tylko grafikę trzeba mieć dobrą
to nie gothic III kóry ma jakieś wysnute z palca wymagania - gdzie mi w w rodziałce 1024/768 na średich ciął strasznie - syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem, kto mógłby mnie nauczyć posługiwania się ostrzami na poziomie czeladnika? Interesuje mnie obszar miast: Chorrol, Miasta Cesarskiego,Cheydinhal, ale jeśli tam nie ma nikogo to może być też gdzieś indziej. Czy po przejściu szkolenia od razu będę miał poziom czeladnik? Jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za 2 posta, ale chciałbym jeszcze zapytać jakie questy moge wykonać dla gildii wojowników po ukończeniu tego z dostarczeniem broni do kopalni? Kto je zleca i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:04, sługa Innosa napisał:

Sory za 2 posta, ale chciałbym jeszcze zapytać jakie questy moge wykonać dla gildii wojowników
po ukończeniu tego z dostarczeniem broni do kopalni? Kto je zleca i gdzie?


Misję zlecają głowy Gildii w niektórych miastach. W poradniku dołączonym do polskiej wersji masz po kolei wszystkich. A jeśli takowego nie posiadasz to radzę zajrzeć do Anvil. Z tego co pamiętam tam było sporo misjii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:09, YahooPL napisał:

> Sory za 2 posta, ale chciałbym jeszcze zapytać jakie questy moge wykonać dla gildii wojowników

> po ukończeniu tego z dostarczeniem broni do kopalni? Kto je zleca i gdzie?

Misję zlecają głowy Gildii w niektórych miastach. W poradniku dołączonym do polskiej wersji
masz po kolei wszystkich. A jeśli takowego nie posiadasz to radzę zajrzeć do Anvil. Z tego
co pamiętam tam było sporo misjii ...

Mam poradnik, ale staram się z niego nie korzystać, chyba że w skrajnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:12, sługa Innosa napisał:

Mam poradnik, ale staram się z niego nie korzystać, chyba że w skrajnych przypadkach.


To sprawdź tylko kto zleca misję i jakich jeszcze nie masz. W końcu tylko po to on jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simanko! Wie może ktoś gdzie są poukrywane potężne artefakty w Cyrodill????
np. miecze, pancerze itp. prócz wypełniania zleceń daeder???
I jeszcze mam pyanko... Gdzie można znaleźc czarny klejnot dusz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:53, PredAtor360 napisał:

Simanko! Wie może ktoś gdzie są poukrywane potężne artefakty w Cyrodill????
np. miecze, pancerze itp. prócz wypełniania zleceń daeder???
I jeszcze mam pyanko... Gdzie można znaleźc czarny klejnot dusz???


co do artefaktów takich wypas to ich jest mało/nie ma - lepiej samemu zaklinać przedmioty
np: Umbra - taki miecz ale jest to zadanie związane z dedrami
co do klejnotu dusz to jak będziesz robił zadania dla gildi magów to znajdziesz jaskinię/świątynie nekromantów i przed jej wejściem jest ołtarz gdzie wkładasz kamień dusz (zwykły) potem rzucasz czar wiązania dusz i masz czarny klejnot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 11:51, sługa Innosa napisał:

Nie wiecie przypadkiem, kto mógłby mnie nauczyć posługiwania się ostrzami na poziomie czeladnika?
Interesuje mnie obszar miast: Chorrol, Miasta Cesarskiego,Cheydinhal, ale jeśli tam nie ma
nikogo to może być też gdzieś indziej. Czy po przejściu szkolenia od razu będę miał poziom
czeladnik? Jak to działa?

Nie spoko tego musisz się nauczy w praktyce ale szkolenia pomogą ci szybciej to osiągnąc. A jeżeli będziesz czeladnikiem i wyżej w sztuce ''machania'' ostrzami to od któregoś z nauczycieli dostaniesz namiar na pewną karczmę. Mieszka w niej pewien EXPERT w ostrzach... Przydatny koleś...
Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:56, scott napisał:

> Simanko! Wie może ktoś gdzie są poukrywane potężne artefakty w Cyrodill????
> np. miecze, pancerze itp. prócz wypełniania zleceń daeder???
> I jeszcze mam pyanko... Gdzie można znaleźc czarny klejnot dusz???

co do artefaktów takich wypas to ich jest mało/nie ma - lepiej samemu zaklinać przedmioty
np: Umbra - taki miecz ale jest to zadanie związane z dedrami
co do klejnotu dusz to jak będziesz robił zadania dla gildi magów to znajdziesz jaskinię/świątynie
nekromantów i przed jej wejściem jest ołtarz gdzie wkładasz kamień dusz (zwykły) potem rzucasz
czar wiązania dusz i masz czarny klejnot

Hej ja już jestem ARCYMAGIEM! :) możesz dac mi namiary na tą jeskinię??? To tam gdzie się pokonuje tego mistrza Nekromantów? A dla której daedry jest to zadanie z mieczem UMBRA...??? Dzienx za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to zadanie dla claviusa złośliwego (min 20lvl) - tylk nie oddawaj mu miecza - obrazi się ale co tam
Umbra ma nawiększe obrażenia - bazowe 33 chyba i kradnie dusze :)

a jaskinia nazuwa się Dark Fissure Cave - jest powiązana z chyba czwartym zadaniem które dostaniesz w wierzy magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:13, scott napisał:

wieży magów - sorki za byka :) to zadanie gidze masz wyczaić kult nekromanów

Wypełniałem już jakiegoś questa dla Claviusa Złośliwego... A wiem już która jaskinia dzienx...
A znasz może jakiś przepis na lewitację?? podobno trzeba nieźle się namęczyc żeby to zrobic...
Może dasz mi jakiś namiar na fajną zbroję?? Bo mam narazie pancerz daedry + Hełm Oryena Niedźwiedziej Łapy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

istnieje jakis kod dzięki ktoremu mozna sie pozbyc nagrody za swoja glowe? wiem ze to nieladnie grac na kodach ale ciagle p''przyjaciele z gildii'' wchodza mi w droge a potem trzeba placic - to irytujace :/
z gory dzieki jesli ktos jakis poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować