Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencje E3 – czas na Sony

30 postów w tym temacie

Mój PS3 nie ma dziś odpoczynku, właśnie ściągam wszyściutkie trailery i jutro rano obejrzę :) więc czekam do jutro rana i na nowe materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

W końcu przyszedł czas na podsumowanie ostatniej z dzisiejszych (a w zasadzie już wczorajszych) konferencji gigantów branży na E3 - występu Sony. Co pokazał japoński gigant? Nic rewolucyjnego, ale zebrał więcej oklasków niż jego dwaj konkurenci razem wzięci, głównie za sprawą tytułów first-party przygotowywanych dla PS3.

Przeczytaj cały tekst "Konferencje E3 - czas na Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic rewolucyjnego, jednak w porównaniu do konferencji MS (a na pewno Ninny) było to na prawdę świetne. Chewbacca mnie absolutnie zabił swoim wejściem :D Przynajmniej było ciekawie, chociaż skill Harrisona w MotorStormie jest... cóż, dość mierny. Ogólnie konferencję uważam za udaną. Nurtuje mnie jeszcze tylko jedna sprawa - dlaczego, gdy targi są w yankeelandzie, mówią tylko yankeelandzie?! Dlaczego nikomu z SCE nie przyszło na myśl, bo powiedzieć kiedy obniżka ceny PS3 dotrze do Europy!? Chociaż podejrzewam, że sprawa dla Sony jest jasna - TGS i GC to targi główne dla dwóch pozostałych "głównych" rynków zbytu i pewnie wtedy zapowiedzą/wprowadzą obniżki. Cholernie szkoda, bo rok szkolny będzie wtedy... blisko i sobie nie pogram :| Jasny szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile relacje z prezentacji MS i N czytałem z mieszanymi uczuciami to konferencja SONY wzbudziła u mnie zdecydowanie silniejsze emocje (Ach te świeżbiące ręce już nie mogą się doczekać kiedy dostaną PS3 i PSP ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych tytułów na PSP widzę w zapowiedziach, ale wciąż nie ma tego, na co czekam najbardziej: Gran Turismo 4 Mobile. Ten tytuł ma zamiar w ogóle wyjść, bo wydawało mi się, że wedle zapowiedzi, to powinien jakoś teraz się ukazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekscie jest blad, przy wyliczaniu tytulow na PS3
Call of Duty 4: Modern Warfare Assasin''s Creed,
Przecinek sie ucial, wiec powinno byc tak:
Call of Duty 4: Modern Warfare, Assasin''s Creed,

Do tematu:
na razie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze PS3 bedzie jak rozpedzajacy sie pociag, ktory na poczatku po prostu ledwo ruszyl, potem stanal, a teraz zaczyna ostro ruszac no i wylaczy wszelkie sposoby zachamowania xD

btw. Moglby ktos dac linki do tych konferencji, chcialbym se je bardzo obejrzec, a nie mam ciagle okazji na zobaczenie tego na kanale G4 (Amerykanski odpowiednik Hypera, tylko, ze jest 24/7, a i jestem w kraju Wujka Sama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza konferencja ze wszystkich trzech. Wiele nowinek, ciekawych materiałów, możliwości Home po prosty mnie rozwaliły. Równie świetne prezentował się nowy trailer Killzone2. Sony postarało się tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna, bynajmniej najlepsza z wszystkich trzech. No i trochę gameplay''a Killzone''a 2 było ku mojej radości. Ale i tak best of this conference był nowy trailer MGSa, to będzie gra. O TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę trzeba było poczekać na tą konferencję, ale w końcu się odbyła, kiedy spałem ;-)

No cóż, szczególnie zainteresowało mnie nowe PSP. Będzie cieńsze, lżejsze i w końcu będzie miało wyjście, aby podłączyć telewizor :) Zastanawia mnie tylko fakt, czy uda się Sony dobrze przenieść jakość obrazu na ekran telewizora.
Mam nadzieję, że słowa Hideo Kojimy są prawdziwe i kolejny Metal Gear Solid ukarze się w 100% wyłącznie Playstation 3. Gdyby ukazał się na inne konsole, byłaby to hańba dla Konami. Ciekaw jestem nowinek dotyczących Gran Turismo 5, ale bardziej interesuje mnie trailer, bo według mnie cała seria GT jest najlepszym symulatorem jazdy samochodem. Zdziwiłem się, jak przeczytałem, że NCsoft będzie robił grę na PS3 - czyżby konkurencja dla Square-Enix, którego zabrakło na konferencji?

Reasumując, konferencja była najlepsza ze wszystkich trzech koncernów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:16, master matrox napisał:

Mam nadzieję, że słowa Hideo Kojimy są prawdziwe i kolejny Metal Gear Solid ukarze się w 100%
wyłącznie Playstation 3. Gdyby ukazał się na inne konsole, byłaby to hańba dla Konami.


O rety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem to, ale nie słyszałem tam słowa exclusive on PS3? Słyszałem tylko, że wyjdzie na PS3 i Kojima mówił, że to jego i Snakea koniec z serią - takie zamknięcie. Co do KillZone 2: miał być pogromca Halo 3, a na razie się nie wypowiadam bo wydziałem tam tylko chaos i nie wiele więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:16, master matrox napisał:

Troszkę trzeba było poczekać na tą konferencję, ale w końcu się odbyła, kiedy spałem ;-)


Rozumiem, że po wieczorynce kubek mleka i spanie? Bo konferencja zaczęła się o 20.30 wczoraj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować