Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC na E3?

88 postów w tym temacie

W 23 sekundzie filmiku wyskakuje coś, co wygląda podobnie jak np. powiadomienie o tym, że przyjaciel jest online na X360 tylko, że zupełnie inaczej (może Windows Live?)
Na filmiku widać również przyciski z pada do X360. Mam jeden wielki mętlik... może GoW 2 ?
Również po ruchu celowniczka wyraźnie widać, że do gry został użyty pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja mogę tylko powiedzieć, że tego bossa co jest pokazany na początku i tej rozmowy Marcusa z Domem w wersji >X360 nie ma.

Również wyraźnie widać, że cześć filmu przedstawia tryb Anex z mapą, którą widzę pierwszy raz na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moge powiedziec ,ze z wymaganiami nie bedzie tak zle, jakos lost planet idzie pelna geba na PIV 3,12 ghz 1 gb ram Radek 1950 pro 512 ram, ponizej 30 klatek zejdzie tylko podczas wybuchu na caly ekran. Gears of war wyjdzie nawet na XP pod DX 9. Maja swiadomosc tego ,ze ludzi z vista i sprzetem dx 10 jest poprostu bardzo malo... bo na rzie nikt nie widzi sensu kupywac viste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam powiedziel ,ze po wydaniu GoW na Pc wyjdzie na to ,ze grafika na Pc Lepsz niz na X360.... Niestety ale juz Lost Planet pokazal ,ze wyglada o niebo lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:41, BadBoY93 napisał:

GoW na PC.... zbieram na nowy sprzęt ^^ (min 4 tys :O)

4 tys. = Xboks 360 + abonament na Xbox Live Gold na dwa lata + VH HD + kilka gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem w jaki sposób po filmiku poznajesz jakie jest sterowanie. Ja mogę tylko powiedzieć, że tego bossa co jest pokazany na początku i tej rozmowy Marcusa z Domem w wersji X360 nie ma.

Wg mnie nie jest trudno dorzucić dodatkowy poziom oraz bosa, ale możliwe że nagrywali tego trailera na padzie jak już wcześniej ktoś o tym wspomniał. Wtedy będe cicho siedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:53, dark raziel napisał:

> GoW na PC.... zbieram na nowy sprzęt ^^ (min 4 tys :O)
4 tys. = Xboks 360 + abonament na Xbox Live Gold na dwa lata + VH HD + kilka gier

*TV HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś dziwny, ale... nie ciągnie mnie do tej gry. Pograłem troche na konsoli(nie mojej ale grałem) i muszę powiedzieć, że grafika super, ale... no właśnie ale. Grafika super ale poza tym mnie nie wciągneło. No nic, czekam na Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:17, WorldWar3PL napisał:

W 23 sekundzie filmiku wyskakuje coś, co wygląda podobnie jak np. powiadomienie o tym, że przyjaciel
jest online na X360 tylko, że zupełnie inaczej (może Windows Live?)


To zdecydowanie jest Achievement, a że wygląda inaczej niż na X360 to kolejny dowód na to, że to filmik z wersji PC. :)
A że ktoś mógł grać padem na PC to też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie czeka za kilka tygodni upgrade sprzętu (4 lata czekałem... Ale MUSZĘ mieć piecyk, na którym pójdzie "Wiedźmin", więc się zdecydowałem) na taki, na którym pewnie GoW by poszło nieźle... Ale nie. Nie w moim typie. FPS-y nigdy mnie nie wciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyś się mylił, bo wg mnie M$ wbija swojej konsolce nóż w plecy. Ja tam wciąż wierzę w dodatek/GoW 2 ;-) Ale cóż, wszystko okaże się może już na E3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:15, WorldWar3PL napisał:

Obyś się mylił, bo wg mnie M$ wbija swojej konsolce nóż w plecy. Ja tam wciąż wierzę w dodatek/GoW
2 ;-) Ale cóż, wszystko okaże się może już na E3...


E? A w jaki sposób niby wbija nóż w plecy wydając GoW na PC? Bez przesady z tym fanboizmem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydanie GoW na PC wogole nie wplynie na sprzedaz X360 czy samego GoW na ta konsole...koszt PC ktory pociagnie ta gre to okolo 3500zl no i do PC zazwyczaj mamy monitor max 21''...a to nie jest w stanie zapewnic wrazen jakie daje np. 32'' TV LCD + konsola ktora kosztuje 1300zl...dla mnie wogole bez porownania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:14, Ryk Niedźwiedzia napisał:

Ale nie. Nie w moim typie. FPS-y nigdy mnie nie wciągnęły.


To całe szczęście, że GoW nie jest FPS-em. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:20, xymek24 napisał:

nie jest w stanie zapewnic wrazen jakie daje np. 32'' TV LCD + konsola ktora kosztuje 1300zl...dla
mnie wogole bez porownania...


Ale zdeklarowany PeCetowiec tego nie zrozumie. Zgarbi się myszką i klawiaturą przed swoim ekranikiem i będzie napierał profesjonalnie, klnąc pod nosem na frajerskie konsole dla mięczaków. Jego strata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Perszink-a :) Dlaczego tak niska rozdzielczosc? 640 x 480? Chyba nie myslisz ze nowe konsole maja taka rozdzialke tylko;) Wlacz sobie na 1920x1080 wtedy mozesz mowic ze z kompa masz konsole w ukladzie jaki lansujesz;) Najlepsze jest to, ze pctowcy beda musieli upgradeowac kompy za cene xboxa z ekranem lcd okolo 20-32 cali ^^ Powodzenia!!:} A co do tego ze Lost planet bedzie lepsze...tez tak myslalem ale nie jest!! Ehh to mnie irytuje...pctwocy zaczynaja sie podniecac grafiką i grami które są już troszke czasu na rynku heheh :D:P Ja tam uzywam konsol i pctow xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 15:20, Domek napisał:

To całe szczęście, że GoW nie jest FPS-em. ;)


Tak, wiem, wiem... TPP + RTW + RPG +... Ba, ba, ba. A i tak sprowadza się do tego samego...

Ponieważ nie mam Xboxa (z braku czasu), siłą rzeczy nie zapoznałem się z gameplayem osobiście. Ale, chcąc dowiedzieć się, o co tyle krzyku, swego czasu dokonałem bardzo szeroko zakrojonego wywiadu. I z tego, co widzę, to GoW świetnie pasuje do kategorii FPS, różni się tylko pracą kamery i garścią nowych rozwiązań. Nie wystarczy krycie się za osłonami, żeby zrobić grę taktyczną...

A tak szczerze to wiesz, jaki gatunek najbardziej mi ta gra przypomina? Przykurzone już nieco... Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować