Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

LOL.
Zawsz Developerzy wciskają gadke szmatke " będzie póżniej, ale lepiej"
No ale jak testerom przejście w normalnych warunkach zajmuje 3 tygodnie...
Zamówiłem EK troche jak widzę w ciemno...
Zobaczymy co gra dostanie w takim CDA czy innym CLICK!-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze popieram polityke tworzenia gier, o której wypowiedział sie Pan Michał Madej. Pozatym cieszę się że CDP tak wcześnie nas o tym uprzedziło i że woleli przesunąć date premiery dla lepszego "efektu końcowego" gry. Po tylu latach prazy miesiąc w tę czy we wtę naprawde nie powinien robić różnicy. Dobrze by było gdyby nad kodem posiedzieli, bo sprzęt kosztuje a duzo ludzi zamówiło Witchera ze sprzętem co najmniej średnim. Ale jak pomysle że to jeszcze 3 miesiące czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:28, MAKSICKI napisał:

na gry-online.pl była ta wiadomość od 12.00

A na oficjalnej stronie gry już w piątek. I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:35, Baal Namib napisał:

No, trudno. Najwyżej dłużej poczekam... Gdybym wiedział że jest teraz to na EK bym się skusił!
>:-)


To nie jest gra dla Was jest od 16 lat nie nadaje się dla młodszej młodzieży i CDP nie powinien Wam jej sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zla wiadomosc, doswiadczenie mowi ze gry odwlekane ciagle z miesiaca na miesiac okazuja sie w koncu niewypalami.Mam nadzieje ze z Witcherem tak nei bedzie ale coraz slabiej to wyglada. Moze okazac sie ze wczesniej zagramy w Gears of War na pc niz w wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nien o a myslalem ze przynajmniej bede mogl sprawdzic nasz towar eksportowy :P
Ale przynajmniej wieksza szansa na hit, jeszcze ci ktorzy zamowili pre-order to powini otrzymac 24 pazdziernika :P
Moze ktos zrobi licznik ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie CDP-RED!

Pamiętajcie z każdym opóźnieniem.
Z każdym dniem, tygodniem, kiedy trzeba czekać na grę dłużej,
wymagania graczy rosną i to bardzo.
NIE ZAWIEDŹCIE NAS!
A wielki sukces odniesiecie na pewno.

]:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie trzeba tylko 6 tygodni poczekać??? Trochę dużo ja się nie mogłem doczekać września a co dopiero 26 października no ale Cierpliwość popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że moje oczekiwania w stosunku do Witchera nie są duże i sam nie wiem dlaczego . Z zapowiedzi można wywnioskować, że będzie to co najmniej drugi Baldur`s Gate lub Planetscape Torment ale sam nie wiem czemu mam dziwne przeczucia, że Witcher bedzie "tylko" grą dobrą. Dlaczego "tylko" dobrą ? Ponieważ lubię tą postać więc na "dzień dobry" dostanie u mnie 5/10.
Z tego co wyczytałem gra ma być długa czyli 30 godzin gry - dla mnie to ona będzie krótka ( w porównaniu do The Fall czy NWN 2, czy 150 godzin Bg 2 :) ) ale zawsze to lepiej niż 15 godzin Overlorda, więc tu mamy dużego plusa.
Niestety z tą zmianą terminu premiery to nie wiem czy to dobra koncepcja . Z jednej strony rozumiem CDP RED - pod koniec wakacji wychodzi Bioshock i Loki więc dla Witcher dobrze się stanie, że się nie spotka z w/w grami. Z drugiej strony w pażdzierniku / listopadzie wyjdzie dodatek do NWN 2 i Crysis ( i wiem, że ta ostatnia gra jest strzelaniną ) oraz może kilka innych ciekawych gier (nie zapowiedzianych perełek ).
Pewnikiem czas da odpowiedż ma w/p pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie Wiedzim to nie będzie Gothic 3 z wielkim potencjałem prześliczna grafa ale działające jak ułomne dziecko ;s i że by nie było w albumie tekstów taki jak że twórcy nie dali koni do gry bo mieli problemy techniczne i czasowe xD [w tym miejscu hołd dla projektantów że nie dali rady wprowadzić konia do gry ;s] i miejmy nadzieje ze gra nie będzie płytka bo 200zł nie może pójść na daremno [i jak wspominałem nie chcemy ułomnego dziecka tylko najlepsza grę jaką można tylko zrobić :)]


Ps. Bez żadnych aluzji txt "ułomne dziecko" miało pokazać jak G3 zostało zwalone pod względem działania [wszyscy wiedzą o co chodzi] ale przynajmniej jest kawał dobrego cRPGa ale za bardzo wysoka cene [widać brak z 4-8 miechów dopracowania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:03, Bezimek napisał:

Z tego co wyczytałem gra ma być długa czyli 30 godzin gry - dla mnie to ona będzie krótka (
w porównaniu do The Fall czy NWN 2, czy 150 godzin Bg 2 :) ) ale zawsze to lepiej niż 15 godzin
Overlorda, więc tu mamy dużego plusa.


A gdzieś ty takie przedpotopowe wiadomości wyczytał? Sama linia fabularna zajmie około 50 godzin.
Podczas focus testów okazało się, że pewien hard-corowiec, zaglądający w każdą beczkę i robiący każde możliwe zadania poboczne, spędził przy grze 120 godzin. Więc nie nazwaił bym Wieśka grą krótką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze producent i wydawca zawyżają czas przejścia żeby gra się lepiej sprzedała. Ja gry których przejście powinno zająć 60 godzin przechodzę w jeden dzień (mniej więcej 12 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować