Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź - Driver: Parallel Lines

40 postów w tym temacie

Dlaczego CDP nie mógł wydać angielskiej wersji w czerwcu, tylko musi tłumaczyć na polską wersje i trzeba czekać na grę do końca wakacji? ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - Driver był wspaniały, Driver 2 nie wyszedł na pecety, Driv3r skaszaniony do potęgi n-tej, Driver 4 - może powrót do świetności tej serii? :) Fajnie by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w to u kumpla bo na torrentach jest. Do (i tu jest cenzura :) jak dla mnie :P po pierwszych 10 minutach sie znudzi wam. Obiecuje wam to. Dla mnie i tak lepszy niż driver 3. Mieli dobry pomysł ale go (i tu jest cenzura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna kaszana. Nie dosc ze grafa jak sprzed 2 lat to w dodatku ekran jest poobcicnany i jest jak w filmie: pasy na górze i na dole. Ogólnie to Driv3r prezentował się o niebo lepiej od tej części. A szkoda, mogłaby byc lepsza gra.
W sumie to w Drivera 3 grałem z pół roku na spokojnie u siebie a w Parallel Lines tylko z godzinkę u kolegi ale to odrazu widac. Szkoda, czekamy na lepsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsadzili do gry na siłę tryb łażenia (pieszo) po mieście (wiem, że był też w Driv3r), dowalili jakieś idiotyczne tuningi, ograniczyli się do jednego miasta no i zepsuli klimat umożliwiając jazdę każdym pojazdem (stary Ford Mustang był najlepszy). Jak chcecie zagrać w dobrego Drivera, to tylko jedynka spełnia wymagania dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e w tym problem ze mam najnowszego Drivera na Pc DArkon1990 i nie wiem jak to sie stalo ;] bo patrzylem to jest narazie tylko na xboxa i ps 2 ;] szczęściarz ze mnie co nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:33, MisioKGB napisał:

e w tym problem ze mam najnowszego Drivera na Pc DArkon1990 i nie wiem jak to sie stalo ;]
bo patrzylem to jest narazie tylko na xboxa i ps 2 ;] szczęściarz ze mnie co nie xD


Na PC, też już jest od czerwca, sam kupiłem na eBayu za $20 i gra jest świetna jak dla mnie, pościgi jak zwykle stoją na wysokim poziomie, odwzorowanie miasta cudowne, ahhh te jeżdżenie po Manhattanie ;) Jak dla mnie to 8,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już grałam. Mamy w firmie brytyjskie wersje. Dla mnie naprawdę spoko! Niezwykle fotorealistyczny NY i te pościgi - jak w najlepszych hollywoodzkich filmach typu bullitt czy ronin! Trochę może za bardzo bluzgają jak na mój gust. No ale w końcu fabuła to usprawiedliwia a PEGI zezwalają :) - 18+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Poczatku ją za wczesnie osadzilem ale po kilku godzinkach stwierdzam ze gra jest Mocna ;] Filmiki są Świetnie wykonane a realistyka niszczenia aut(nie chodzi mi tu o super wypas ultra realistyke jak w Colinie DiRT) jest jak na taką grę Bardzo Dobra..Już nawet te Dziurki Po Kulach w Aucie sprawiają ze sie lezka w oku zakręci ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też się podoba nowy Driver, duży lepszy od poprzedniej części. Moje zastrzeżenie dotyczą nieco już przestarzałej grafiki i zbyt drogiej ceny gry (jak dla mnie 70 zł to odpowiednia kwota w stosunku cena/jakość) ale takie są już nasze standardy cenowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować