HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 17:46, stiffyone napisał:

Tak jak i 50 Cent, a jakby ktoś nie wiedział to grał m. in. w Home of the Brave, The Dance,
Get Rich or Die Tryin - także bardzo dobre produkcje, a i jeszcze teraz gra w kolejnej z wielkimi
sławami Hollywood, ale nie pamiętam właśnie tytułu.

Akurat "Get rich or die trying" to bardzie dokumentalny jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 17:48, NuGGet napisał:

Akurat "Get rich or die trying" to bardzie dokumentalny jest....


To chyba go nie oglądałeś - bo opowiada o fikcyjnej postaci, która jest bardzo podobna z niektórych faktów to Fifti''ego.

Jeszcze raz może powiem - to nie jest film dokumentalny, a dramat-kryminalny z muzycznymi elementami na dowód: http://www.filmweb.pl/Get+Rich+or+Die+Tryin''+2005+o+filmie,Film,id=151524

Jak już wspominając o takich filmach to są nimi m. in. Beef, Beef2 i Beef3 albo np. 50 Cent: The New Breed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:19, stiffyone napisał:


> Akurat "Get rich or die trying" to bardzie dokumentalny jest....

To chyba go nie oglądałeś - bo opowiada o fikcyjnej postaci, która jest bardzo podobna z niektórych
faktów to Fifti''ego.

Dostałem kiedyś właśnie płytke Centa na urodziny, tą "Get rich..." i tam był dołączony właśnie ten film, i to jest na pewno dokumentalny, tra coś koło godziny, a 50 Cent opowiada tam o swojej karierze, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 18:21, NuGGet napisał:

Dostałem kiedyś właśnie płytke Centa na urodziny, tą "Get rich..." i tam był dołączony właśnie ten film, i to jest na pewno dokumentalny, tra coś koło godziny, a 50 Cent opowiada tam o swojej karierze, tyle.


To pomyliłeś filmy, bo to jest całkiem inny opowiadający o życiu młodego gangstera, który z początku jest zamieszany w handel narkotykami po jakimś czasie zaczyna także kraść i zabijać potem trafia do więzienia, a po wyjściu nagrywa płytę i zabija swojego największego wroga, a jak wiem 50 cent nigdy nikogo nie zabił i jeśli mówisz, że w tym filmie opowiada o swojej karierze to pomyliłeś tematy i filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 18:32, stiffyone napisał:


To pomyliłeś filmy, bo to jest całkiem inny opowiadający o życiu młodego gangstera, który z
początku jest zamieszany w handel narkotykami po jakimś czasie zaczyna także kraść i zabijać
potem trafia do więzienia, a po wyjściu nagrywa płytę i zabija swojego największego wroga,
a jak wiem 50 cent nigdy nikogo nie zabił i jeśli mówisz, że w tym filmie opowiada o swojej
karierze to pomyliłeś tematy i filmy.

To może są dwa takie filmy:P Bo ten co ja oglądałem to był dołączony do płytki Centa (swoją drogą fajnie o sobie gada, i Em sie wypowiada i wogóle ludzi z G Unit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 20:30, NuGGet napisał:

To może są dwa takie filmy:P Bo ten co ja oglądałem to był dołączony do płytki Centa (swoją drogą fajnie o sobie gada, i Em sie wypowiada i wogóle ludzi z G Unit)


Możliwe, ale w tym temacie mogło chodzić tylko o ten film co ja mówiłem - heh.

Ten o którym ty się wypowiadasz jest dodatkiem do jego płyty o tym samym tytule - tak poza tematem bardzo dobre są tam kawałki moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Canal + oglądałem bardzo dobry film Wielkie Życie (Beyond the Sea). Jest to film, gdzie Kevin Spacey napisał scenariusz, jest reżyserem i gra główną rolę! Film opowiada o życiu i karierze piosenkarza Bobby''ego Darina (Kevin Spacey). Jest tam dużo kawałków Darina, które śpiewa sam Spacey i stwierdzam, że głos ma bardzo dobry! Film bardzo przyjemny, aczkolwiek zaznaczyć należy nie jest to 100% biografia Bobby''ego Darina, w filmie wiele razy to powtarzają: "Wspomnienia są jak promienie Księżyca - robisz z nimi co chcesz" i taki właśnie jest film, bo pokazuje wybrane "fragmenty" z życia Pana Darina. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem...

chodzi mi o film PRACOWNIK MIESIĄCA
gł bohater jeżdzi na małej motorynce.. i właśnie chciałbym sie dowiedziec jaki to jest model aby sobie kupić podobną :)

jak ktoś nie wie jaki to film :

http://pracownik.miesiaca.filmweb.pl/Pracownik+miesiąca+2006+galeria,FilmGaleria,id=274784

http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=26026&sekcja=galeria

http://www.kinomaniak.pl/filmy/employee_of_the_month/film.php

bardzo prosze o szybką odpowiedz .. szukałem juz na allegro i jakoś nic nie ma... HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie wróciłem z Shreka Trzeciego. Powiem że film niezły, można się dobrze na nim bawić, ale do jedynki i dwójki mu daleko. Tak jak pierwszego Shreka oglądnąłem chyba w sumie z 10 razy, tak trójke ogladnąłem raz i następnym razem oglądne jak poleci w TV za dobre parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:04, Vormulac napisał:

Wreszcie trailer do Hitman''a w jakości HD (1280x720). Wreszcie, bo ten crap co był dostępny
w rozdzielczości 100x100 to była zniewaga. :)

Hitman the Movie Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player/21246.html


Tak takiej jakości to można oglądać, ale moim zdaniem taki bardzo dobry, ale nie za bardzo czyli 5 z małym plusikiem - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:04, Vormulac napisał:

Wreszcie trailer do Hitman''a w jakości HD (1280x720). Wreszcie, bo ten crap co był dostępny
w rozdzielczości 100x100 to była zniewaga. :)

Hitman the Movie Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player/21246.html


Nie zmienia to niestety faktu, że widok głównego bohatera przyprawia mnie o mdłości... jak można było dać rolę komuś takiemu?! On wygląda jak jakiś gnojek z osiedla co przed momentem poprawczak opuścił, a nie jak bezwzględny morderca! I jeszcze do tego wybuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:08, .Darnok napisał:

> Wreszcie trailer do Hitman''a w jakości HD (1280x720). Wreszcie, bo ten crap co był dostępny

> w rozdzielczości 100x100 to była zniewaga. :)
>
> Hitman the Movie Trailer HD
> http://www.gametrailers.com/player/21246.html

Nie zmienia to niestety faktu, że widok głównego bohatera przyprawia mnie o mdłości... jak
można było dać rolę komuś takiemu?! On wygląda jak jakiś gnojek z osiedla co przed momentem
poprawczak opuścił, a nie jak bezwzględny morderca! I jeszcze do tego wybuchy?


może dla Ciebie, ale ten zabójca dobrze raczej jest zrobiony...
no cóż!!!!
może są nie dociągnięcia... ale dobrze jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:12, Kafar napisał:

> Hitman the Movie Trailer HD
> http://www.gametrailers.com/player/21246.html

Niezły. Pierwszy raz widziałem ten zwiastun.


-->Darnok


Myślę że jest dobrze. Jego wygląd młodego może zostać dobrze wykorzystany teraz jak i w przyszłości.
Natomiast nie wiem co masz do wybuchów:)


ta postać jest zrobiona na podobiźnie kogoś
czy jest tylko wymysłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wymysłem czy kogoś.. no na podstawie postaci z gry :) Aha staraj się pisać dłuższe posty bo to modki potraktują jako spam. Jak polecasz film jakiś napisz swoją opinie w postaci krótkiej recenzji i twojego punktu widzenia a nie "Polecam XXXXXX fajne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:17, Kafar napisał:

Jak wymysłem czy kogoś.. no na podstawie postaci z gry :) Aha staraj się pisać dłuższe posty
bo to modki potraktują jako spam. Jak polecasz film jakiś napisz swoją opinie w postaci krótkiej
recenzji i twojego punktu widzenia a nie "Polecam XXXXXX fajne"


ok postaram się dłuższe pisać.
a tak przy okazji to się nie zrozumieliśmy...
to do Hitmana wymyślili mordercę czy na podstawie kogoś go
zrobili??
bo ja właśnie tego nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nadal się nie rozumiemy bo nie kumam o co pytasz.. główny bohater to bohater gry (gdzie uważam że celowo go zrobili młodszego choć i tak mi coś w nim nie pasi.. raczej jest zabawny a nie straszny:)

P.S. Zmień w podpisie adres swojego gramsajta i napisz bez www bo inaczej jak ktoś skopiuje to mu nie zadziała :) i nie dziękuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się