Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 10:39, Evil Khan napisał:

> > > oblivion na www.ebay.pl kosztuje 13 zl.
> > TAAA - jest nawet po 12 ale z oryginałem ma tyle wspólnego co nic...
> chcesz się przekonać sprzedawca ma 90 pozytywów i 1 negatyw
właśnie negatyw: "OSZUST !! SPRZEDAJE PIRATY !! TACY LUDZIE POWINNI IŚC ZA KRATKI !!" jest
dość wymowny ...
ebay ze względu na brak weryfikacji adresu jest rajem dla piratów sprzedawców i kupujących...
Pozatym proszę Cię - jak oblivion kosztuje 13 zł to się nie spodziewaj że to oryginał :D


Sorry ale gra sprowadzan a jest ze stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:11, Pioperus napisał:

> Pozatym proszę Cię - jak oblivion kosztuje 13 zł to się nie spodziewaj że to oryginał
:D

Sorry ale gra sprowadzan a jest ze stanów

No tak zapomniałem, że tam Obliviona rozdają za darmo do płatków śniadaniowych ;D
Proszę Cię nie reklamuj piractwa, chyba że naprawdę wierzysz że to oryginał z USA to kup i się przekonaj kto miał rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 22:21, trollf napisał:

> W Mieście Imperium jest misja "Niezdrowa konkurencje" (czy jakoś tak) i czy można ją rozwiązac
nie włamujac się do domu (nie mam kasy aby płacic grzywny)?
trzeba sie wlamac, ale przeciez jak nikt cie nie przylapie to grzywny nie zaplacisz...

> u trzeciej osoby (ork) nie ma takiej opcji w rozmowie.
sprobuj podbij jego nastawienie do 70, moze wtedy bedzie mial...


Kolejne pytanie. W misji "Niezdrowa konkurencja" włamałem się do domu Agamira (czy jak go tam zwą) i jestem w piwnicy i nie moge znalesc ksiegi. Gdzie ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od qmpla obka ( swoją drogą ten sam, któremu go sprzedałem :D bo mam nowego kompa. Po paru drobnych modyfikacjach wygląda tak:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:57, Lone Wolf napisał:

Pożyczyłem od qmpla obka ( swoją drogą ten sam, któremu go sprzedałem :D bo mam nowego kompa.
Po paru drobnych modyfikacjach wygląda tak:


jeśli można wiedzieć, to co wymieniłeś na co ? (oczywiście chodzi o główne elementy proc, płyta, karta, pamięć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatek do Obliviona – dla złych"Mimo trwających wakacji Bethesda Softworks pragnie trzymać przed monitorami fanów gry RPG zatytułowanej The Elder Scrolls IV: Oblivion, jaka zadebiutowała ostatnio w naszym kraju w polskiej wersji językowej. Autorzy gry wypuszczają kolejny płatny dodatek, stworzony specjalnie z myślą o złych charakterach.

Rozszerzenie The Vile Lair, jakie możliwe będzie do zakupienia już od jutra kosztować będzie 1.89 dolara. Wszelkie niezbędne informacje o nowościach jakie dodatkowe 7 MB wprowadzi do gry znajdziecie na stronie oficjalnej tytułu.
Źródło:
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,29459;core.html
_______________________________________________________________
O dodatku:

The Vile Lair - DLC5

This underwater hideout provides your infamous character with safe haven. Those willingly inflicted (or shall we say graced?) with vampirism will find a means to feed, and if necessary, a means to cure their infliction. Hire evil minions, pray to the dark god Sithis, and a host of other functions await.

Features:

A multilevel lair for murderous players to find refuge
The Font of Renewal, where a player may purge himself of Vampirism
The Shrine of Sithis where the infamous player may heal and be cured of disease
A Dark Minion, who the player may employ to find gold in a most unseemly manner
A ''cattle pen'' for vampires to dine
An indoor garden of venomous plants, including the notorious Chokeberry to feed to your enemy
Various furnishing upgrades, including a study room and storage area
Source:
http://obliviondownloads.com/Coming_Soon_DLC5.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś GeForce 7900 GT i Oblivion''a ? Jeśli tak prosiłbym o wpisanie reszty parametrów kompa i podanie informacji o chodzeniu Obliviona na tej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 18:46, juzio07 napisał:

Mam pytanie. Czy w Oblivionie zmieniają się pory roku? A jeśli tak to czy np. woda zamarza
itp.

Nie załwazyłem a gram juz z jakieś 90 godzin w tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 17:36, eidos napisał:

Ma ktoś GeForce 7900 GT

Mam nieco starszą GeForce 7800 GTX jak cię interesuje to mogę opisać jak mi chodzi oblivion i jakiego mam kompa
zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować