Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC na E3?

88 postów w tym temacie

Jestem 1:D Jezlei bedzie na pecety to zeby MS pozałowało tego na co pozwoliło Epic-owi wszyscy gracze powinni doniesc ze przesiadaja sie na konsolke sony!! :D ALe by się MS poczul i by klął do końca swych dni chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Do Internetu wyciekło ciekawe wideo, składające się z kilku różnych scen z gry Gears of War w wersji na... PeCety. Ma ono zostać oficjalnie zaprezentowane na przyszłotygodniowych targach E3, oczywiście towarzysząc ujawnieniu przez studio Epic prac nad konwersją. Czy to pewne? Nie, ale naprawdę baardzo prawdopodobne.

Przeczytaj cały tekst "Gears of War PC na E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm GOW na x360 jest po prostu rewelacyjny i daila plynnie...ciekawe ile trzeba bedzie zainwestowac w kompa zeby sobie pograc na full detalach...pozyjemy - zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby fajnie ale ta nalepka Windows vista only ja już dziękuje z taka gre a i taK mam za słaby sprzęt żeby mi poszło więc nie ma sie czym podniecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że gra mnie trochę ciekawiła, ale raczej w nią nie pogram. Nie zamierzam się przesiadać na Viste...i jeszcze do tego wielkie wymagania gra mieć będzie. No trudno...i tak według mnie ciekawsze tytuły niedługo powychodzą na PC, więc żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, fajnie że wyjdzie GoW na PC. A jeśli chodzi o odpalenie go na PC bez wkładania dużych pieniędzy w kompa to wystarczy mieć kartę graficzną z wyjściem na TV oraz jakiś TV, podłączyć zmniejszyć rozdzielczość na 640x480 i reszta detali w grze na maxa i mamy zrobioną konsole z PC tanim kosztem:D Gorąco polecam takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jestem ciekaw jeszcze jednej rzeczy.
Czy GoW będzie tylko na Windows Vista? Myślę że na DX9 też będę mógł pograć na XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CyberTapir
To nie jest trailer z PC''a:D sterowanie wciąż konsolowe bardzo mocno je widać więc nie wiem po co ktoś daje tak nazwany filmik na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:40, Perszink napisał:

To nie jest trailer z PC''a:D sterowanie wciąż konsolowe bardzo mocno je widać więc nie wiem
po co ktoś daje tak nazwany filmik na youtube


Nie wiem w jaki sposób po filmiku poznajesz jakie jest sterowanie. Ja mogę tylko powiedzieć, że tego bossa co jest pokazany na początku i tej rozmowy Marcusa z Domem w wersji X360 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:23, Chmielu11 napisał:

ciekawe ile trzeba bedzie zainwestowac
w kompa zeby sobie pograc na full detalach...pozyjemy - zobaczymy:)

nie lepiej kupić konsolę za niecałe 1400 zł ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu robią dodatek do GoW na X360? Oby, bo inaczej wersja na PC byłaby porażką X360 - obniżenie sprzedaży konsoli, później ukazanie, że grafika na PC lepsza... to by była katastrofa dla M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Xpudłowcy się wkurzają, że excusive ma być, tylko czemu sami się cieszą gdy wychodzi na ich pudło coś
z PC towym rodowodem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować