HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 20:22, Wasil12 napisał:

a tak przy okazji to się nie zrozumieliśmy...
to do Hitmana wymyślili mordercę czy na podstawie kogoś go zrobili??
bo ja właśnie tego nie wiem... :(


Jak Hitman to morderca to jak mogli do kogoś go upodobnić jak on sam w sobie jest kimś - chyba rozumiesz teraz, albo ja ciebie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:25, Kafar napisał:

(gdzie uważam że celowo go zrobili młodszego choć i tak mi coś w nim nie pasi.. raczej jest zabawny a nie straszny:)

Pewnie, bo już szykują kolejne pewnie części, a młodszy będzie go lepiej przedstawiał, ale to moje zdanie.

Dnia 05.07.2007 o 20:25, Kafar napisał:

P.S. Zmień w podpisie adres swojego gramsajta i napisz bez www bo inaczej jak ktoś skopiuje to mu nie zadziała :) i nie dziękuj:)

Tak właśnie, ale i tak nie lubię takich podpisów, bo i tak jak kogoś widzę odpowiedniego to wchodzę przez skrót pod avkiem, a adresu nie warto kopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:29, stiffyone napisał:

Pewnie, bo już szykują kolejne pewnie części, a młodszy będzie go lepiej przedstawiał, ale
to moje zdanie.


Jeśli przedstawił bym go teraz jako młodszego to tylko dlatego aby w następnych częściach (a jest to film o postaci która może mieć więcej części niż Życzenie Śmierci:) pomału postarzać go np. tak jak to się stosuje w seriach gier jak Splinter Cell czy chociażby kończącą się serie MGS. W filmach zresztą też to się stosuje:)

Dnia 05.07.2007 o 20:29, stiffyone napisał:

Tak właśnie, ale i tak nie lubię takich podpisów, bo i tak jak kogoś widzę odpowiedniego to
wchodzę przez skrót pod avkiem, a adresu nie warto kopiować.


Ja osobiście też no ale to nie istotne i nie ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest morderca. Walczy ze ''złymi'', więc wszyscy wszystko mu wybaczą byle tylko ''źli'' poszli do piachu. :) Po prostu chłopak poszedł posprzątać, a to że ''znalazł'' setki trupów to już problem grabarzy. :)

A co do aktora to wzięli go bo możliwe, że powstanie tasiemiec. Coś na wzór 007. Przy, dajmy na to siódmej części, zmieni się ''dziadka'' na aktora z następnego pokolenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:12, Kafar napisał:

(...)
Myślę że jest dobrze. Jego wygląd młodego może zostać dobrze wykorzystany teraz jak i w przyszłości.
Natomiast nie wiem co masz do wybuchów:)


Hitman był raczej typem cichego mordercy, a na podstawie trailera mam obawy aby sądzić, iż zrobią z tego efekciarską nawalankę. O ile nie mam nic do tego typu filmów, o tyle po prostu coś opartego o tą grę powinno wyglądać nieco inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:34, Vormulac napisał:

To nie jest morderca. Walczy ze ''złymi'', więc wszyscy wszystko mu wybaczą byle tylko ''źli''
poszli do piachu. :) Po prostu chłopak poszedł posprzątać, a to że ''znalazł'' setki trupów
to już problem grabarzy. :)

A co do aktora to wzięli go bo możliwe, że powstanie tasiemiec. Coś na wzór 007. Przy, dajmy
na to siódmej części, zmieni się ''dziadka'' na aktora z następnego pokolenia. :)


yyy...
to Hitman jest dobry...???
zabójstwa na zlecenia są dobre??!!
koleś! ty się lecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zabójstwa na zlecenia - świetna sprawa. Wysokie zarobki, mała ilość godzin pracy... można wykonać jedno zadania na jeden rok, a potem żyć jak król. Kiedyś poważnie zastanawiałem się nad tą profesją, niestety mam za małe doświadczenie w obchodzeniu się z bronią i nie znam wysoko postawionych osobistości światka przestępczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dziecko, dziecko. Brak słów na to co piszesz.

W ogóle nie wiesz nic o fabule filmu, więc z łaski swojej nie paplaj takimi tekstami na lewo i prawo, ok? Skąd ta pewność, że jest to w 100% odwzorowanie gry?

Ja się leczyć nie muszę, tobie polecam badanie per rectum. I lepiej nie pisz takich tekstów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie taki cichy bo w grze były misje gdzie trzeba było się wydostać z pod ostrzału. Hitman to nie ninja i swój rozum ma :P Jeśli C4 jest skuteczne to używa :P poza tym wybuch ten nie musiał być spowodowany przez Hitmana a przez kogoś kto go chciał dostać:)

>Jak dla mnie zabójstwa na zlecenia - świetna sprawa. Wysokie zarobki, mała ilość godzin pracy... można wykonać >jedno zadania na jeden rok

Myślę że byś się wciągnął :) i nie skończyło by się na jednym.. ta adrenalina :)

Wasil12 ---> W takim razie ja też się pójdę leczyć :))) eh ile razy to się marzyło czy też śniło by być płatnym mordercą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:39, .Darnok napisał:

Jak dla mnie zabójstwa na zlecenia - świetna sprawa. Wysokie zarobki, mała ilość godzin pracy... można wykonać jedno zadania na jeden rok, a potem żyć jak król. Kiedyś poważnie zastanawiałem się nad tą profesją, niestety mam za małe doświadczenie w obchodzeniu się z bronią i nie znam wysoko postawionych osobistości światka przestępczego ;)


Wiesz, że dałeś mi dobry pomysł na zmianę stanowiska. Już myślałem, że wojsko to moje przeznaczenie, a może to byłby dobry pomysł ;D

Co do Hitmana to bardzo sympatyczny z niego gość, więc nie ma powodów by jak się twierdzi, że jest dobry - leczyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:45, Vormulac napisał:

Oj dziecko, dziecko. Brak słów na to co piszesz.

W ogóle nie wiesz nic o fabule filmu, więc z łaski swojej nie paplaj takimi tekstami na lewo
i prawo, ok? Skąd ta pewność, że jest to w 100% odwzorowanie gry?

Ja się leczyć nie muszę, tobie polecam badanie per rectum. I lepiej nie pisz takich tekstów
więcej.


a to my nie mówimy ogrze komputerowej??
bo w tym temacie jest tyle rozmów na inne tematy, że... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 20:53, Wasil12 napisał:

a to my nie mówimy ogrze komputerowej??
bo w tym temacie jest tyle rozmów na inne tematy, że... :/


Ty chyba nie umiesz czytać, albo chcesz zrobić zamieszanie lub druga opcja zrobić z siebie gościa zaczynającego na "i", a kończącego na "a"

Ten temat może przypomnę ma nazwę "Film - co warto obejrzeć a czego nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jeden temat :) o ekranizacji hitman''a więc nie można się dziwić że jest mowa o grze i filmie w aspektach porównawczych:). Temat o samej grze zapewne jest gdzieś indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:13, CzystyZysk napisał:

Wie ktoś, czy Shrek 3 jest dobry? Warto pójść i zobaczyć ten film...?


Ja widziałem i angielska wersja jest średnia ale dla polskiej wersji warto iść. Śmieszna i jakoś tak płynniejsza.. angielska natomiast jest dość nudna i nie dlatego że ją nie rozumiałem bo doskonale rozumiałem ale nic tam nie było takiego śmiesznego. Po zwiastunie spodziewałem się kiszki ale polska wersje jak najlepiej wypadła. Niestety są elementy które mi się nie podobają (tu mowie o innych rzeczach które mnie nie śmieszą) więc ocena 7/10 ALE na pewno się uśmiejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:13, CzystyZysk napisał:

Wie ktoś, czy Shrek 3 jest dobry? Warto pójść i zobaczyć ten film...?


Shrek 3 bardzo dobry. Film śmieszny .Naprawde warto oglądać .Tylko wersja angielska do kitu lepiej oglądać wersje polską .Szczegółów dowiesz się oglądając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:24, Kafar napisał:

> Wie ktoś, czy Shrek 3 jest dobry? Warto pójść i zobaczyć ten film...?

Ja widziałem i angielska wersja jest średnia ale dla polskiej wersji warto iść. Śmieszna i
jakoś tak płynniejsza.. angielska natomiast jest dość nudna i nie dlatego że ją nie rozumiałem
bo doskonale rozumiałem ale nic tam nie było takiego śmiesznego. Po zwiastunie spodziewałem
się kiszki ale polska wersje jak najlepiej wypadła. Niestety są elementy które mi się nie podobają
(tu mowie o innych rzeczach które mnie nie śmieszą) więc ocena 7/10 ALE na pewno się uśmiejesz
:)


dla mnie ocena powinna być trochę wyższa...
minimum 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj (w sumie już jutro) o 00:40 jest film (nie serial) "Wiedźmin"...
Nie jest to nie wiadomo jak dobry film,
ale dla osób które ostatnio ogarnęła mania wiedźminowa - jest to coś wartego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowych częściach gwiezdnych wojen ( „Mroczne widmo”, „Atak klonów” , „Zemsta Sithów” ). Bo według mnie w porównaniu ze starymi są po prostu żałosne( na dodatek dubbing) na wymioty zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się