Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 21:36, buras napisał:

Czy to oryginalne screeny ?


co oznacza ''oryginalne''? :>
jesli chodzi tobie o to czy pochodza z gry wyjetej z pudelka i niczym niezmodowanej to odpowiedz brzmi: nie :>
sa to obrazki z gry ogromnie zmodowanej, z ustawieniami na max i mocno zmodyfikowanym konfigiem, ale nie byly obrabiane w zadnym programie graficznym, po prostu frapsem cykam fotke, konwertuje na jpg i wstawiam do galerii ;-]
sprzet to a64 3000+, 1GB, 7600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czyli podstawka, która dojdzie do mnie jutro, będzie gorzej wyglądać ?
Czyli o działanie się na razie nie martwię. Secjalnie zwlekałem z zakupem, aż będę miał gotowego odpowiednio kompa. Teraz jest 2GB RAM-u (giga pozyczone :), A64 3500+, X1800GTO@16p ...

Możesz podać mody którymi upiększyłeś grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:45, Grond napisał:

> Czy to oryginalne screeny ?
> Jeśli tak to mam pytanie. Jaki sprzęt posiadasz ?

Czy to czasem nie jest z Xbogza?

Nie ... z PC. Patrz posta powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:45, Grond napisał:

Czy to czasem nie jest z Xbogza?

na pewno nie :> obrazki sa z mojego kompa, a swiadcza o tym warunki pogodowe, tekstury, czy pewne sytuacje badz animacje, ktorych NIE DA SIE bez modow zrobic na xboxie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:51, buras napisał:

Hmmm... czyli podstawka, która dojdzie do mnie jutro, będzie gorzej wyglądać ?

przede wszystkim bedzie wygladac inaczej, ale jesli chodzi o wiele tekstur (szczegolnie tych w oddali) czy warunki atmosferyczne to na pewno bedzie wygladac znacznie ubozej ;-]

Dnia 29.08.2006 o 22:51, buras napisał:

Możesz podać mody którymi upiększyłeś grę ?

za duzo bym czasu musial poswiecic na wypisanie tych rzeczy i nie wszystko pamietam ;-] dlatego podam linka, do bardzo dobrej listy, posegregowanej tematycznie, z najlepszymi modami w swoich kategoriach - upiekszacze masz w czesci ''Texture Mods'':
http://aelius28.googlepages.com/home
+ Natural Environments i fix do niego w sekcji ''Misc.Changes/Removals''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:
- sprzedalem cos do sklepu i teraz chce to oddzyskac ale tego w sklepie nei ma wiec gdzie jest i jak zniklo ze sklepu?

-JAK ZROBIC SCREENA W OBLIVIONIE ZMIENIAM W INI I NIC (pytam po raz 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:51, buras napisał:

Hmmm... czyli podstawka, która dojdzie do mnie jutro, będzie gorzej wyglądać ?

Tak Ci tylko powiem, zebys sie nie przestraszyl, jesli gra jakos idiotycznie ustawi Ci defaultowe ustawienia grafiki. Gdy po raz pierwszy zobaczylem okolice Imperial City, wygladaly gorzej niz swiat Morrowinda... po czym zmienilem rozdzielczosc na najwieksza, ustawilem praktycznie wszystkie opcje na max, wlaczylem obsluge shaderow 3.0, podmienilem tekstury na lepsze, kazalem grze wczytywac wiecej swiata na raz i gra dalej chodzi bardzo plynnie, a wyglada o niebo lepiej. Po prostu cos chyba jest skopane z tym, jak gra ustawia domyslne ustawienia.

Fajny poradnik dotyczacy tego, jak samodzielnie zmieniac ustawienia w pliku INI (predzej czy pozniej na pewno bedziesz chcial to zrobic) i nie tylko: http://www.tweakguides.com/Oblivion_1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:06, SD4HJ napisał:

-JAK ZROBIC SCREENA W OBLIVIONIE ZMIENIAM W INI I NIC (pytam po raz 16)


nacisnac "print screena" ^^ ja niemodyfikowalem ini tylko nacisnelem komp cos burknol ale wyskoczyl napis ze screen sie zrobiljak nie ot zostaje ci " print screen" minializajca oblivionka i wklejenie do painta^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał mam problem mozliwe ze to wina tweakera którego sciągnołem i on niby ustawiał komputer najlepiej do gier wiec po tym calym "ustawianiu" odpalam obliionka i... niema glosów:D nieraz ide wszystko ok nieraz brakuje tylko wypooiwiedzi niektorych postaci nieraz chwile mówi potme zamilkną na wieki wiec czy to wina tweakera cyz cos w kompie ...(inne gry wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:06, SD4HJ napisał:

Mam 2 pytania:
- sprzedalem cos do sklepu i teraz chce to oddzyskac ale tego w sklepie nei ma wiec gdzie jest
i jak zniklo ze sklepu?


O ile sie nie myle to juz tego nie odzyskasz , w kazdym razie ja nie moglem, sprzedawcy nie kolekcjonuja twoich przedmiotow, wiadomo obieg i te sprawy :) Dlatego ja chowam sobie w domu w kufrze na czarna godzine :P (ale jak sie ma 22 level to nie ma czarnej godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:38, Widek napisał:

> Mam 2 pytania:
> - sprzedalem cos do sklepu i teraz chce to oddzyskac ale tego w sklepie nei ma wiec gdzie
jest
> i jak zniklo ze sklepu?

O ile sie nie myle to juz tego nie odzyskasz , w kazdym razie ja nie moglem, sprzedawcy nie
kolekcjonuja twoich przedmiotow, wiadomo obieg i te sprawy :) Dlatego ja chowam sobie w domu
w kufrze na czarna godzine :P (ale jak sie ma 22 level to nie ma czarnej godziny ;)



Ja mam 21 zbroje deadryczna tylko niepamietam w jakich ruinach teraz znow znajde te kamienie bo ptorzebuje kamien do 1 zad guildi magow, zad dal wojownikow i mrocznego bractwa oraz na arenie juz skonczylem max gra wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:43, SD4HJ napisał:

Ja mam 21 zbroje deadryczna tylko niepamietam w jakich ruinach teraz znow znajde te kamienie
bo ptorzebuje kamien do 1 zad guildi magow, zad dal wojownikow i mrocznego bractwa oraz na
arenie juz skonczylem max gra wciaga


Stary wiesz co ci powiem ? Staraj sie chociaz raz napisac poprawnie zebym mogl cie zrozumiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:51, Widek napisał:

> Ja mam 21 zbroje deadryczna tylko niepamietam w jakich ruinach teraz znow znajde te kamienie

> bo ptorzebuje kamien do 1 zad guildi magow, zad dal wojownikow i mrocznego bractwa oraz
na
> arenie juz skonczylem max gra wciaga

Stary wiesz co ci powiem ? Staraj sie chociaz raz napisac poprawnie zebym mogl cie zrozumiec
:P


Heh sorka tak juz pisze:)

Wiec mam 21 poziom, wciagnelem sie w gre na maxa i mam juz najlepszy miecz unbra oraz zbroje deaderyczna, hełm mam kaptur czarnej dłoni ale mysłe ze go zmienie.
A co do kamienia to poszukuje kamien Varla(czy jakis taki) bo sprzedawalem je sprzedawcom zawsze juz ze 100 i teraz sam niemam i pytam w jakiej ruinie np znajde? W wiekszosci ruin byłem chyba wiec moze jakas sie trafi co nei bylem np, wiec jak mozecie to powiedzcie gdzie znajde i jak zrobic te cholerne screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:54, SD4HJ napisał:

Wiec mam 21 poziom, wciagnelem sie w gre na maxa i mam juz najlepszy miecz unbra oraz zbroje
deaderyczna, hełm mam kaptur czarnej dłoni ale mysłe ze go zmienie.
A co do kamienia to poszukuje kamien Varla(czy jakis taki) bo sprzedawalem je sprzedawcom zawsze
juz ze 100 i teraz sam niemam i pytam w jakiej ruinie np znajde? W wiekszosci ruin byłem chyba
wiec moze jakas sie trafi co nei bylem np, wiec jak mozecie to powiedzcie gdzie znajde i jak
zrobic te cholerne screeny


Ej mala rada ;) Pamietaj nie pal tyle albo nie pij jak wchodzisz na strone ! Bo ja naprawwde nie wiem o czym ty piszesz !: P

(Swoja droga napisalbys raz poprawnie " Umbra " "daedryczna " itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:57, Widek napisał:

>


Teraz albo udajesz durnia albo chcesz mnie obrazic, przeciez pisze jasno i wyrazniej ze bardziej sie nie da! szukam kamieni potrzebnych do 1 zad dla guildi magow bo zebralem kiedys ze 100 i sprzedalem je i teraz niewiem w jakich ruinach jeszcze znajde!! Albo gdzie kupie! Oraz niewiem jak moge zrobic screeny przy wlonczonym anti aliasingu x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem wlasnie questa "The Wayward Knight" o tym, jak to pod Cheydinhal otworzyla sie brama do Oblivionu i synek hrabiego poszedl tam udowodnic swoje bohaterstwo. Z wielkim trudem, ale udalo mi sie utrzymac go przy zyciu, mam pewna satysfakcje. Moglem go zreszta calkowicie ominac, bo dotarlem do niego "gora", skaczac po stromych skalach, a nie przez podziemia ("Bowels").
Ale moje pytanie dotyczy czego innego. Otoz z synkiem hrabiego byl jeszcze jeden wojak, od ktorego dowiedzialem sie prawdziwej historii wydarzen. Udalo mi sie dojsc do szczytowego pomieszczenia wiezy z oboma rycerzami, ale wtedy juz zostawilem ich, zeby sie bili i polecialem chwytac Sigil Stone. Gdy wrocilismy "do siebie", czekal na mnie tylko synek hrabiego, ale jestem prawie pewien, ze ten drugi zolnierz przezyl. No i wlasnie o to mi chodzi: da sie potem dotrzec do tego goscia? Szukalem go wszedzie i nie widze... gra jakby o nim zapomniala. Chyba, ze zginal podczas tych paru sekund, na ktore stracilem go z oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:57, Widek napisał:


Ej mala rada ;) Pamietaj nie pal tyle albo nie pij jak wchodzisz na strone ! Bo ja naprawwde
nie wiem o czym ty piszesz !: P

(Swoja droga napisalbys raz poprawnie " Umbra " "daedryczna " itp


Popieram. Jak najbardziej popieram - oraz "włączonym". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować