Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Tworzę specjalnie ten temat z myślą o następczyni PSP, PSP 2 Slim.
Sprawa następczyni PSP zasługuje na pewno na specjalny topic, więc zachęcam wszystkich do dyskusji.

Co jakiś czas można przeczytać w internecie newsy związane z PSP 2, jednak dopiero w ostatnim czasie wszystko sugeruje, że PSP 2 Slim, faktycznie będzie.
Dlaczego? Osoby, które śledzą na bieżąco stan PSP, lub ci, którzy planują zakup PSP mogą od mniej-więcej od początku Lipca odczuć brak tej konsoli. Skończyły się w sklepach takich jak Media Markt, ElectroWorld, Empik, a także w sklepach internetowych są ich wyraźne braki.
W dodatku, interesujący news na stroni Onetu.

http://gry.onet.pl/1568555,,PSP_2_pojawi_si%EA_po_E3,wiadomosc.html

Zachęcam jeszcze raz wszystkich do dyskusji na temat PSP2, czy będzie, jaka będzie a także zamieszczania tu wszelkich informacji, jakie będą na ten temat.


Pozdrawiam

CzystyZysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zdaje mi się że temat powinien mieć nazwę zmienioną PSP 2 Slim lub Playstation Portable 2 Slim... Ponieważ PS2 Slim już istnieją od dość dawna (jestem posiadaczem jednej z nich). Jakbyś nie wierzył to zamieszczam zdjęcie :D

20070711164229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:42, Delis napisał:

Hmm zdaje mi się że temat powinien mieć nazwę zmienioną PSP 2 Slim lub Playstation Portable
2 Slim... Ponieważ PS2 Slim już istnieją od dość dawna (jestem posiadaczem jednej z nich).
Jakbyś nie wierzył to zamieszczam zdjęcie :D



Oups... Oczywiście, w nazwie tematu powinno być: PlayStation Portable 2 Slim.
Przepraszam wszystkich za błąd. J
akby ktoś z moderatorów był pomocny, to niech zmieni nazwę tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP Slim, nawet jeżeli faktycznie wyjdzie, (co Sony chyba kiedyś zdementowało) nie będzie następcą PSP, a tylko lżejszą, odświeżoną wersją (te same parametry itd, więc nie będzie to PSP 2) tak jak w przypadku PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, to na 200% nowa wersja PSP nie będzie miała cyferki "2" w nazwie, "slim" owszem możliwe. Przede wszystkim dlatego, że będzie to handhled o takich samych możliwościach i parametrach technicznych co wersja premierowa. Jedyne co Sony może poprawić, to odchudzić nieco całość, poprawić żywotność baterii i dołożyć wewnętrzną pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto jest! Oficjalnie potwierdzone PlayStation Portable Slim! Wczoraj na konferencji Sony, zostało oficjalnie potwierdzone i pokazane PlayStation Portable w wersji Slim, czyli nowe, odchudzone PSP.
W nowym PSP będzie najnowszy soft 3.60, brak irdy, przebudowany cały tył, większa i wytrzymalsza bateria, możliwość podłączenia PSP do TV o raz głośniczki będą przeniesione na górną część konsoli.

Źródło: Gry-Online & PSP-Team.

20070712105517

20070712105535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fjnie jeszcze by było jak by przód konsolki był zrobiony z innego plastiku.Takiego jak tył psp.
A dlatego że strasznie się brudzi,co prawda w pudełku jest ściereczka ale nc nie daje.:/
Analog terz jest strasznie brudny przynajmniej w mojej konsoli,jakięs brudy wchodzą. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość podłączenia PSP do TV!? A po kiego diabła podłączać handhelda do telewizora? Przecież to ma być konsola przenośna, a Sony robi z tego trzecią wersję PS2 (zwłaszcza, że masa gier to konwersje) :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:21, bartek_kawa napisał:

I teraz kupić PSP, czy nie kupić :| Zastanawiam się jeszcze nad PS2 slim...



Też się zastanawiam. Lecz jednak myślę, że kupię PSP. PSP: Slim będzie dopiero we wrześniu a ja chcę mieć je już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też zauważyć, że PSP Slim z pewnością będzie w cenie droższej niż pierwsza wersja. Nie tylko ze względu na odchudzone gabaryty, ale również na wyjście telewizyjne. Poza tym - IMHO - błedem jest nazwa PSP 2 Slim, bo to nie jest druga generacja PSP, tylko zmieniona nieco wersja pierwotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:38, Colidor napisał:

Warto też zauważyć, że PSP Slim z pewnością będzie w cenie droższej niż pierwsza wersja. Nie
tylko ze względu na odchudzone gabaryty, ale również na wyjście telewizyjne. Poza tym - IMHO
- błedem jest nazwa PSP 2 Slim, bo to nie jest druga generacja PSP, tylko zmieniona nieco wersja
pierwotna.



Ok, nie warto kupować PSP: Shiet. Zamówiłem zwykłe PSP na www.menago.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP slim w ogóle mi się nie podoba
Głupio umiejscowione głośniki, idiotyczne otwieranie stacji UMD..............
Wolę stare PSP i nie będzie mi żal, że nie mam nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 10:55, CzystyZysk napisał:

W nowym PSP będzie najnowszy soft 3.60, brak irdy, przebudowany cały tył, większa i
wytrzymalsza bateria,


Jak to "wytrzymalsza" ma przecież tylko 1200mAh???
Komu brak większej baterii niech sobie kupi baterię Sonyego 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować