Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 18:26, Ninja Seba napisał:

Ja tak wtrącę tylko :) Mam pytanie co do wymagań gry. Znaczy znam je, ale mam procesor Athlon1800+,
a w wymaganiach minimalnych jest 2000MHz. Zastanawiam się czy odpali, a jeżeli odpali jak będzie
chodzić czy może lepiej zainwestować w lepsze chłodzenie i kompa trochę podkręcić (bo na nowy
procek i płytę główną w chwili obecnej mnie nie stać)?


Procek to nic, mam Seprona 2300 (jakieś 1.6) i gra chodzi na pełnym medium z lod`em i wygląda ładnie :)
Mam radka 9600 pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:28, Selv napisał:

Procek to nic, mam Seprona 2300 (jakieś 1.6) i gra chodzi na pełnym medium z lod`em i wygląda
ładnie :)
Mam radka 9600 pro.


No to mi ulżyło :) Co do grafy to mam GeForce''a 6600GT tylko przydałoby się więcej ramu bo tylko 512MB DDR, ale na to wygląda, że powinienem sobie bez większych przeszkód pograć, a to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:28, Selv napisał:

Procek to nic, mam Seprona 2300 (jakieś 1.6) i gra chodzi na pełnym medium z lod`em i wygląda
ładnie :)
Mam radka 9600 pro.

Masz farta bo gra obsługuje
ATI Radeon 9500
ATI Radeon 9600
ATI Radeon 9700
ATI Radeon 9800
ATI Radeon x600
i tak dalej to...X1900
ja bym zainfestował w dobre chłodzenie na twojim miejscu ze wsględu na te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:41, IMPERATOR1990 napisał:

> /.../
ja bym zainfestował w dobre chłodzenie na twojim miejscu ze wsględu na te upały

Koniecznie! Ja mam Obliviona od wczoraj i dotarłem tylko do celi, po utworzeniu postaci. Karta, na standardowym chłodzeniu się przegrzewa i zaraz mam artefakty i tuż po tym zwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:51, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> ja bym zainfestował w dobre chłodzenie na twojim miejscu ze wsględu na te upały
Koniecznie! Ja mam Obliviona od wczoraj i dotarłem tylko do celi, po utworzeniu postaci. Karta,
na standardowym chłodzeniu się przegrzewa i zaraz mam artefakty i tuż po tym zwis...

Temperatura mojego procesora graficznego przes te upały wzrosła podczas grania z 70 do 85 stopnij
a mam (doje***te) standartowe chłodzenie !!!
ale się nie wiesza gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:23, KrzysztofMarek napisał:

Czy realizacja zadań pobocznych wpływa w jakiś sposób na rozwój głównego wątku, czy tak, jak w Morrowindzie, główny wątek można skończyć w dowolnym czasie, bo "nie ucieknie"?

zadania poboczne nie sa z niczym powiazane, malo tego, zadania dla kazdej z gildii stanowia oddzielna historie niezwiazana z watkiem glownym i innymi gildiami, a glowny watek nie zajac... ;-] (wlasciwie w calej grze jest tylko 1 zadanie na czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:25, IMPERATOR1990 napisał:

Wątpie że ruszy a jak ruszy jakimś cudem i tak ta gra będzie wyglądała paskudnie

wczesniej napisalem, ze gra dziala na prockach z instrukcjami SSE, a uruchomi sie nawet na duronie 1200 (sprawdzone) i procesor nie ma _zadnego_ wplywu na wyglad gry - za to co widzimy na ekranie odpowiada tylko i wylacznie karta graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:29, IMPERATOR1990 napisał:

Trzeba mieć refleks żeby złapać takiego pięknego sceenshota !

a co dopiero do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:51, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> ja bym zainfestował w dobre chłodzenie na twojim miejscu ze wsględu na te upały
Koniecznie! Ja mam Obliviona od wczoraj i dotarłem tylko do celi, po utworzeniu postaci. Karta,
na standardowym chłodzeniu się przegrzewa i zaraz mam artefakty i tuż po tym zwis...

Ja mam niestety podobnie.Czasami już przy wczytywaniu sejwa(tylko nie mów , że jestem szczęściarzem bo mam sejwy) na początku , a czasami po 20-30 minutach wywala mnie do windowsa.Najczęście przy wczytywaniu nowego obszaru.Przyczyną chyba nie jest temperatura , bo sprawdzałem i nie jest pod tym względem źle.Obliviona i system już przeinstalowywałem i nie pomogło więc sobie umyśliłem , że dorzucę drugie giga ramu.Zobaczymy co to da.
A tak wogóle , to sprzęt z PIV 3GHz , 1 GB ramu i GF 6600GT sprawuje się w tej grze bardzo niedoskonale.Ciekawe , jak będzie z Gothickiem III i np.Dark Messiah.Jeżeli podobnie , to niestety wydatki się szykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:57, Monastor napisał:

Eeee tam... Z mojego bije większe "piękno" xD :P

ale ja startowalem w kategorii na refleks, a nie na ''dziela sztuki'' ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:09, juzio07 napisał:

Możliwe że było już te pytanie, ale mi po prostu nie chce się czytac tych 204 stron ( chyba
cale wakacje by mi to zajeło :P). W Mieście Imperium jest misja "Niezdrowa konkurencje" (czy
jakoś tak) i czy można ją rozwiązac nie włamujac się do domu (nie mam kasy aby płacic grzywny)?
I mój drugi problem. Również w Imperialnym Mieście. Misja "Korupcja w straży" (lub podobnie;
trudno zapamiętac te nazwy). Mam już jednego świadka, Jenisej nie chce się zgodzic, a u trzeciej
osoby (ork) nie ma takiej opcji w rozmowie. Co robic? Prosze o pomoc (i wyrozumiałośc jesli
te problemy byly juz na forum)


CZy mógłby mi ktos pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 22:14, juzio07 napisał:

W Mieście Imperium jest misja "Niezdrowa konkurencje" (czy jakoś tak) i czy można ją rozwiązac nie włamujac się do domu (nie mam kasy aby płacic grzywny)?

trzeba sie wlamac, ale przeciez jak nikt cie nie przylapie to grzywny nie zaplacisz...

Dnia 11.07.2006 o 22:14, juzio07 napisał:

u trzeciej osoby (ork) nie ma takiej opcji w rozmowie.

sprobuj podbij jego nastawienie do 70, moze wtedy bedzie mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę... dwa screeny kuriozalne i jeden na refleks (wyczajona na słuch błyskawica lecąca na mnie od tyłu wystrzelona przez atronacha burzy :p )
Na koniec dwóch lotników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować