Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 8 już w kioskach - rewolucja trwa!

127 postów w tym temacie

Herosi faktycznie w tym miesiącu konkurencje po prostu miażdżą więc PLAY ma sie czym chwalić.. Za to tekstowo jest tak jak zawsze - czyli żadnie :P Kupić dla Hirołsów jak kto ni ma i zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaleją! Play''a już naprawdę dawno nie kupowałem, ale tym razem zrobię to na pewno. Nie dla tekstów (bo od tego jest CDA), ale dla HEROES III, która jest po prostu BOSKA! Miałem wcześniej Złotą Edycję, ale gdzieś mi się zapodziała (:/) i będzie to znakomita okazja do ponownego spotkania z nią :)

Aha - wydaje mi się, że w przedostatniej linijce jest mały babol - chyba miało byś "przedpremierowa sesja grania w produkcjĘ CD Projektu"

PS. Czy tylko u mnie nie ma opcji pogrubiania tekstu? Może było już tak wcześniej, ale zauważyłem dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię, już wolę tipsomaniaka. Z fulli nic mnie nie ciekawi (HoMM 3 był z piątką, dodatków nie potrzebuję, Italian Joba mam, zresztą jest b. słaby), z artykułów nic ciekawego też. Tak więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nigdy Playa nie kupowałem, ale teraz może się skuszę. Interesuje mnie Italian Job... Chyba z rok temu chciałem zagrać i nigdzie nie mogłem znaleźć taj gierki.

Lesz3yk ----> W komentarzach nigdy nie było pogrubiania tekstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY-a zazwyczaj nie kupuję (chyba że skuszą mnie pełniaki). Wolę CD-Action. I tego numeru też nie kupię. Heroes mam całą SAGĘ (I-III + wszystkie dodatki) a inne fulle mnie nie interesują. Ale brawa że dali porządną, solidną gierkę. Choć pamiętam że Heroes III było już dawno w którymś CDA, ale chyba bez dodatków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy gram.pl reklamuje playa?? Od zeszłego miesiąca, tak? Cóż, to jestem niemile zaskoczony :\ To czasopismo uważam za niszowe, ogólny jego poziom jest imo dla kilkulatków... I taka reklamówka pojawia się tutaj? Nie byłbym zadowolony z takiego "newsa reklemowego" z żadnym czasopismem o grach na tej witrynie, a szczególnie takiego dna, jakim jest play... Zaśmierdziało komerchą.

Pewnie nikt tego nie potwierdzi, ale pewnie to jest cena za Painkillera w ofercie wydawniczej gram.pl - w końcu prawa do wydawania tej strzelanki miał wcześniej Axel Springer (czy jak to się pisze), który jest wydawcą Playa.. No cóż. Nie zmienia to jednak faktu, że Painkillera mam zamiar kupić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupowalem CDA ale tym razem zmiana, Herosów nie mam a to przecież fajna gierka. Więc czas wybrać sie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię, ale powiem szczerze że zdziwiłem się bo play dał w końcu porządne pełniaki. Jakby jeszcze miał grubsze czasopismo i lepszą jakość recenzji (która wcale nie jest zła, ale gorsza niż w CDA) to mógłby być konkurentem CDA na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować