Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Stoje se spokojnie i patrze i atakuja straze Antioniusa Olina czy jak mu tam i kiedys jeszcze jakiego innego goscia zabili ot tak:D Niewiem czy potem sei te postacie ozywiaja, mam teraz quest z g zlodziei i mam te buty znalzc i ide do domu tego ziomka to jgo poddany mowi ze on bedzie w nocy no to pamietam raz byl jak przeczekalem do 2 w nocy potem go nie bylo i nie moge na niego natrafic nie wiem co sie dzieje! to juz wkurzajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skończonym głównym wątku , grałem sobie spokojnie czekając na Kirys Cesarskiego Smoka , zastanawiając się , co też za cudo sztuki płatnerskiej wpadnie w moje ręce , i raptem okazało się , że o cudach nie ma mowy.Standardowe wyposażenie , które noszę , jest dużo lepsze od tego pancerza.Szkoda.Mogli się trochę postarać i za wykonanie głónego zadania zrobić graczom jakiś fajny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2006 o 00:33, szycha666 napisał:

Oraz jaki jest i gdzie paser w brumie???

Ongar Zmęczony Swiatem. Przesiaduje albo u siebie w domku, albo w knajpce koło bramy, tej samej w której zakwaterowany był lipny łowca wampirów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to sprawa mojej niezręczności, ale Oblivion wydaje mi się trudny ;p.
W każdym razie nie jestem przyzwyczajony do takiego rozwoju świata. W Gothicu zaczynałem jako żółtodziób i po kilku minutach wiedziałem już, że na 1lvl nie mogę zaczynać z Topielcem a co dopiero Orkiem.

Tymczasem tutaj zostaję niemalże natychmiast władowany do portalu za którym łążą te przeklęte karzełki, mające wyjątkowo upierdliwą taktykę i ginące dopiero po długiej serii strzał, kul ognia i ciosów (w sumie nieważne czy claymorem, czy longswordem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Backside, Oblivion JEST trudny. Zanim pójdziesz do Otchłani musisz jeszcze popracować nad levelem, tzn. porobić parę nieobowiązkowych questów, zabić parę stworów, aż będziesz na tyle silny, aby tam przetrwać :) Wogól e, te potwory to pestka, bo Daedry czekające w wieży to już nie przelewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przesadź z tą pracą nad levelami ... jak radzi Vytrix. Potworki w sumie levelują się z Tobą. Na szczęście w miarę logicznie. Mają lepszą broń, lepszy pancerz... No i nie spotkasz szczura albo kraba na 20 lvl... zamiast niego, albo impa, wyskoczy Ci np niedzwiedź, albo lew górski ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:17, Vytrix napisał:

Ja dowaliłem zanim do Otchłani próbowałem wejść, dobiłem do 36 levela...


Aha, dobrze wiedzieć :].
Rozumiem, że poziomy nabija się używając głównych skilli? W sumie trochę dziwne, że już byłem na arenie, złaziłem imperialne kanały i jeszcze jakieś tam lochy, a tymczasem poziom cały czas .. pierwszy :|.

Nie pdooba mi się to o tyle, że spędziłem dobre 10h w Imperialnym Mieście na gadania z prawie każdym i prawie nic na tym nie zyskałem - wykonałem tylko quest z "lewym" dostawcą tanich produktów i dostałem zlecenie od Szarego Księcia (Gray Prince).

Może masz jakieś specjalne rady, bo w świecie TES jestem jeszcze raczkujący :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:28, Backside napisał:

Rozumiem, że poziomy nabija się używając głównych skilli?


tak.

Dnia 25.09.2006 o 09:28, Backside napisał:

W sumie trochę dziwne, że już byłem na arenie, złaziłem imperialne kanały i jeszcze jakieś tam lochy, a tymczasem poziom cały czas .. pierwszy :|.


jeśli pasek poziomu masz na maxa to żeby poziom wzrósł musisz się przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze rady, zgadza się :) Najlepiej często wymieniaj zbroje i bronie i ćwicz się w płatnerstwie, żebys mógł sobie sam naprawiać zbroje i broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zadań raczej nie znajdziesz, musisz poczekać(będą później).
Jak będziesz potrzebował mikstur to przejć dookoła imperial city, znajdziesz tam gostka który ma conieco do sprzedania. Radze ci kupić Dark Messiah M&M. Pogrywam sobie w multiplayer beta i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogól e, te potwory to pestka, bo Daedry czekające w wieży

Dnia 25.09.2006 o 08:43, Vytrix napisał:

to już nie przelewki...

Dlatego też wcale nie musimy z nimi walczyć.Ja zabrałem się za zamykanie bram na dość wysokim poziomie(ponad 20) i nie miałem większych problemów z przeciwnikami , ale walka z ciągle tymi samymi potworami trochę mnie znudziła.Ponieważ chciałem nazbierać kamieni pieczęci do późniejszego zaklinania wyposażenia , obrałem taktykę omijania walki i jak najszybszego pędzenia na szczyt wieży.Światy za bramami otchłani powtarzają się i po pewnym czasie niektóre z bram byłem w stanie zamknąć w 4-5 minut nie zabijając przy tym ani jednego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:52, szycha666 napisał:

Stoje se spokojnie i patrze i atakuja straze Antioniusa Olina czy jak mu tam i kiedys jeszcze
jakiego innego goscia zabili ot tak:D Niewiem czy potem sei te postacie ozywiaja, mam teraz
quest z g zlodziei i mam te buty znalzc i ide do domu tego ziomka to jgo poddany mowi ze on
bedzie w nocy no to pamietam raz byl jak przeczekalem do 2 w nocy potem go nie bylo i nie moge
na niego natrafic nie wiem co sie dzieje! to juz wkurzajace!

Musisz na niego poczekać, to czy jest zależy od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:06, azur64 napisał:

> Stoje se spokojnie i patrze i atakuja straze Antioniusa Olina czy jak mu tam i kiedys
jeszcze
> jakiego innego goscia zabili ot tak:D Niewiem czy potem sei te postacie ozywiaja

Dwa razy miałem sytuację , że wywiązała się w Cesarskim Mieście walka z niewiadomo jakiego powodu , a przynajmniej ja nie zauważyłem jej początku.Zginęło kilku NPCów ale nie pamiętam imion , a co ciekawe ,widocznie jeden strażnik trafił przypadkiem drugiego i nawet oni pozabijali się wzajemnie.Próbowałem ich jakoś rozdzielić , ale się nie dało.Nie wiem , czy z powodu tych walk nie straciłem jakiegoś questa bo zabrakło zleceniodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Posiadam angielską wersję obliviona i gdy prubuję zainstalować spolszczenie wyskakuje mi okno (screen 1) naciskam oczywiście ok. Następnie po chwili włącza się nowe okno(screen 2). Gdy dojdzie do kilku procent to wyskakuje nowe okno (3) naciskam ok i procenty rosną. Czasem to ostatnie okno pojawia się kilka razy wtedy za każdym razem kontynuuje. Proszę o pomoc jak mam to zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować