Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 18:14, snopek9 napisał:

> no jutro jest juz poniedziałek wiec napewno coś dadzą fajnego...jak myslicie co to moze byc??;]


jaks gra zapewne
ktoar byla hitem w wakacje...hmmm, sam nie wiem co...moze Warhammmer ?

hmm...na warhammer sie raczej nie zapowiada (tak mi sie zdaje)...
a moze jednak dadzą na poczatek tygodnia zamias na koncu jakąś nowiuteńką gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:16, Valed napisał:

Był hit
Swat 4. Potem coś ze średniej pułeczki: Tribes: Vengance. A teraz... Myślę ,że dadzą jakiegoś RTS''''A :). Bardzo bym się
ucieszył :))))))))))))))))))))).


Ja licze na Warcrafta 3 + TFT :)
Bo, póki co nie ma ich w ofercie sklepu :( Może wprowadzą, właśnie od złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:26, DemoBytom napisał:

> Był hit
> Swat 4. Potem coś ze średniej pułeczki: Tribes: Vengance. A teraz... Myślę ,że dadzą jakiegoś RTS''''''''A
:). Bardzo bym się
> ucieszył :))))))))))))))))))))).

Ja licze na Warcrafta 3 + TFT :)
Bo, póki co nie ma ich w ofercie
sklepu :( Może wprowadzą, właśnie od złotówki :)

Eeee tam W3+tft juz mam dawno wiec ta gra mi nie jest potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:18, Ciechan napisał:

Przydałby się jeszce jakiś dzień Ekstra Klasyki, każda gierka za 20 wPLN ;)

Myślę podobnie, taka gra najszybciej by zeszła z półek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:33, BaRt3k. napisał:

Eeee tam W3+tft juz mam
dawno wiec ta gra mi nie jest potrzeba :P


Ech.. A mnie się maży W3+TFT w wersji Ang... :|
Ale kasy na to nie mam.. Choć ostatnio widziałem na eBayu Pełną W3 Collector''s Edition za 10$ :| Czemu ja nie miałem wtedy konta :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra za złotówkę jest codziennie inna? Nawet o tym nie wiedziałem, ale, że na koncie mam 690 wPLN to trzeba wykorzystać jakoś ;) Ale, czy myślicie, że z tych gier za złotówkę, to będą tylko te za ok. 60 zł (Platynowa Kolekcja) itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:23, barth89 napisał:

Czyli gra za złotówkę jest codziennie inna? Nawet o tym nie wiedziałem, ale, że na koncie mam 690 wPLN to trzeba wykorzystać
jakoś ;) Ale, czy myślicie, że z tych gier za złotówkę, to będą tylko te za ok. 60 zł (Platynowa Kolekcja) itp?

Na pewno nie, pierwszego dnia była czwarta czesc Swata która kosztuje 99,90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Constantine za 1PLN w sumie brakuje mi 10 wPLN''ow ale nawet jakbym posiadal owa sume i tak bym sie ne skusil czekam na Swiatynie Pierwotnego Zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:44, Indrid Cold napisał:

jak narazie same strzelanki daja ale gdy sie tak zastanowic to nie wiem co bym tu jeszcze cchail stad oprocz fear i pes5.
:)

no własnie ja licze jak narazie tylko na FEAR bo inne jakos mnie nie interesuja...no chyba ze dali by GW to moze bym sie skusił ale jak narazie licze na to pierwszą...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby był gothic za złotówkę, ale to jest chyba niemożliwe. Zszedł by z półek jak świeże bułeczki i dla wczystkich by niestarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie oczekujcie cudów. Niektórzy z Was chcieliby za złotówkę aktualnych bestsellerów, a tak sie nie da. Za taką cenę będą pozycję, które CD-Projektowi jest trudno teraz sprzedać w detalu, no moze czasem pojawi się jakiś rarytas :D Ja, póki co, zamówiłem Konstantego. Gierka podobno całkiem fajna, a na odpowiednie okazje mam jeszcze wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:23, barth89 napisał:

Czyli gra za złotówkę jest codziennie inna? Nawet o tym nie wiedziałem, ale, że na koncie mam 690 wPLN to trzeba wykorzystać
jakoś ;) Ale, czy myślicie, że z tych gier za złotówkę, to będą tylko te za ok. 60 zł (Platynowa Kolekcja) itp?

Ja bym na Platynową kolekcję nie liczył. Powód? W tej serii są naprawdę dobre gry i to w całkiem dobrych cenach. Zaś gra za 1zł może być coś, co już się nie sprzedaje i jest na progu wycowania z oferty. Zresztą dobrze to ujął też ktoś inny:
>Ludzie, nie oczekujcie cudów. Niektórzy z Was chcieliby za złotówkę aktualnych bestsellerów, a tak sie nie da. > Za taką cenę będą pozycję, które CD-Projektowi jest trudno teraz sprzedać w detalu, no moze czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja zapomnialem, ze bedzie po 39,90 i kupilem ;). I teraz zaluje, bo wydalem prawie cala kase z tego konta (jeszcze troche mam na drugim ;)), ale po prostu od dawna sie czailem i... teraz sie zastanawiam po co mi to - i tak nie bede mial czasu w to grac :D. Heh pieniądze i Loonatyk to niebezpieczna mieszanka, bo nie moge sie powstrzymac przed ich wydawniame ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować