Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 15:46, Shabranigdo napisał:

Pytanko czy na Tajemnym Uniwersytecie oprocz zaklinania pancerzy i broni mozna tez zaklinac
zwykle amulety i piertscienie czy tylko bronie i pancerze?


Tak da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie czy da się mięc wiekszy pancerz niz 85 ?? Bo jedna osoba sie chwaliła ze miała 92 , a może wymaga to jakiegos moda/plugina jeżeli tak to jakiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem własnie Obliviona(wątek główny) i mam odebrać zbroje(mam nadzieje, że to nie zepsuje komuś zabawy) gdzieś u straży...i własnie niewiem gdzie to jest ??:| chodze już po całym Cesarskim mieście i niemoge znaleść tego budynku :/ Powie mi ktoś gdzie to jest. Z góry thx ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 19:37, Kermit 13 napisał:

Przeszedłem własnie Obliviona(wątek główny) i mam odebrać zbroje(mam nadzieje, że to nie zepsuje
komuś zabawy) gdzieś u straży...i własnie niewiem gdzie to jest ??:| chodze już po całym Cesarskim
mieście i niemoge znaleść tego budynku :/ Powie mi ktoś gdzie to jest. Z góry thx ;]


o ile się nie mylę musisz odczekać dwa tygodnie aby mieć tą zbroję, potem powinno pojawić się stosowne info odnośnie tej zbroi i chyba wskazane zostanie Ci dokładne miejsce skąd będziesz mógł odebrać tą zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:42, Cafel napisał:

Powtarzam pytanie czy da się mięc wiekszy pancerz niz 85 ?? Bo jedna osoba sie chwaliła ze
miała 92 , a może wymaga to jakiegos moda/plugina jeżeli tak to jakiego ??


Standardowo klasa pancerze nie może wynieśc więcej niż 85. Zawsze jednak można sobie stworzyc plug-in lub sciągnąc który daje nam jakis silniejszy pancerz. Osobiscie ściągałem kilka modów dających zbroje trwalsze od daedrycznych - klasa pancerza nadal byla opisana jako 85, ale zmiania w ochronie była mimo tego widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o tym oficjalnym modzie Spell Tomes dodaje jakieś książki z czarami a to jego opis

This pack adds “Spell Tomes” to the world’s random treasure. These books grant you wondrous and powerful magic spells, just by reading them! Now Mages will also gain instant benefits by treasure hunting. Friend and foe alike will bow in awe before your power.

Features:
Hundreds of new spell-giving books

All the most useful basic spells covered

Low level and high level spells available

Many new powerful spells with multiple effects added

Extremely powerful new spells that are balanced with slightly detrimental effects to lower the cost in Magicka

Find Spell Tomes in dungeons all over Cyrodiil

Spend less time and money arming yourself with the spells you want and need


Here are just a few of the new spells obtained from Spell Tomes:

Blink: A low-level invisibility spell to get you out of trouble.

Baltham''s Insight: a short duration but long range detect life spell.

Shield Wall: Fortify Heavy Armor and Shield effect.

Night Form: Powerful Invisibility and Fortify Sneak, and take Sun damage, which reduces Magicka cost to cast.

Pride of Hirstaang: Fortify Strength, Resist Frost, and Summon a Bear.

Orum’s Aquatic Escape: Invisibility, Night-Eye, and Water-breathing.

Elemental Blast: A powerful offensive spell with: Fire damage, Frost damage, and Shock damage.

Magicka Vortex: Absorb Magicka, Weakness to Magic 25% and Stunted Magicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:57, Cafel napisał:

Jakim sposobem posiadasz taki pancerz?? U mnie maksymalnie jest 85


Hmm magiczne zbroje ebonowe, tarcza chorrol = 92 jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 19:37, Kermit 13 napisał:

/.../Cesarskim
mieście i niemoge znaleść tego budynku :/ Powie mi ktoś gdzie to jest. Z góry thx ;]

To będzie w Zbrojowni Legionu, w Cesarskim Mieście, tam, gdzie jest więzienie. Jak pokaże Ci się info, że zbroja jest gotowa, to jednocześnie będzie Twoim zadaniem, klikniesz na mapę i strzałka pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:35, Arclight napisał:

/.../ Z miłą chęcią zasztyletuję dziś kogoś
niewinnego by dostać się do Mrocznego Bractwa. Bo ich questy to po prostu mistrzostwo.

Nie lepiej, zamiast "niewinnego", zabić Umbrę? Ja zabiłem go na 18 poziomie, zanim Clavius zlecił mi to zadanie. Ciężko było, ale udało się. I byłem obserwowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:33, KrzysztofMarek napisał:

Nie lepiej, zamiast "niewinnego", zabić Umbrę? Ja zabiłem go na 18 poziomie, zanim Clavius
zlecił mi to zadanie. Ciężko było, ale udało się. I byłem obserwowany...


A co to za frajda wstąpić do Dark Brotherhood bez zabijania niewinnego. To tak jakby zapisać się do LPR''u nie będąc katolikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 21:00, Widek napisał:

> Jakim sposobem posiadasz taki pancerz?? U mnie maksymalnie jest 85

Hmm magiczne zbroje ebonowe, tarcza chorrol = 92 jest :)

Jeszcze do tego nie doszedłem, ale naprawdę nie da sie więcej wyciągnąć? Hełm, rękawice, nagolenniki, buty, kirys, tarcza, jak to wszystko się zaklnie - nie da się więcej niż 92? Do tego amulet, dwa pierścienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:53, KrzysztofMarek napisał:

> > Jakim sposobem posiadasz taki pancerz?? U mnie maksymalnie jest 85
>
> Hmm magiczne zbroje ebonowe, tarcza chorrol = 92 jest :)
Jeszcze do tego nie doszedłem, ale naprawdę nie da sie więcej wyciągnąć? Hełm, rękawice, nagolenniki,
buty, kirys, tarcza, jak to wszystko się zaklnie - nie da się więcej niż 92? Do tego amulet,
dwa pierścienie?


Znaczy mowisz teraz o nim tak ? Bo ja to nawet 100 wyciagam w deadryku ;) Pewnie ma jeszcze niski poziom i malo ciezkiego pancerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:03, Widek napisał:

> > > /.../ Bo ja to nawet 100 wyciagam w deadryku ;) Pewnie ma jeszcze
niski poziom i malo ciezkiego pancerza

Dobrze, że mnie pocieszyłeś. Ja co prawda jestem już ekspertem w ciężkiej zbroi i w mieczach, nawet arcymagiem, ale z zaklinaniem słabiutko i czekam, aż się podszkolę w zaklinaniu i na razie odkładam co ciekawsze okazy broni i pancerzy. Teraz dopiero biorę się za gildię wojowników, jestem na początku drogi, dopiero 20 poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:53, KrzysztofMarek napisał:

> > Jakim sposobem posiadasz taki pancerz?? U mnie maksymalnie jest 85
>
> Hmm magiczne zbroje ebonowe, tarcza chorrol = 92 jest :)
Jeszcze do tego nie doszedłem, ale naprawdę nie da sie więcej wyciągnąć? Hełm, rękawice, nagolenniki,
buty, kirys, tarcza, jak to wszystko się zaklnie - nie da się więcej niż 92? Do tego amulet,
dwa pierścienie?

Da się wyciągąć. W końcu jak nasz level idzie do góry to wytrzymałość przedmiotów też wzrasta a do tego przy płatnerstwie na max rośnie jeszcze o 25%. Niestety napewno jest jakiś limit:/
Pytanko: gram magiem i posiadam za dużo zaklęć wszelakiego rodzajiu, jest sposób by je skasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś quest związany z Hackdirt czy jakoś tak? To taka miejscowość gdzie nikt mnie nie lubił. Co więcej, wszystkie budynki połączone były poprzez tunel z jaskinią, ale oprócz skrzyń nic tam nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm długo juz grasz ? Ja mam na liczniku 60h - przeszedłem Mroczne Bractwo GW , GZ i GM nie bede ruszal jakos nie mam ochoty (Ponoc GM jest strasznie slabe ) Mam 22 level biore sie za main questa, wszystko w miastach wykonane , jestem troszke rozczarowany oblivionem... Dlaczego ? Dlatego ze chodzenie po lochach/fortach /jaskniach itp strasznie mnie nudzi, gdzie nie wejde zawsze jest to samo :( A to wyleci na mnie Bandyta w daedryka , szkoda ze tak to spartaczyli, dlatego mialem okres ze po przejsciu GW chcialem sobie troszke pochasac po swiecie, ale pamietam jak wszedlem do Aldyeidzkich ruin i jak zobaczylem znowu ta monotonnie i ciaglasc postanowilem dac sobie spokoj :( Naprawde to nie to samo co morrek gdzie spedzilem jakies 5 miesiecy nad nim ( styczen - maj/czerwiec ) Choc nie byl dopracowany , mial bugi nie bylo havoka czy takiego zachowania npc jak w oblivionie to jednak ten magiczny klimat straszliwe wciagal... Czulo sie ten " zapach " kazdego regionu, inny klimat, jak sobie przypomne odglosy jakie wydawal lazik czy popielne wioski to lezka mi sie w oku kreci :)) To bylo cos nowego, ciekawego ( o i te ruiny dwemerowe !!! to bylo cos :P)) a Oblivion niestety nie wciagnal mnie tak jak morek, no bo co ? Zaraz przejde MQ i nic do roboty mi nie zostanie :/ Pamietasz ile w morku sie trzeba bylo napracowac zeby zdobyc jakis mocny przedmiot ! Jak czlowiek sie bal wejsc do jaskinini bo 2 razy silniejsza dremora robila z ciebie szaszlyk a potem czloweik zdobyl doswiadczenie i walczyl do upadlego o cenny przedmiot :) To bylo cos , te czasy byly piekne :) Co do obliviona bardzo mnie irytuje ten system AI zrobiony przez bethsede, ulice wydaja sie takie puste, NPC sa jakby "bez zycia" bezplciowi :( No i ten Leveling - okropnosc psujaca rozgrywke, co do fast travel imo to rozwiazanie jest fifty fity dobre... W morku trzeba bylo sie nachodzic ale czlowiek zobaczyl i odkryl troche swiata, swoja droga lubialem urzadzac sobie wycieczki i podziwiac krajobrazy :) A tutaj jak raz tego uzyjesz- tak bedziesz uzywac w nieskonczonosc , jest to zaleta jak i zarowna wada ( Choby dla kogos kto ma malo czasu na granie ) Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że glidia magów jest ciekawsza o wiele od wojowników, a z szybkim nudzeniem się w oblivionie zgodze się z tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:04, ociec maniek napisał:

można gdzieś ukraśc coś bardziej wartego, bo jak na razie znajduje tylko fanty za pare septinów


wkradnij się do sklepów ze zbroją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować