Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 22:41, Sienolek napisał:

Po ile bedzie mozna kupic tego PES-a? i kiedy bedzie mozna skladac zamowienia

Tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie, drogi panie kolego :P. Chyba wykonam jakiś telefon do CDP, bo już blisko premiera, a w sklepie gry nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:41, Sienolek napisał:

Po ile bedzie mozna kupic tego PES-a? i kiedy bedzie mozna skladac zamowienia

Podpisuję się pod pytaniami i dodam swoje - w razie polskiej wersji kogo CDP weźmie na komentatorów? To wiadomo już? Sry, ale w temacie nie siedzę... :P A raczej siedzę, ale od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:59, Kraju92 napisał:

Co tak naprawdę zmieniło się od edycji PES 6, oprócz nowych składów, paru nowych sztuczek i
nowego menu?

Poczytaj tak z 10 ostatnich stron, a się dowiesz -.- . Lub ściągnij demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:59, Kraju92 napisał:

Co tak naprawdę zmieniło się od edycji PES 6, oprócz nowych składów, paru nowych sztuczek i
nowego menu?


Silnik graficzny panie kolego, bramkarze na duzy plus i wogole gra sie inaczej, co do polskiej wersji to nie bedzie jej wcale- moze to i lepiej bo zeszloroczna wersja z Borkiem i Koltoniem to jedno dno bylo, takze gra bedzie tylko w wersjach obcojezycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 23:11, Sienolek napisał:

Aha, znalazlem, w ultimie mozna juz zamowic gre za 129,90 zł-ciekawe ile bedzie w sklepie gram,
a na Allegro wersje na PC chodza po 160 zl-pogielo ich czy co?

"Czwóreczka" była jeszcze droższa ;p Ale te 130 mogę jeszcze dać. Może jakieś info CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 00:23, CyberPanki napisał:

"Czwóreczka" była jeszcze droższa ;p Ale te 130 mogę jeszcze dać. Może jakieś info CDP?


Ostatnio za "czwóreczke" dałem 20 złotych :))) A tak na poważnie, to myśłałem że cena będzie 99 zł, konkurencyjna do Fify.

Nie chce mi się czytac poprzednich postów ( wybaczcie lenistwo :)), ale czy była już mowa jakie rozgrywki będą w PESie ? Zmieni się coś, wykupili panowie wreszcie licencję, bo po mału nudzi mi się granie w tą ich ligę. Fajnie byłoby zagrać OE w trybie kariery :) W tym jednym punkcie Fifa ma dalej kolosalną przewagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszam tą kwestie po raz kolejny, TRYB KARIERY JEST GŁÓWNIE DLA PIRATÓW(albo dla tych którzy nie mają internetu!) ! Jak masz oryginała to możesz grać przez neta (na co sie nudzić w tym trybie kariery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 08:41, Ari Zmc napisał:

Poruszam tą kwestie po raz kolejny, TRYB KARIERY JEST GŁÓWNIE DLA PIRATÓW(albo dla tych którzy
nie mają internetu!) ! Jak masz oryginała to możesz grać przez neta (na co sie nudzić w tym
trybie kariery)

... to pojechałeś... Mam kumpla, który w karierze ma 17 sezon, ma oryginała i jakoś na nudę nie narzeka...
... ja w necie też nie gram... po co się nudzić;p.... lepiej z kumplami przed jednym kompem grać - jak drugiej osoby nie widzę to tak jakbym grał na singlu;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię najbardziej szybkie meczyki, najlepiej z bratem lub kumplem. AI jest troszkę za słabe, więc lepiej zagrać z kimś żywym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 09:06, lewak napisał:

Ja lubię najbardziej szybkie meczyki, najlepiej z bratem lub kumplem. AI jest troszkę za słabe,
więc lepiej zagrać z kimś żywym. ;)

Nie tyle za słabe, co - po dłuższym czasie - przewidywalne;) a jak grasz z żywym przeciwnikiem to nigdy nie wiesz co może zrobić, nie wyuczysz się jego zachowań na pamięć, chociaż każdy jakąś technikę ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 09:09, KrzYsieK8926 napisał:

> Ja lubię najbardziej szybkie meczyki, najlepiej z bratem lub kumplem. AI jest troszkę
za słabe,
> więc lepiej zagrać z kimś żywym. ;)
Nie tyle za słabe, co - po dłuższym czasie - przewidywalne;) a jak grasz z żywym przeciwnikiem
to nigdy nie wiesz co może zrobić, nie wyuczysz się jego zachowań na pamięć, chociaż każdy
jakąś technikę ma;)


Ja mam zawsze technik kilka. Dobrze, że w nowym ProEvo AI będzie zapamiętywać nasz sposób grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 09:12, lewak napisał:


Ja mam zawsze technik kilka. Dobrze, że w nowym ProEvo AI będzie zapamiętywać nasz sposób grania.

Mam nadzieję że będzie to lepiej wyglądało niż teraz w demku, bo już znalazłem kilka akcji powtarzalnych :/ na które obrońcy dają się zawsze nabierać
I to są tak łatwe że praktycznie co akcja to wychodzę sam na sam z bramkarzem bez względu na poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 09:24, Mychaa napisał:

Mam nadzieję że będzie to lepiej wyglądało niż teraz w demku, bo już znalazłem kilka akcji
powtarzalnych :/ na które obrońcy dają się zawsze nabierać
I to są tak łatwe że praktycznie co akcja to wychodzę sam na sam z bramkarzem bez względu na
poziom trudności


Tak zawsze bedzie :P . Zawsze sie znajdzie spsob jak obejsc powtornie kilka razy tak samo,kto wie moze kiedys to sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 08:41, Ari Zmc napisał:

Poruszam tą kwestie po raz kolejny, TRYB KARIERY JEST GŁÓWNIE DLA PIRATÓW(albo dla tych którzy
nie mają internetu!) ! Jak masz oryginała to możesz grać przez neta (na co sie nudzić w tym
trybie kariery)


Dość ciekawe podejście :) A nie pomyślałeś że niektórzy po prostu nie lubią grać po necie ? Dla mnie frajdą jest rozegranie kariery, zdobywanie tytułów, kupowanie zawodników, zarabianie pieniędzy itd. Do tej pory PES oferował taką możliwość w dość okrojjony sposób i tylko w wymyślonej lidze. Wydawało mi się że niewątpliwy sukces jaki odniosła gra, pociągnie za sobą choćby wykupienie licencji i danie ludziom możliwości zagrania w "prawdziwych" pucharach tak jak w Fifie. Dlatego od paru części wyczekuję że w PESie będę mógł sobie zagrać OE i poprowadzić mój zespół do wielkich sukcesów w LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za trzeci post z rzędu, ale po zainstalowaniu KitServer 7 który podobno udostępnia niedostępne domyślnie opcje graficzne u mnie nic się nie zmieniło :/ Nie mam nic nowego i nie mogę ustwić rozdziałki wyższej niż 1024/768...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować