Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 20:12, gogiell napisał:

PSP slim w ogóle mi się nie podoba


Popieram, te głośniczki które są teraz u góry ekranu zupełnie mi nie pasują. W obecnym PSP są na dole i jest ok.

Dnia 12.07.2007 o 20:12, gogiell napisał:

Głupio umiejscowione głośniki, idiotyczne otwieranie stacji UMD..............
Wolę stare PSP i nie będzie mi żal, że nie mam nowego :P


Tak :-) Nie ma to jak PSP. A PSP Slim chyba nikt nie będzie kupować :]

Ps. Jak potrzebujcie PSP, to zapraszam na www.menago.pl zamówiłem i wysłali dziś PSP Base Pack więc może jeszcze są konsole.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:41, CzystyZysk napisał:

> PSP slim w ogóle mi się nie podoba

Popieram, te głośniczki które są teraz u góry ekranu zupełnie mi nie pasują. W obecnym PSP
są na dole i jest ok.

> Głupio umiejscowione głośniki, idiotyczne otwieranie stacji UMD..............
> Wolę stare PSP i nie będzie mi żal, że nie mam nowego :P
>
>
Tak :-) Nie ma to jak PSP. A PSP Slim chyba nikt nie będzie kupować :]

Ps. Jak potrzebujcie PSP, to zapraszam na www.menago.pl zamówiłem i wysłali dziś PSP Base Pack
więc może jeszcze są konsole.

Pozdrawiam

Do tego dochodzą nie praktyczne opakowania choć nikt na nie nie zwraca uwagi to lepiej mieć to fajne podłużne pudełko niż takie wysokie coś, które nie wiedział bym gdzie to dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto to nazwał PSP2 bo to chyba jakieś niedoinformowanie :) PSP Slim to ok:) chociaż albo ja dawno nie trzymałem PSP w ręce no albo nie widzę tu żadnej różnicy po zdjęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:51, Kafar napisał:

Ciekawe kto to nazwał PSP2 bo to chyba jakieś niedoinformowanie :) PSP Slim to ok:) chociaż
albo ja dawno nie trzymałem PSP w ręce no albo nie widzę tu żadnej różnicy po zdjęciach:)


Co też mi się nie podoba , to usunięcie tych wystających "tyłków" do trzymania. Teraz ciężej będzie trzymać naszą
konsolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:51, Kafar napisał:

Ciekawe kto to nazwał PSP2 bo to chyba jakieś niedoinformowanie :) PSP Slim to ok:)


Masz rację. Zmienię nazwę tematu.

Dnia 13.07.2007 o 09:51, Kafar napisał:

chociaż
albo ja dawno nie trzymałem PSP w ręce no albo nie widzę tu żadnej różnicy po zdjęciach:)


Szczerze mówiąc ja też nie. Różnice są naprawdę minimalne..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:35, Tal441 napisał:

No różnica jest. Jeżeli to prawdziwe zdjęcie nowego psp to będzie ciekawie wyglądać.


Niestety nie. To drugie zdjęcie, jest fałszywe. Było w internecie od dość dawna i to jest fałszywe zdjęcie. Prawdziwe PSP Slim będzie się różnić od pierwowzoru, jedynie małymi detalami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotnych zmian w budowie raczej niewiele; według mnie dobrym pomysłem jest umieszczenie głośniczków na górze konsoli, za to ciągle zastanawiam się, czym kierowali się projektanci odchudzonego PSP, wyposażając je w gniazdo TV-out – handheld to handheld i nie widzę sensu w podłączaniu go pod TV. Raz, że taki rozciągnięty na ekranie telewizora obraz nie będzie prezentować się zbyt ładnie, a dwa, na rynku jest masa różnorakich konsol stacjonarnych, które oferują o wiele bardziej rozbudowane tytuły niż te z PSP. Tak czy inaczej, nie mamy do czynienia z jakimś przełomem i zmodernizowane PlayStation Portable jest raczej adresowane do osób, które nie miały jeszcze jakiejkolwiek styczności z przenośną konsolką Sony; ja pozostaję przy swoim „starym” PSP i nie zamierzam go zamieniać na nowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:54, CzystyZysk napisał:

Niestety nie. To drugie zdjęcie, jest fałszywe. Było w internecie od dość dawna i to jest fałszywe
zdjęcie. Prawdziwe PSP Slim będzie się różnić od pierwowzoru, jedynie małymi detalami.


Jezeli chodzi o design to ma on wogole nie ulec zmianie. Konsolka zostanie troche odchudzona, zmniejszy sie jej grubosc. Jedyna rzecza, ktora moze przyciagac obecnych posiadaczy PSP do nowej wersji to lepsza bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:15, shinian napisał:

> Niestety nie. To drugie zdjęcie, jest fałszywe. Było w internecie od dość dawna i to jest
fałszywe
> zdjęcie. Prawdziwe PSP Slim będzie się różnić od pierwowzoru, jedynie małymi detalami.


Jezeli chodzi o design to ma on wogole nie ulec zmianie. Konsolka zostanie troche odchudzona,
zmniejszy sie jej grubosc. Jedyna rzecza, ktora moze przyciagac obecnych posiadaczy PSP do
nowej wersji to lepsza bateria.


Popatrz na moje posty na górze strony......
Zresztą do zwykłego PSP też można dokupic lepszą baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 17:15, shinian napisał:

Jezeli chodzi o design to ma on wogole nie ulec zmianie. Konsolka zostanie troche odchudzona,
zmniejszy sie jej grubosc. Jedyna rzecza, ktora moze przyciagac obecnych posiadaczy PSP do
nowej wersji to lepsza bateria.



Na początku pierwszej strony tematu zamieściłem zdjęcia konsoli PSP Slim, które były zrobione podczas konferencji Sony na E3. Tam widać, że PSP Slim, będzie bardzo podobna do zwykłego PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 14:56, Tal441 napisał:

Ma ktoś może zdjęcie nowego psp pokazanego przez Kaz Hirai''a ?

zmiany sa kosmetyczne prawie ze.. a konsola wg mnie ma dobra wage i rozmiary,mniejsze nie sa potrzebne, poza tym psp slim napewno nie predko uzyska soft m33(wg mnie to spora wada) :-) bo oe juz nie ma i nie bedzie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 14:56, Tal441 napisał:

Ma ktoś może zdjęcie nowego psp pokazanego przez Kaz Hirai''a ?



Zdjęcia PSP Slim zamieściłem na pierwszej stronie tego tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 18:03, CzystyZysk napisał:

> Ma ktoś może zdjęcie nowego psp pokazanego przez Kaz Hirai''a ?


Zdjęcia PSP Slim zamieściłem na pierwszej stronie tego tematu :-)


No tak, nie zauważyłem. Ja tam różnicy wielkiej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z ważniejszych informacji jest to, że pamięć główna nowego PSP wzrosła do 64MB, gdzie w starszym PSP jest tylko 32MB.


o co w tym chodzi nowe psp ma wiecej pamieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą wydawać "nowe" PSP by jeszcze zbijać na nim kasę, no cóż zapowiadają że będzie cieńszy lżejszy i bateria ma lepiej trzymać.Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować