Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Witam. Mam do was pytanko. Ile punktów otrzymam za rejestracje gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w Klubie Gracza??? Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:53, Strodus napisał:

Witam. Mam do was pytanko. Ile punktów otrzymam za rejestracje gry The Elder Scrolls IV: Oblivion
w Klubie Gracza??? Bardzo prosze o odpowiedź.

130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 10:16, Ryslaw napisał:

Dawno nie widziałem podobnego przykładu czepiactwa. Nic z pokazanych przez Ciebie rzeczy nie
można traktować jako błąd. Zarówno "ty i twoi" jak i "passa" są jak najbardziej poprawne.


Cenega nadesłała ledwie kilka screenów, które już budzą u mnie pewne zdziwienie.
Nie odniosłeś się do słów "Już po wszystkim", które brzmią jak przetłumaczone "na żywca"z wersji angielskiej (podczas gdy możemy zastąpić to czymś znacznie bardziej pasującym).

Nie napisałem nic o tym, że "passa" to słowo wymyślone tylko, że jak dla mnie średnio pasuje do słów strażnika - zwłaszcza, że w takim bezpośrednim zwrocie odnoszącym się do przestępstwa ze słowem "passa" nigdy się nie spotkałem.

O słowach "ty i twoi" pisałem już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2006 o 16:11, Backside napisał:

O słowach "ty i twoi" pisałem już wcześniej.


Słowa te pisze się z wielkich liter tylko i wyłącznie w korespondencji, pragnąc wyrazić szacunek drugiej osobie. Dlatego w grze są pisane (i powinny być pisane) z małych liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 16:56, Ryslaw napisał:

Słowa te pisze się z wielkich liter tylko i wyłącznie w korespondencji, pragnąc wyrazić szacunek
drugiej osobie. Dlatego w grze są pisane (i powinny być pisane) z małych liter.


Faktycznie - wziąłem pierwszą-lepszą instrukcję i także pojawiają się tam "ty i twoi".

Rozumiem jednak, że słowa strażnika pozostają kontrowersyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:00, Backside napisał:

Rozumiem jednak, że słowa strażnika pozostają kontrowersyjne.


Powiem tak - można to było ciut lepiej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 19:42, cinus` napisał:

a ja mam też pytanie jeśli ktoś wie: jaki jest najwyższy możliwy do osiągnięcia poziom? bo
ja mam 36 poziom, trzy główne umiejętności rozwinięte na maksa (screen) no i jeśli resztę umiejętności
rozwinę na maksa to poziom będzie mi jakoś potem wzrastał? przecież wzrost poziomu zależy od
głównych umiejętności, więc jak będę miał wszystko na maxa to nie będą mi umiejętności wzrastały,
a co za tym idzie poziom też nie będzie mi się zwiększał... dobrze główkuję?

-------------------------------------------------------------------------------------------
Też byłem ciekaw więc użyłem kodów tylko żeby to sprawdzić i odkryłem że
w mojim przypadku maxymalny level to będzie 118 a puzniej wyskakuje napis (zobacz Sceenshot)
-----------------------------
i mam to ciebie pytanko
bo masz grę po polsku
użyłeś spolszczenia czy kupiłeś drugi raz Obliviona ?
---------------------------------------------------------------
i mugłbyś zrobić sceenshota z statystykami postaci
w miejscy gdzie pisze ile osub zabiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:31, IMPERATOR1990 napisał:

i mam to ciebie pytanko
bo masz grę po polsku
użyłeś spolszczenia czy kupiłeś drugi raz Obliviona ?


użyłem spolszczenia ściągniętego ze strony Cenegi.

Dnia 11.07.2006 o 17:31, IMPERATOR1990 napisał:

i mugłbyś zrobić sceenshota z statystykami postaci w miejscy gdzie pisze ile osub zabiłeś ?


proszę bardzo, chyba o to Ci chodziło... a z ciekawości spytam jeszcze po co Ci akurat ten screen? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:41, cinus` napisał:

użyłem spolszczenia ściągniętego ze strony Cenegi.

Jaką wersje gry masz ?
bo ja mam jakieś kłopoty ze spolszczeniem raz mi zadzałało a potem niedzałało wogule

Dnia 11.07.2006 o 17:41, cinus` napisał:

proszę bardzo, chyba o to Ci chodziło... a z ciekawości spytam jeszcze po co Ci akurat ten
screen? ;)

masz 36 poziom i zabiłaś tylko--1636 + 627 =2263
a ja mam 21 poziom i zabiłem---2055 + 775 =2830
jakim cudem masz 36 poziom jak zabiłaś tylko 2263 bo ja zabiłem 567 stworuw więcej i mam mniejszy poziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:03, IMPERATOR1990 napisał:

Jaką wersje gry masz ?
bo ja mam jakieś kłopoty ze spolszczeniem raz mi zadzałało a potem niedzałało wogule


dokładnie nie wiem, wiem, że instalowałem któregoś patcha v1.1 a potem na to instalowałem spolszczenie i wszystko chodziło elegancko.

Dnia 11.07.2006 o 18:03, IMPERATOR1990 napisał:

masz 36 poziom i zabiłaś tylko--1636 + 627 =2263
a ja mam 21 poziom i zabiłem---2055 + 775 =2830
jakim cudem masz 36 poziom jak zabiłaś tylko 2263 bo ja zabiłem 567 stworuw więcej i mam mniejszy poziom ?


to chyba zależy od poziomu trudności na jakim się gra, jeśli grasz na najłatwiejszym to poziom Ci będzie wolniej wzrastał niż gdybysz grał na wyższym poziomie, przez co osoba grająca na łatwiejszym poziomie aby osiągnąć poziom np. 25 musisz zabić więcej potworów niż osoba grająca na wyżyszm poziomie, dodatkowo wybór umiejętności głównych też ma znaczenie gdyż jeśli wybierzesz umiejętności których często używasz to poziom też ci będzie szybciej wzrastał. dodam jeszcze przykładowo: jeśli na umiejętność główną nie wybierzesz ''ostrza'' a będziesz często tej umiejętności używał to poziom Ci nie będzie wzrastał, nawet jeśli byś mieczem zabił tysiąc osób, gdyż to nie jest umiejętność główna. stąd mogą się brać rozbieżności co do zabitych potworów i poziomów naszych postaci. nie wiem czy jasno się wyraziłem, ale mam nadzieję, że choć trochę z tego co napisałem zrozumiałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak wtrącę tylko :) Mam pytanie co do wymagań gry. Znaczy znam je, ale mam procesor Athlon1800+, a w wymaganiach minimalnych jest 2000MHz. Zastanawiam się czy odpali, a jeżeli odpali jak będzie chodzić czy może lepiej zainwestować w lepsze chłodzenie i kompa trochę podkręcić (bo na nowy procek i płytę główną w chwili obecnej mnie nie stać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:26, Ninja Seba napisał:

Znaczy znam je, ale mam procesor Athlon1800+, a w wymaganiach minimalnych jest 2000MHz.

gra uruchomi sie na kazdym procesorze, ktory oblsuguje instrukcje SSE, a ty masz athlona xp, wiec spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:03, IMPERATOR1990 napisał:

jakim cudem masz 36 poziom jak zabiłaś tylko 2263 bo ja zabiłem 567 stworuw więcej i mam mniejszy
poziom ?


W tej grze nie dostaje się żadnego exp. za zabicie stwora. Awansujesz na wyższy poziom, kiedy zdobędziesz 10 punktów atrybutów. A te nie są koniecznie powiązane z walką. Rozwijasz siłę poprostu chodząc, ekwilibrystykę skacząc, alchemię robiąc potiony. Na upartego, to jakby gracz szybko biegał można pewnie byłoby przejść Obliviona tylko z paroma kilsami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:20, cinus` napisał:

dokładnie nie wiem, wiem, że instalowałem któregoś patcha v1.1 a potem na to instalowałem spolszczenie
i wszystko chodziło elegancko.

W głuwnym meni po lewej stronie na dole pisze zobacz (Sceenshot) i napisz jaką wersje gry masz
---------------------------------------------
>mam nadzieję, że choć trochę z tego

Dnia 11.07.2006 o 18:20, cinus` napisał:

co napisałem zrozumiałeś ;)

------------------------------------
zrozumiałem w 100% a
na jakim pozomie trudnośći ty grasz ?
bo ja gram na średniej trudności (nigdy nie zmieniałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:05, shinian napisał:

Na upartego, to jakby gracz szybko biegał można pewnie byłoby przejść Obliviona tylko z paroma kilsami;)

nie trzeba biegac, wystarczy niewidzialnosc lub kameleon ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:07, IMPERATOR1990 napisał:

W głuwnym meni po lewej stronie na dole pisze zobacz (Sceenshot) i napisz jaką wersje gry masz


mam to samo co Ty.

Dnia 11.07.2006 o 19:07, IMPERATOR1990 napisał:

na jakim pozomie trudnośći ty grasz ?
bo ja gram na średniej trudności (nigdy nie zmieniałem)


ja gram gdzieś na średnim poziomie, pasek trudności mam ustawiony gdzieś bardzo minimalnie poniżej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, już wcześniej odpowiedziałeś, ale wolę się upewnić. Czy realizacja zadań pobocznych wpływa w jakiś sposób na rozwój głównego wątku, czy tak, jak w Morrowindzie, główny wątek można skończyć w dowolnym czasie, bo "nie ucieknie"?
Ja, niestety, z powodu przegrzewania się kompa na razie nie mogę grać, pewnie dopiero jutro będę miał lepsze chłodzenie karty graficznej ;). Na razie mi się wiesza już po kilku minutach, tylko co pogadałem w celi a już artefakty i zwis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:26, Ninja Seba napisał:

Ja tak wtrącę tylko :) Mam pytanie co do wymagań gry. Znaczy znam je, ale mam procesor Athlon1800+,
a w wymaganiach minimalnych jest 2000MHz. Zastanawiam się czy odpali, a jeżeli odpali jak będzie
chodzić czy może lepiej zainwestować w lepsze chłodzenie i kompa trochę podkręcić (bo na nowy
procek i płytę główną w chwili obecnej mnie nie stać)?

Wątpie że ruszy a jak ruszy jakimś cudem i tak ta gra będzie wyglądała paskudnie
żrescą zobacz sceenshoty są 3 na najniszych ustawieniach graficznych i 1 na najwyszych do poruwnania
juz lepiej by wyglądał The Elder Scrools 3 Morrowite <chyba tak się to pisze,
a i napisz jaką masz karte graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować