Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 13:37, kobe92 napisał:

Mam pytanie. Zrobiłem już chyba ze 3 questy z wątku głównego i nie wiem co dalej. Wykonywać
je do końca czy może lepiej zrobić misje dla którejś z gildii. Chodzi mi głównie o to czy jak
teraz zrobię główny wątek, to czy potem jak awansuję na wyższy level będzie trudniej w gildiach.


W tej grze jest niestety tak zrobione głupio, że level przeciwników ciągle dopasowuje sie do twojego levelu. Więc nie spotykasz "trudniejszych" przeciwników wraz z wzrostem twojego poziomu jak powiedział PredAtor360. Przeciwnicy ciągle są dopasowani do ciebie tak więc na poziomie 1 czy 10 zginąc jest tak samo łatwo. Co do questów to rób jak chcesz. Możesz "olać" wątek główny i zająć się pobocznymi zadaniami, a później w każdej chwili, nawet za rok grania :D, będziesz mógł powrócić do głównego wątku, dla gry w czas tu nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Gra na ciebie zaczeka jeżeli można tak to ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten programik Oldblivion mi tylko grafę w Obku zepsuł a poza tym zacinało się tak samo!!!! Teraz gram w Obliviona na wysokiej grafice (bez oldbliviona) i chodzi mi płynniej niż na najniższych na Oldblivionie!!!! Bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę to w imieniu mojego kolegi, któremu nie działa gra TES IV Oblivion. Aplikacja nie włącza się i wyskakuje błąd, a raczej raport o błędach, jeżli ktoś wie co zrobić to proszę o odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:09, Pepper Ronie napisał:

Ten programik Oldblivion mi tylko grafę w Obku zepsuł a poza tym zacinało się tak samo!!!!
Teraz gram w Obliviona na wysokiej grafice (bez oldbliviona) i chodzi mi płynniej niż na najniższych
na Oldblivionie!!!! Bardzo dziwne...


Bo program Oldblivion jest po to żeby popsuć grafę w Oblivionie na rzecz płynnej animacji. Podaj mi konfigurację kompa to Ci powiem czy to jest coś nadzwyczajnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 12:52, YahooPL napisał:

> Ten programik Oldblivion mi tylko grafę w Obku zepsuł a poza tym zacinało się tak samo!!!!

> Teraz gram w Obliviona na wysokiej grafice (bez oldbliviona) i chodzi mi płynniej niż
na najniższych
> na Oldblivionie!!!! Bardzo dziwne...

Bo program Oldblivion jest po to żeby popsuć grafę w Oblivionie na rzecz płynnej animacji.
Podaj mi konfigurację kompa to Ci powiem czy to jest coś nadzwyczajnego ...


Mój komp ma:
-procesor AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
-1 GB RAM
-kartę graficzną Radeon X200 (zintegrowana 64 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:11, Pepper Ronie napisał:

Mój komp ma:
-procesor AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
-1 GB RAM
-kartę graficzną Radeon X200 (zintegrowana 64 MB).


I ty na tym grasz na najwyższej grafice ??? :P Dobry dowcip :D

Jedno pytanie. Po co instalowałeś OldBliviona skoro masz kompa, który udź wignie średnie detale ???
Nie rozumiem tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:18, YahooPL napisał:


I ty na tym grasz na najwyższej grafice ??? :P Dobry dowcip :D

Jedno pytanie. Po co instalowałeś OldBliviona skoro masz kompa, który udź wignie średnie detale
???
Nie rozumiem tego ...


Bo gra się zacinała i chciałem, żeby działała płynnie. Zainstalowałem oldbliviona i włączyłem bez shaderów na najniższą grafikę i nie dość, że gra wyglądała okropnie to wcale płynność się nie poprawiła!!!! Później się wkurzyłem i odinstalowałem OldBliviona i włączyłem Obka na najwyższą grafikę (no prawie - bez HDR, Antyalisasingu). Działa lepiej niż na OldBlivionie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:25, pro evo napisał:

Pujdzie oblivion?


Jasne. Na nisko/średnich detalach powinien chulać jak marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:29, YahooPL napisał:

> Pujdzie oblivion?

Jasne. Na nisko/średnich detalach powinien chulać jak marzenie :D



Hehe,muszę szykować kase bo muszę kupić GTA:SA Oblivion,Medievala II zamówilęm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:33, pro evo napisał:

Hehe,muszę szykować kase bo muszę kupić GTA:SA Oblivion,Medievala II zamówilęm.


Sorry ale mi się wydaje czy już któryś raz pytasz o to czy Oblivion Ci pójdzie ??? Czy po prostu w innych tematach odpowiadałem Ci na to samo ??? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Kvatch i mam problem. Jak pokonać atronachy ognia w zamku i co zrobić, aby przestały się pojawiac diabliki? Próbowałem przejść to wielokrotnie, ale za każdym razem ginąłem. Może mam za słabe uzbrojeie? Teraz używam stalowej zbroi i długiego stalowego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:28, Bambadil napisał:

mam pytanie:) chce zostać takim "Assasynem" i co bardziej mi się opłaca przy wyborze znków
zodiku "Cień" czy "Złodziej"???


Według mnie cień bo assasyn głównie zabija a nie kradnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:28, Bambadil napisał:

mam pytanie:) chce zostać takim "Assasynem" i co bardziej mi się opłaca przy wyborze znków
zodiku "Cień" czy "Złodziej"???

Bardziej się opłaca CIEŃ... Dużo jest zadań takich skradanek u ASSASYNÓW. Dobra gildia z tym związana to CZARNA DŁOŃ... Ja już jestem MISTRZ tej GILDI
MISTRZ(tu)=SŁUCHACZ :) POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:32, sługa Innosa napisał:

Jestem w Kvatch i mam problem. Jak pokonać atronachy ognia w zamku i co zrobić, aby przestały
się pojawiac diabliki? Próbowałem przejść to wielokrotnie, ale za każdym razem ginąłem. Może
mam za słabe uzbrojeie? Teraz używam stalowej zbroi i długiego stalowego miecza.

I tu masz przerąb... :/ Jak nie przeszedłeś tego za pierwszym razem to teraz musiałbyś byś chyba jakimś Bogiem żeby ich pokonac... Nie chcę cię straszyc ale teraz będą już tylko coraz lepsze bestie i to z OTCHŁANI!!! Możesz spróbawac niewidzialności... To zadanie polega tylko na tym żebyś znalazł trupa jakiejś szychy... I zabrał mu pierścień... Powodzenia! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:37, PredAtor360 napisał:

> Jestem w Kvatch i mam problem. Jak pokonać atronachy ognia w zamku i co zrobić, aby przestały

> się pojawiac diabliki? Próbowałem przejść to wielokrotnie, ale za każdym razem ginąłem.
Może
> mam za słabe uzbrojeie? Teraz używam stalowej zbroi i długiego stalowego miecza.
I tu masz przerąb... :/ Jak nie przeszedłeś tego za pierwszym razem to teraz musiałbyś byś
chyba jakimś Bogiem żeby ich pokonac... Nie chcę cię straszyc ale teraz będą już tylko coraz
lepsze bestie i to z OTCHŁANI!!! Możesz spróbawac niewidzialności... To zadanie polega tylko
na tym żebyś znalazł trupa jakiejś szychy... I zabrał mu pierścień... Powodzenia! :p

Pokonałem już wiele dremor i diablików, ale nie mogę pokonać atrronachów. Dlaczego diabliki w zamku ciągle się respawnują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki przerąb?!
Nie masz jeszcze 10levelu to wrogowie są jeszcze łatwi;)
Wydaje mi się bez sensu twój problem, ja na pierwszym levelu polazłem i zgładziłem wszystkich wrogów. Kup mikstury lecznicze i...nie walcz. Wystarczy, że pokonasz jednego gostka w wierzy i zabierzasz item. A po tem oczyścisz zamek, nie musisz się zbytnio angażować w walke, zbrojni to zrobią^^ (ale dłużej to trwa!)
Co do niewidzialności to powiec jej papa. Nie znajdziesz żadnej rzeczy, jedynie słabą miksture...
[~] - tgm - enter - [~]^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować