HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Szykuje się kolejna ekranizacja gry komputerowej, tym razem padło na Return to Castle Wolfenstein:
http://www.filmweb.pl/%22Return+to+Castle+Wolfenstein%22+jednak+powstanie,News,id=36604
Większość kręconych na podstawie gier filmów to niskobudżetowe, badziewiaste produkcje, miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Po ekranizacji RtCW nie możemy raczej się spodziewać zawiłej, wielowątkowej fabuły, ale jeżeli producentom uda się przenieść na ekran genialny klimat znany z gry, to może wyjdzie z tego coś niezłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:29, des1og napisał:

Szykuje się kolejna ekranizacja gry komputerowej, tym razem padło na Return to Castle Wolfenstein:
http://www.filmweb.pl/%22Return+to+Castle+Wolfenstein%22+jednak+powstanie,News,id=36604
Większość kręconych na podstawie gier filmów to niskobudżetowe, badziewiaste produkcje, miejmy
nadzieję, że tym razem będzie inaczej.


Producent jest ten sam , co w przypadku Resident Evil , który to film uważam za w miarę udany , więc może nie będzie źle.Przynajmniej nazwisko Uwe Boll nie przewija się w tym niusie , a to dobrze rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakiś naprawdę dobry film drugowojenny. Podobały mi się Szeregowiec Ryan i Na Tyłach Wroga. Najlepiej jakiś z tych nowszych, XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:10, karollo1a napisał:

Ja polecam wszystkim film pt. "Speed - wyścig z czasem" Leciał już kilka razy w telewizji,
ale ja nadal z przyjemnością go oglądam ;) Film cały czas trzyma w napięciu dlatego jest taki
ciekawy ;) Polecam ;-)

Film dobry za pierwszym razem, może jeszcze za drugim. Ale dalej to wiadomo co się wydarzy i to napięcie niestety znika. Taka wina jest tego typu filmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:32, jakoktochce napisał:

a mi sie podobała pierwsz częsć Fantastycznej Czwórki, polecam...


O_o Jak dla mnie przebajerowane, przefajnowane, i w ogóle wstrętne xD Jeszcze początek był fajny, nawet niezły humor, ale potem to kiepsko było. No i komiks lepszy :P Drugiej części nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:15, tykus napisał:

> a mi sie podobała pierwsz częsć Fantastycznej Czwórki, polecam...

O_o Jak dla mnie przebajerowane, przefajnowane, i w ogóle wstrętne xD Jeszcze początek był
fajny, nawet niezły humor, ale potem to kiepsko było. No i komiks lepszy :P Drugiej części
nie oglądam :)


a ja tam drugą cześć sobie obejrze, ja tam lubie takie fantastyczne filmy... nie moge sie doczekać Transformersów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys ogladalem bardzo fajowy film "przyczajony tygrys ukryty smok" czy jakos tak takich scen walki to jeszcze w zadnym innym filmie nie widzialem.Polecam ten film hipnotyzuje do ostatniego napisu koncowego-naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:32, Master Sienki napisał:

ja kiedys ogladalem bardzo fajowy film "przyczajony tygrys ukryty smok" czy jakos tak takich
scen walki to jeszcze w zadnym innym filmie nie widzialem.Polecam ten film hipnotyzuje do ostatniego
napisu koncowego-naprawde!!


Japońskie w końcu :) Bardo fajny film z ciekawą fabułą. Jak te klimaty ci się spodobały to obejrzyj również Hero, z Jetem Li w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:38, tykus napisał:

Japońskie w końcu :) Bardo fajny film z ciekawą fabułą. Jak te klimaty ci się spodobały to
obejrzyj również Hero, z Jetem Li w roli głównej.


Taaak... bardzo japonskie. Proponuje zapoznac sie z filemm bardziej szczegolowo. Moze sie okazac, ze z Japonia nie ma nic wspolnego.

Natomiast co do samego filmu. To nie podobal mi sie. Jedna walka moze fajna. Na reszcie szlo przysnac o fabule juz nie wspominajac. Za to HERO to juz inna klasa. Naprawde swietny film. I tez nie japonski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek gdybyś nie zwrócił uwagi, to dziś na TVP 1 powtarzają "Siedmiu samurajów" Kurosawy.
Co prawda film zaczyna się 5 min. po północy, ale można go sobie za to obejrzeć w skupieniu bo w tym czasie nie leci już nic innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądał już ktoś film pt. "klątwa 2"?
Jest warty uwagi czy raczej jest dużo słabszy od części pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 09:20, A-cis napisał:

Na wypadek gdybyś nie zwrócił uwagi, to dziś na TVP 1 powtarzają "Siedmiu samurajów" Kurosawy.
Co prawda film zaczyna się 5 min. po północy, ale można go sobie za to obejrzeć w skupieniu
bo w tym czasie nie leci już nic innego :-)


Oglądałem w czerwcu na TVP Kultura, w dwóch częściach, ale dzięki za pamięć, zwłaszcza, że nie pamiętam nawet kiedy umieściłem ostatni post w tym wątku. =]
Ja ze swojej strony polecam "Wściekłe Psy" Quentina Tarantino, bodaj pierwszy jego film. Chyba każdy szanujący się kinoman ma wyrobione zdanie na temat twórczości tego pana, więc rozpisywać się nie będę. Filmowi zdecydowanie bliżej do Pulp Fiction niż Kill Bill''a (z tego co pamiętam ten drugi nie za bardzo przypadł Ci do gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się