HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

A ja miałem wczoraj obejrzeć "Tajemnicę Brokeback Mountain" ale niestety telewizor zrobił mi combosa i tyle go obejrzałem, o. ;-D

Khem ... widzę że tu w topicu coś się dziwnego dzieje. Ludzie, z łaski swojej ... jak już obejrzeliście film i o nim piszecie na forum to użyjcie to jasnej ciasnej opcji spoiler. Po to ona jest, a nawet nie wiecie jak sobie i innym ułatwiacie komfortowe przeglądanie forum. A po drugie, coś tu rozmowa zeszła nt seriali ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=633&u=771

Tam się dopiszcie, albo w tematach dot. poszczególnych seriali [ o ile takowe są ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:56, kubushunter napisał:

Też lubię Na Wspólnej :]
Tylko te 2 seriale lubię ;]

Ja kiedyś oglądałem jeszcze W-11 ale skończyłem jak zaczęli powtarzać.
W klasie też kolega coś gadał że ogląda na wspólnej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:32, Quatre napisał:

Obczaj inne filmy Burtona, np. Gnijąca Panna Młoda :)


Burtona to obczaję bez specjalnej zachęty, wszystkie jego filmy jakie obejrzałem (w tym Gnijąca Panna Młoda) mi się podobały. No i Gnijąca Panna Młoda to jednak ani trochę nie to, czego szukam. Brak tam takiego wyraźnego bohatera jak Beetlejuice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 01:09, Obi-wan Kenobii napisał:

Burtona to obczaję bez specjalnej zachęty, wszystkie jego filmy jakie obejrzałem (w tym
Gnijąca Panna Młoda) mi się podobały. No i Gnijąca Panna Młoda to jednak ani trochę nie
to, czego szukam. Brak tam takiego wyraźnego bohatera jak Beetlejuice.

Bardzo wyrazistą postacią jest też Borat ^_^ Ten film bawi mnie za każdym razem jak go oglądam, niezmiennie tak samo mnie on śmieszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:02, kedzior141 napisał:

Warto zainteresować się filmem Hancock? Chyba jest już na dvd?


hmmm... wg mnie film jest dobry na raz, później już nie bawi, jeśli masz zamiar kupić to lepiej sobie wypożycz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 01:23, Quatre napisał:

Bardzo wyrazistą postacią jest też Borat ^_^ Ten film bawi mnie za każdym razem jak go
oglądam, niezmiennie tak samo mnie on śmieszy :]


...I niech Baronowi ktoś dziś powie że antysemityzm nie istnieje ;-)
Ale to dalej nie to, chodzi mi o czarny charakter, zabawny a przynajmniej interesujący. Dobrze by było gdyby był podparty dobrą grą aktorską. Może ''Bad Santa'', piszą że komedia, oglądałeś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 01:50, Obi-wan Kenobii napisał:

...I niech Baronowi ktoś dziś powie że antysemityzm nie istnieje ;-)
Ale to dalej nie to, chodzi mi o czarny charakter, zabawny a przynajmniej interesujący.
Dobrze by było gdyby był podparty dobrą grą aktorską. Może ''Bad Santa'', piszą że komedia,
oglądałeś może?

Ten film z Billym Bobem Thorntonem? Jasne, że widziałem :) Zakręcony film, Thornton zagrał zapijaczonego Mikołaja, on to chyba ma we krwi, bo zachowywał się bardzo naturalnie :] Polecam, warto zobaczyć, ale ostrzegam, że to specyficzna komedia jest, tzn. nie taka, że się śmiejesz co pół minuty. Więcej tam takiego jakiegoś absurdu -

Spoiler

pomocnik Mikołaja to czarny karzeł, a do tego przyplątuje się jeszcze do niego taki smutny grubasek

^_^ Warto obejrzeć, aż sam się zachęciłem, żeby znowu sobie zapuścić (mam to na DVD) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobry film jest ''Szeregowiec Ryan'' bardzo fajny film o tej wojnie tez lubie takie.Szczeze powiedziawszy wzruszył mnie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 19:19, KŁEJK napisał:

A ja miałem wczoraj obejrzeć "Tajemnicę Brokeback Mountain" ale niestety telewizor zrobił
mi combosa i tyle go obejrzałem, o. ;-D

To ciesz się, że tego nie oglądałeś, ja nie miałem tyle szczęścia. xD Jak ktoś lubi gejowskie sceny miłosne, to zapewne przy oglądaniu tego filmu był wniebowzięty. Natomiast ja, po godzinie oglądania byłem tak maksymalnie zniesmaczony, że przełączyłem na inny kanał. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:19, KŁEJK napisał:

A ja miałem wczoraj obejrzeć "Tajemnicę Brokeback Mountain" ale niestety telewizor zrobił mi combosa i tyle go obejrzałem, o. ;-D


Więc w sobotę telewizory miały chyba jakiś event, bo też nie miałem okazji obejrzeć. Jeden odbiornik padł, drugi spokojnie udostępniał wszystkie stacje - oczywiście poza TVNem. Paranoja. I tym sposobem zamiast podniecenia scenami miłosnymi cichutko spałem już w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 13:33, DJ Szlafrok napisał:

Więc w sobotę telewizory miały chyba jakiś event, bo też nie miałem okazji obejrzeć.

A to ci dopiero ;-D. A łyżka na to "niemożliwe" ;d ?

Dnia 02.02.2009 o 13:33, DJ Szlafrok napisał:

Jeden odbiornik padł, drugi spokojnie udostępniał wszystkie stacje - oczywiście poza
TVNem.

Mnie co ciekawe stało się to co tobie z drugim odbiornikiem. Znaczy wszystko działa, tylko TVN nie ;p. No cóż ... znając polską TV jeszcze nie raz będzie okazja by obejrzeć. Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło - jakoś tak to szło.
>Paranoja. I tym sposobem zamiast podniecenia scenami miłosnymi cichutko spałem

Dnia 02.02.2009 o 13:33, DJ Szlafrok napisał:

już w łóżku.

Heh ... ;-)

Sebat1 -> co prawda, wiedziałem mniej więcej czego mogę się spodziewać po tym filmie. Nie jestem że tak powiem zwolennikiem homoseksualizmu ale sądzę że film bym jeszcze zniósł. W końcu z jakiegoś powodu wywołał tyle szumu, zebrał nagrody więc coś w tym filmie musi być, ergo głównie dlatego chciałem to obejrzeć. Jak to mówią ... żeby coś ocenić trzeba mieć o tym pojęcie. Może kiedy indziej się nadarzy okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 09:04, kubushunter napisał:

Ja to bym chciał żeby w na wspólnej był odcinek jak jakiś morderca jest i do wszystkich
strzela hehe:D

Ta xD i wszytkich ubije i film nagle się skończy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:35, HumanGhost napisał:

Hiehiehie a dzisiaj Szklana Pułapka na Polsacie. Może i nie ma Świąt, ale dla mnie pozycja
obowiązkowa. :D

Zgadzam się w 100% ^^ Cała seria Szklana Pułapka jest niesamowita i mi ona nigdy się nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:38, plada napisał:

> Hiehiehie a dzisiaj Szklana Pułapka na Polsacie. Może i nie ma Świąt, ale dla mnie
pozycja
> obowiązkowa. :D
Zgadzam się w 100% ^^ Cała seria Szklana Pułapka jest niesamowita i mi ona nigdy się
nie znudzi :)


Fakt, jest świetna. Jednak moim zdaniem każda kolejna część jest coraz gorsza. 4 to dno totalne, nie uznaję tego za kontynuację serii.
Dzisiaj oczywiście pilocik i polsacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 09:04, kubushunter napisał:

Ja to bym chciał żeby w na wspólnej był odcinek jak jakiś morderca jest i do wszystkich
strzela hehe:D


Ja marzę, żeby w klanie wszyscy bohaterowie byli w jednym budynku i ów budynek stał się celem ataków Al-Kaidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się