Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Tak właśnie, wiem, że sprowadzając konsolkę z Ameryki wyjdzie duuużo taniej, ale moje pytanie sprowadza się do tego, czy nie będzie w niej żadnych blokad regionalnych (czy na amerykańskiej wersji będę mógł grać w europejskie gry)? I czy w "normalnym" PSP są blokady regionalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było w każdej konsol a więc na 99% w PSP: Slim też, że na konsoli z USA nie dało się grać w gry europejskie i odwrotnie.... Jedyna możliwości to soft OE, lub M33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że ma kosztować ok. 600zł:P btw rzeczywisćie, 450zł to bardzo mało, chyba zbyt mało, żeby po takich cenach sprzedawać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:03, czad93 napisał:

A ja słyszałem, że ma kosztować ok. 600zł:P btw rzeczywisćie, 450zł to bardzo mało, chyba zbyt
mało, żeby po takich cenach sprzedawać;p



Racja i to jeszcze taką nową konsolę... 550zł to tak, ale 450zł to wątpie... Przecież już dość stare PlayStation 2 kosztuje 500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP Slim kosztuje 450 zł... ale po przeliczeniu oficjalnej amerykańskiej ceny 169,99 $ na złotówki. Lecz w Europie oficjalną ceną jest 169,99 € więc w złotówkach wychodzi ~200 zł drożej (650 zł). A skoro Polska jest w UE więc u nas nowe PSP będzie kosztowało ok. 650 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:53, CzystyZysk napisał:

Zawsze tak było w każdej konsol a więc na 99% w PSP: Slim też, że na konsoli z USA nie dało
się grać w gry europejskie i odwrotnie.... Jedyna możliwości to soft OE, lub M33.


Brednie. Gry na PSP nie posiadają żadnych blokad regionalnych. Bez względu na to, w jakim kraju kupiłeś Playstation Portable, możesz na niej uruchomić dowolny tytuł z każdego zakątka świata. Regionalizacji doczekały się jedynie filmy na UMD, ale softy OE również pozwalały zapomnieć o blokadach. Wątpię, aby w przypadku PSP Slim
taki stan rzeczy uległ zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:27, CzystyZysk napisał:

Chciałeś być mądry... Tak to skomentuję. Każda gra na PS2 i na PS3 czy też PSP ma blokadę regionalną.
;]



oj chyba jednak des1og ma rację, ale poszukam jeszcze informacji o tym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójnego posta, ale jak wtedy nie znalazłem, teraz już mam:p

A więc: (tekst pochodzi z pspoland.pl)

"Czy filmy/gry UMD z np. USA będą działać na Polskiej(europejskiej) konsoli ?
Filmy, nie będą działać, są one regionalnie zabezpieczone, Gry natomiast będą działać normalnie(nie mają tego zabezpieczenia)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:27, CzystyZysk napisał:

Chciałeś być mądry... Tak to skomentuję. Każda gra na PS2 i na PS3 czy też PSP ma blokadę regionalną.
;]


Czad93 potwierdził moje słowa cytatem z pspoland.pl. I kto teraz jest mądry? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 15:42, des1og napisał:

> Chciałeś być mądry... Tak to skomentuję. Każda gra na PS2 i na PS3 czy też PSP ma blokadę
regionalną.
> ;]
>

Czad93 potwierdził moje słowa cytatem z pspoland.pl. I kto teraz jest mądry? ;>



Przepraszam najmocniej i zwracam honor.

Chciałem być mądry... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 16:03, CzystyZysk napisał:

> > Chciałeś być mądry... Tak to skomentuję. Każda gra na PS2 i na PS3 czy też PSP ma
blokadę
> regionalną.
> > ;]
> >
>
> Czad93 potwierdził moje słowa cytatem z pspoland.pl. I kto teraz jest mądry? ;>


Przepraszam najmocniej i zwracam honor.

Chciałem być mądry... ;P



dobrze, że sie przyznałeś:D

@topic: szkoda, ze usuwana jest IrDA bo mialem nadzieje, iz cos SONY z nia zrobi...
a tu sie okazalo, ze tylko dzieki homebrew mozna jej uzyc (Pilot do TV).. Szkoda;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
chciałbym sie zapytać czy ktoś nie wiem kiedy ma być data premiery nowej konsoli Sony w Polsce ??
Czy w momencie wprowadzenia do sprzedaży PSP slim będzie można jeszcze kupić starszą wersję ( nie interesuje mnie allegro czy inne aukcje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 08:54, Piotrek 90 napisał:

Witam wszystkich,
chciałbym sie zapytać czy ktoś nie wiem kiedy ma być data premiery nowej konsoli Sony w Polsce
??


W wrześniu, lecz kiedy dokładnie, nie wiadomo.

Dnia 22.08.2007 o 08:54, Piotrek 90 napisał:

Czy w momencie wprowadzenia do sprzedaży PSP slim będzie można jeszcze kupić starszą wersję
( nie interesuje mnie allegro czy inne aukcje )



Hm... być może tak, jednak już teraz w sklepach zaczyna brakować PSP. Więc może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm . moze administratora poprosic o przypiecie kilku najwazniejszych pytan i odpowiedzi, bo tak sledzac ten watek od 2 meisiecy z 10 razy ludzie zapytali o date premiery nowego PSP oraz o regionalizacje gier.

Warto o tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:20, Wiecha14 napisał:

Hmm . moze administratora poprosic o przypiecie kilku najwazniejszych pytan i odpowiedzi, bo
tak sledzac ten watek od 2 meisiecy z 10 razy ludzie zapytali o date premiery nowego PSP oraz
o regionalizacje gier.

Warto o tym pomyslec.



CzystyZysk, ty jestes chyba zalozycielem topicu? Wyslij formularz z laski swej:P

BTW Wiecha14, dunno kto tu jest adminem szczerze mowiac, moze lepiej do moda sie zglosic? ;]


Jeszcze wiekszy OT: Gral ktos w Tekkena Dark Resourection? mam zamiar ja nabyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie różne relacje prasowe z Games Convention w Lipsku i natknąłem się na informację, że Sony ogłosiło premierę odchudzonego PSP na 5 września 2007. Może kogoś to zainteresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować