HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Nie lubię filmów które pokazują co było prędzej bo to trochę dziwne..
daję przykład(swój) Jasiu w (części pierwszej jest mistrzem) a w (drugiej ginie i wszyscy płaczą) a w (3 częśći jak jest wieśniakiem i uczy się żeby stać się mistrzem)

Ale niektóre produkcje umiom to wykorzystać i fajne początki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:25, Erton napisał:

> ponawiam pytanie... poleci mi ktoś horror, który jest naprawdę straszny i w miarę
nowy
> ;] nie wyskakujcie mi tu z piłą prosze ;]
"Horyzont Zdarzeń". Ostatni film, po którym bałem się spać. A miałem z 14 lat. Jeśli
to Cię nie przestraszy, to już chyba raczej żaden film :)

Error. W Polsce znany pod tytułem "Ukryty Wymiar"


mógłbyś podać oryginalny tytuł bo nie mogę znaleść w google ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:30, Vesania666 napisał:

mógłbyś podać oryginalny tytuł bo nie mogę znaleść w google ;P

"Event Horizon", czyli na polski Horyzont Zdarzeń, ale dystrybutor pewnie uznał, że tytuł "Ukryty Wymiar" jest ciekawszy, zatem pod takim go znamy. Naprawdę polecam, zresztą poczytaj na filmweb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:30, Kizibono napisał:

Jeżeli się nie mylę to nowa cześć "Szybkich i wściekłych" będą to dalsze losy bohaterów
znanych nam z pierwszej części.

Mam nadzieje, pierwszi Szybcy i wsciekli byli ok, pozniejsze części byly duzo słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i nie żałuję.
Leciał dużo razy na TVN,więc miałeś okazję obejrzeć.
Fabuła:chodzi o to że kurator w hotelu jest sam z rodziną gdyż zamknęli hotel i typek dostaje świra i jest niebezpieczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:34, Erton napisał:

> mógłbyś podać oryginalny tytuł bo nie mogę znaleść w google ;P
"Event Horizon", czyli na polski Horyzont Zdarzeń, ale dystrybutor pewnie uznał, że tytuł
"Ukryty Wymiar" jest ciekawszy, zatem pod takim go znamy. Naprawdę polecam, zresztą poczytaj
na filmweb.pl


dzięki, a pamięta ktoś może jak nazywał się film, w którym był jakiś przeklęty dom i kto do neigo wejdzie tego nawiedza jakieś dziecko (takie białe i chodzi jak jakiś pająk), w strasznym filmie 4 była chyba nawet tego parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:39, Kizibono napisał:

A tak przy okazji, sporo czytałem na temat filmu "Lśnienie" oglądał ktoś ? jeżeli tak
to proszę o komentarze.

Świetny film ze świetnym klimatem:) Jeden z najlepszych filmow na podstawie ksiązek S. Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:09, 21question napisał:

Świetny film ze świetnym klimatem:) Jeden z najlepszych filmow na podstawie ksiązek S.
Kinga.

Ale właśnie tutaj pojawia się moje pytanie, czytałem i czytałem na temat filmu i okazuje się że on praktycznie nie jest zgodny z książką, czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:11, Kizibono napisał:

> Świetny film ze świetnym klimatem:) Jeden z najlepszych filmow na podstawie ksiązek
S.
> Kinga.
Ale właśnie tutaj pojawia się moje pytanie, czytałem i czytałem na temat filmu i okazuje
się że on praktycznie nie jest zgodny z książką, czy to prawda ?

Nie czytałem książki ale chyba tak jest bo S. Kingowi się nie podobała ta genialna ekranizacja i postanowił, zupełnie bez sensu, nakręcic własne Lśnienie, co niestety mu się nie udało bo film Kubricka jest o wiele lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:16, 21question napisał:

Nie czytałem książki ale chyba tak jest bo S. Kingowi się nie podobała ta genialna ekranizacja
i postanowił, zupełnie bez sensu, nakręcic własne Lśnienie, co niestety mu się nie udało
bo film Kubricka jest o wiele lepszy...

No cóż mimo wszystko film bardzo mnie zaciekawił w najbliższym czasie mam zamiar go obejrzeć może jutro ? jeszcze zobaczę, dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 21:29, kubushunter napisał:

Ale niektóre produkcje umiom to wykorzystać i fajne początki są.

Heh typu "Star Wars"
1. 4
2. 5
3. 6
4. 1
5. 2
6. 3 =-] G. Lucas sobie poukładał...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:00, kubushunter napisał:

Bo Lucek ma dużą głowę :D
A co powiesz o filmie Wiedzmin nigdy nie obejrzałem całego ale myślę że słaby jak ja
bym kręcił to łech :D

Ten film to największy syf pod słoncem to samo serial:D Jedynym plusem bylo to ze Zebrowski nawet przypominal Wiedzmina tzn pasowal do tej roli ale tylko z twarzy, bo jak walczyl mieczem itp to mialem pompe:D Szkoda bo Wiedzmin (książkowy) to nawet ciekawa seria i mogliby nakręcic lepsza ekranizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się