Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

Robienie takiej szopki, poprzez podzielenie zamówień na cztery części robi się, dla mnie, lekko żałosne. ''Tania'' kampania reklamowa, na gram.pl. W końcu po co robić jeden wiedźminowy news skoro można aż cztery ;/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaTeQ666 -> U mnie tak samo ^^ Permanentny orgazm tantryczny ^^ Tylko pytanie - jak mogę zapłacić za wysyłkę wirtualną kasą? Mam 10 wPLN i zawsze będzie to 10 PLN więcej w moim portfelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej dostałem maila z linkiem, że mogę zamówić EK no i to zrobiłem :D
a dlaczego nie miałem możliwości wyboru rozmiaru koszulki?
(bo nie uśmiecha mi się dostać XLkę na ten przykład...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale czemu pozazdrościć 666??
Czy on dostanie coś exstra za tą liczbę??

Nie sądzę. Ja bym na waszym miejscu sie cieszył że jesteście w ogóle na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link jest dobry, bo też jest do pełnej listy tysiąca szczęściary. Siebie jeszcze nie znalazłem. Kupiłem dość późno, bo po prawie ośmiu godzinach od rozpoczęcia składania zamówień. Nie zdziwię się gdy będę nawet powyżej 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:51, Evil Khan napisał:

BUHAHA - zamówienie złożyłem o godzinie 15 - a nadal nie ma mnie na tej liście - CDP by mogło
sobie darować te kompromiujące listy i zostawić w tajemnicy kto jaki ma numer....
Ciekawe co z moim zamówieniem Tus miał pisać maile do tych osób które zamówiły za 130 zł a
tymczasem zmieniono zamówienie na 199 i cisza - brak kontaktu !!!!


Pewnie przez to Twoje felerne zamowienie trafisz na koniec listy ;-)
BTW nie wiem co z tym linkiem bo ja dalej widze liste od 1 do 500 ale mnie to tito bo swoj nr i tak juz znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku*** mac jeśli ma to być "kto pierwszy ten lepszy", na podstawie godziny włożenia gry do koszyka." to ja pamiętam do koszyka władowałem grę coś po 17 -.- wiec jakoś siebie nie widzę na tej lisice....

Ale to pikuś co z ludźmi co sobie zamówili 2 części EK ??? jak do tego można dopuścić by delikwent dostał 2 gry i jedną upchał na allegro nie wiadomo za ile a osoba która siedziała cały dzień przez wasze serwery które padły nie zamówiła sobie gry ?? zamiast robić rezerwowe miejsca kweście tym co zamówili 2 części EK i dajcie tym co nie maja ani 1 bo jeśli jest to nakład limitowany to nie ma prawy by 1 gość sobie zamówił 2 razy to samo -.-. Mam nadzieje że gra nie była tak prowadzona przy tworzeniu jak z tą listą i osobami które maja po 2 EK.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować