HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 22:17, stiffyone napisał:

Oh tak, a to robi różnicę, ale serdecznie zapraszam na premierę do kina. Nie umiem mówić w innej osobie mówiąc o czymś, ponieważ wyglądałoby to przedziwnie i nie w moim stylu ;D

Robi robi. Bo w koncu to w Twoim oku sie zakrecila lezka, Ciebie wgniotly efekty, Ty byles zaskoczony fabula.

Wiec jak Stiff, przyznajesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że chodzi Ci o to że pewnie DivX oglądał? Bo widzę że usiłujesz to udowodnić. Dał byś spokój każdy tu ogląda filmy w DivXie i świętego nie znajdziesz. Osobiście ja bym też oglądał gdyby nie to że filmy mam dużo wcześniej od 2 lat dzięki szkole. Kto chce pójdzie do kina kto nie to jego sumienie.

I myślę że staranie się udowadniać rzeczy jest po prostu nie na miejscu bo mi świętego tu nie znajdziesz kto nie oglądał filmów ściągniętych z internetu. No taka jest prawda zresztą ja jako osoba związana z tym "biznesem" nawet się nie gniewam za takie coś.. za te ceny biletów to po prostu inaczej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:19, Black Dog napisał:

Ja zaraz będę się wybierał na premierę Harry''ego Pottera i Zakonu Feniksa. Zobaczymy czy aż
tak skroili. Mam nadzieję, że nie. ;/


Ty mi powiedz jakie były zdjęcia bo w końcu Polak robił i bardzo na nie liczę :) ze zwiastunów ładnie się prezentowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:11, stiffyone napisał:

Więc bardzo proszę, ponieważ widzę, że bardzo chciałbyś to wiedzieć, a zatem nie wiem skąd
u Ciebie takie zdziwienie jeśli premiera była już dosyć dawno, a o fabule dowiedziałem się
od zagranicznego kolegi, a sam powtórzyłem prawie jego słowa.


Ta, wybacz ale człowiek nie krowa i swoje zdanie ma, a nie mówiłbyś, że ci się łezka w oku zakręciła, i że spodziewałeś się więcej wątków pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:21, Kafar napisał:

Mi się zdaje że chodzi Ci o to że pewnie DivX oglądał?

Oczywiscie. I Kafarze, pamietaj jedna rzecz. Jestesmy na Forum, gdzie za piractwo grozi wysoka kara. A sciaganie filmow z internetu wlasnie sie do tego odnosi. I nie mow, ze wszyscy sa winni. Znam wiele osob, ktore nie tykna pirata, wola poczekac te 2 lata na DVD. I to popieram. Ale nie piractwo. Nie jest to kwestia sumienia.

I zasada jest prosta. Jak kogos nie stac, to nie kupuje/nie idzie do kina.

Dyskusja jednoczesnie toczy sie na IRCu. Padlo jedno ciekawe zdanie: "co innego ogladac filmy na kompie w dniu premiery, a co inego byc na tyle durnym i sie do tego przyznac na forum, gdzie piractwo grozi banem." Wiec proba bronienia ewentualnego pirata?... Niezbyt rozsadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:19, PolishWerewolf napisał:

Wiec jak Stiff, przyznajesz sie?


Do czego??

Nigdy nie korzystałem i nie mam zamiaru z pirackich wersji, a i jeszcze jedno jakość jest okropna, ponieważ kiedyś widziałem takowe na tzw. czarnym rynku i nie miałbym zamiaru czasu tracić na takich oglądanie.

Co do łezki i wgniatanych w glebę efektów to jak wspomniałem słowa kolegi, a i sam przyznam łezka mi się również zakręciła przez wspomnienia o starych Transformersach z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:27, Kafar napisał:

Ty mi powiedz jakie były zdjęcia bo w końcu Polak robił i bardzo na nie liczę :) ze zwiastunów
ładnie się prezentowały.


Zwiastuny są zawsze fajne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

Co do łezki i wgniatanych w glebę efektów to jak wspomniałem słowa kolegi,

Uzyte w pierwszej osobie. Nie wykrecaj sie mocium panie swoim stylem pisania, bo mydlisz oczy. A ja nie Zablocki.

Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

a i sam przyznam

Teraz to juz probujesz odwracac kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:29, PolishWerewolf napisał:

Nie jest to kwestia sumienia.


Nie jest na pewno tylko ustalonych przez siebie zasad, a ja mam jedną - "Lepsza jest jakość niż ilość i to w każdym przypadku." czy byłby to pirat czy pierogi ruskie z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Szukasz na rynku/torrentach dobrej jakosci pirata rozumiem. I pierogi probujesz przed kupieniem. Ladnie.

I to jest kwestia prawna, nie sumienia ani zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:32, PolishWerewolf napisał:

A ja nie Zablocki.

Zauważyłem i musiałbyś mieć już sporą brodę "wiekolatka".

Dnia 26.07.2007 o 22:32, PolishWerewolf napisał:

Teraz to juz probujesz odwracac kota ogonem.

Nie odwracałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warto obejrzeć najlepiej w kinie Shreka Trzeciego bo byłem dzisiaj w kinie i taka polewka że ja niemogę. Naprawde świetny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:35, PolishWerewolf napisał:

Hmm... Szukasz na rynku/torrentach dobrej jakosci pirata rozumiem. I pierogi probujesz przed kupieniem. Ladnie.


Co Ty mi wkręcasz?

Kończę temat, ponieważ nie dam się dalej poniżać, a tym bardziej, że zbierałem parę latek na moją obecną kolekcję filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:37, stiffyone napisał:

Kończę temat, ponieważ nie dam się dalej poniżać, a tym bardziej, że zbierałem parę latek na
moją obecną kolekcję filmów.


Nie, to nie jest koniec tematu. A tak w ogóle to co ma do tematu twoja kolekcja filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:40, M1k3 napisał:

Nie, to nie jest koniec tematu. A tak w ogóle to co ma do tematu twoja kolekcja filmów?


Mam się nią pochwalić??

Temat się nazywa co warto obejrzeć, a ja bym polecił każdy jeden film z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:41, stiffyone napisał:

Mam się nią pochwalić??

Temat się nazywa co warto obejrzeć, a ja bym polecił każdy jeden film z niej.


Mhm, ale czemu ciągle zmieniasz temat? Mówisz o Transformerach i nagle przeskakujesz na swoją kolekcję filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:42, M1k3 napisał:

Mhm, ale czemu ciągle zmieniasz temat? Mówisz o Transformerach i nagle przeskakujesz na swoją kolekcję filmów?


Ja mówię cały czas o temacie " co warto obejrzeć, a nie mówiłem o transformersach dopóty Pan Wilku nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

Nigdy nie korzystałem i nie mam zamiaru z pirackich wersji, a i jeszcze jedno jakość jest okropna,

Nie oglądałeś a wiesz jaka jest jakość ?;/

Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

ponieważ kiedyś widziałem takowe na tzw. czarnym rynku

Więc jednak korzystałeś ;)
>i nie miałbym zamiaru czasu tracić na

Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

takich oglądanie.

i znów zaprzeczenie :P

Dnia 26.07.2007 o 22:31, stiffyone napisał:

Co do łezki i wgniatanych w glebę efektów to jak wspomniałem słowa kolegi, a i sam przyznam
łezka mi się również zakręciła przez wspomnienia o starych Transformersach z dzieciństwa.

Myli się pan w zeznaniach panie stiff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:46, Catastrophe-she napisał:

Nie oglądałeś a wiesz jaka jest jakość ?;/

Widziałem na rynku, a w dodatku telewizor nie był za dobry - nie chciałbym obejrzeć czegoś takiego do końca.

Dnia 26.07.2007 o 22:46, Catastrophe-she napisał:

Myli się pan w zeznaniach panie stiff :P

Ja coś zeznaję?
Nie wiedziałem, że mnie sądzicie - fajnie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:46, stiffyone napisał:


Ja mówię cały czas o temacie " co warto obejrzeć, a nie mówiłem o transformersach dopóty Pan
Wilku nie wspomniał.


No to skoro jesteśmy już w temacie to czemu go nagle zmieniać :D


A tak w ogóle, widział ktoś nowego Pottera? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się