Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 18:53, Keldorn The Great napisał:

Wow! Już myślałem że się nie załapałem, a tu 940 numerek! No to przynajmniej lżej na duchu!

No, a ja jestem tuż za tobą :) Ale wygląda na to, że to kolejność wg włożenia gry do koszyka, ponieważ zamówienie sfinalizowałem ok. 21(chyba nawet przed) ale do koszyka EK trafiła ok. 16:30~17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:20, Wolvi napisał:

gratuluje, mnie jeszcze na tej liscie nie ma :P jesli mogl bys mi odpowiedziec na jedno pytanko,
jak wybralem zmien adres (bo w tym polu mialem wszystko puste) i na dole wybralem przesylke
kurierska gdyz tylko taka byla zaznaczona, to po kliknieicu OK wyswietla mi ze mam 15,90 jeszcze
do zaplacenia, gdzie wysylka powinna byc za darmo... o co chodzi?


Wygląda na to, że nie kupiłeś wcześniej żetonu za darmową przesyłkę(za wPLN)
Jka nie miałeś takiego żetonu, to nie mogłeś wybrać opcji "użyj żetonu do bezpłatnej wysyłki(czy cuś takiego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja emaila od teamu gram.pl dostałem ale nie mogę sfinalizować zamówienia, ani wybrać formy płatności, mam również żeton, lecz na defaulta wpiernicza się Masterlin...
Ma też tak ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jest taki natrętny, ale nikt nie zna odpowiedzi na moje wyżej zadane pytanie? Jest to dla mnie dość ważna sprawa i jak nie dostanę EK przez wp.pl to najpierw wpakuje kilka Airbusów A340 w ich centralę, a potem się zaciacham:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - i kolejna lista na której się nie znajduję, albo jestem taki ślepy, że nie widzę ;P

P.S. Zróbcie jakąś wyszukiwarkę do nicków, co by nie trzeba było tyle szukać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:12, Soobcik napisał:

Może ktoś z gram.pl ruszy wreszcie dupe i wyjaśni dlaczego zmieniono zasady obliczania numerków
???

Tak nie mozna robic, wporwadzac klientow w blad najpierw piszecie, ze zlozenie zamowienia decyduje,
a potem, ze "kto pierwszy ten lepszy" do tego liczycie numerki juz ponad tydzien - kiedy mozna
to zrobic w dzien lub dwa gdybyscie sie trzymali ustalonych planow...

I dlaczego do cholery ludzie, ktorzy pozniej odemnie zamowili sa duzo wyzje no przewalacie
i to ostro...

Dla przykladu mialem EK w koszyku ok. 16 - zamowieni potwierdzilem o 20:18, a koles ktory je
potwierdzil o 22 jest w pierwszej 400 !!
Liczylem na uczciwosc nie po to siedzialem 6h, zeby teraz zmieniano zasady i olewano klienta...

Pozatym jak mozna liczyc na podstawie wlozenia do koszyka skoro KASOWALIŚCIE JE KILKUKROTNIE
!!!!!!!

ODPOWIEDZCIE WRESZCIE.


Dołączam się do prośby, odpowiedzcie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:38, Boskii napisał:

Kurczę - i kolejna lista na której się nie znajduję, albo jestem taki ślepy, że nie widzę ;P

P.S. Zróbcie jakąś wyszukiwarkę do nicków, co by nie trzeba było tyle szukać XD

Naciśnij ctrl + f i wpisz szukaną frazę - przeglądarka sama znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:39, 4YoU napisał:

Znowu mnie nie ma ;( . Ale to nic :) . Mam większe szanse na numer 1111 lub 1234 :-D . W najgorszym
wypadku trafi mi się 2999 ;-P . Chociaż i tym numerkiem nie wybrzydzę. Ale tak szczerze powiedziawszy
mi na tym numerku nie zależy. Owszem, fajnie mieć 0001 lub 1111 lub 0666 ect, no ale po co
np. numer 2749. Mam takie pytanko od ostanich z tysiąca(jak to dziwnie zbrzmiało), o której
godzinie złożyliście zamówienia, jeśli oczywiście można wiedzieć?

P.S. A i gratuluje mluby za ciekawy numerek(proszę mnie źle nie zrozumieć :P )!



Mam 941 nr i zamówiłem ok. 21 ale do koszyka wbiłem go wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja załapałem się z listy rezerwowej. Dopisałem się w godzinę po jej założeniu. Na liście mnie nie ma ale liczy się to, że mi się udało :D. Numer jaki będzie to sie okaże ;). Może załapie się na 2999 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:38, Boskii napisał:

Kurczę - i kolejna lista na której się nie znajduję, albo jestem taki ślepy, że nie widzę ;P

P.S. Zróbcie jakąś wyszukiwarkę do nicków, co by nie trzeba było tyle szukać XD


ctrl+f+nick i sie znajdziesz jak jestes na liscie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:42, Mielcuś napisał:

ctrl+f+nick i sie znajdziesz jak jestes na liscie oczywiscie


Wiem, wiem - tak dla żartów to napisałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wygląda na to, że nie kupiłeś wcześniej żetonu za darmową przesyłkę(za wPLN)

Dnia 06.07.2007 o 22:37, Sam Fisher5 napisał:

Jka nie miałeś takiego żetonu, to nie mogłeś wybrać opcji "użyj żetonu do bezpłatnej wysyłki(czy
cuś takiego ;))


a nie da rady jakos tego zrobic teraz? cholerka, wyglada na to ze bede musial napsiac do CDP co by mi wrzucili tego zetona.. czy cos... ehh ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:52, Wolvi napisał:

>Wygląda na to, że nie kupiłeś wcześniej żetonu za darmową przesyłkę(za wPLN)
> Jka nie miałeś takiego żetonu, to nie mogłeś wybrać opcji "użyj żetonu do bezpłatnej wysyłki(czy

> cuś takiego ;))

a nie da rady jakos tego zrobic teraz? cholerka, wyglada na to ze bede musial napsiac do CDP
co by mi wrzucili tego zetona.. czy cos... ehh ;_;

To zrób tak: najpierw go kup, a potem napisz do CDP, żeby pozwololi Ci na edycję zamówienia, bo nie wiedziałeś o czymś takim jak żeton, wyjaśnili Ci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej może mi ktoś wytłumaczyć czy jak zamawialem ta kolekcjonerska wersje Wiedźmina i nie dostalem zadnego maila z potwierdzeniem albo cos to nie mam szans sie znalesc na liscie bo juz nie kapuje kto mogl a kto nie? Ale syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , otrzymałem emaila od CDP, że jest zamówienie na EK itd, ale nie mogę zmienić formy płatności ani nie mogę zatwierdzić zamówienia, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze taki brak profesjonalizmu przez CD-Project. Najpierw zawaliliscie sprawe z serwerem pozniej z tymi numerkami( nie pasowaly godziny do numerków) jestem pewiem ze zlozylem zamównie przed 20 a na liscie sa osoby ktore zamówily grubo po 21. Przez ta EK starcielm caly respekt do CDP Pozdro dla wszytkich pechwców którym nie udalo sie zamówic ;/ jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapodali by jakąś wyszukiwarke do tej list, co by łatwiej było znaleźć. Bo jak mam przeglądać tą całą liste, to aż mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:48, Scaro napisał:

Zapodali by jakąś wyszukiwarke do tej list, co by łatwiej było znaleźć. Bo jak mam przeglądać
tą całą liste, to aż mi się nie chce.

Możesz użyć wyszukiwarki, wbudowanej w przeglądarkę.
W FF, skrót klawiszowy to Ctrl+F.

Sorki, za doby off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować